Prawdziwy audiomaniak ... ?

Zaczęty przez rudy-102, Marzec 17, 2015, 09:06

Poprzedni wątek - Następny wątek

Audiomaniaku, jak bardzo przedkładasz gmeranie w sprzęcie audio, nad innym gmeraniem? Kobiety, oraz panowie o odmiennych orientacjach, zamieniają słowo cycki na ptaszek. Ankieta jest anonimowa.

Normalny chłop, lubiący cycki, a w tle muzyczka leci.
1 (6.7%)
Też zwykły chłop, lubiący cycki, tylko co jakiś czas wykonujący niekontrolowane ruchy w kierunku sprzętu audio.
8 (53.3%)
Człek poczciwy, jak najbardziej lubiący cycki - w przerwach pomiędzy ustawieniami wkładki gramofonowej, czy wymianach kabli.
4 (26.7%)
Cyckom mało czas poświęcony, ich manualnym i organoleptycznym doświadczaniem, ale występuje, rzadko bo rzadko ale jest
1 (6.7%)
Gość, który o cyckach dowiedział się z mojego wątku: Dzień bez stanika....
1 (6.7%)

Głosów w sumie: 15

Głosowanie skończone: Marzec 31, 2015, 13:52

kangie

Elem, widzę, że jeszcze nie zagłosowałeś :D ;)

wojtek41

No Andrzejku, pojechales rowno po bandzie  ;D  Wybieram nr. 2 .  ;D

gratefullde

Cytat: wojtek41 w Marzec 17, 2015, 14:28No Andrzejku, pojechales rowno po bandzie 

No wiem, przepraszam ale czego się nie robi dla Audio i dla Cycków :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Nie przepraszaj. Jestesmy w stanie poswiecic sie dla wyzszych celow, zwlaszcza cyckow  ;) ;D
Taki nasz los.... ;D

gratefullde

Czy Ty myślisz, że gdyby w ankiecie nie znalazło się słowo cycki, to ktokolwiek by głosował? Rób ankietę w wątku o The Doors, Czy Jim lubił cycki? I sam zobaczysz :D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

robiz

A jak ktoś na równi z cyckami lub również organoleptyczne pomacać wkładki igły i inne tego typu pieruństwa, to co wtedy ;)

Na co sie zdecydowac .... czyczki czy .. ?

robiz
Yamaha CD-N301 + WD My BookLive 1TB, Audiolab 6000A
Rega P3 ( Planar 3) + Ortofon 2M Silver, Audiokultura Iskra 1, NEO PSU-Rega, Audio Academy Phoebe III plus/v.2 , KaCsa KCS-200 SPC,  RealCable BM 150 T,  PGD4000 Profigold OxyPure

kangie


Keef98

Nie ma odpowiedzi dla mnie :( Wszędzie coś o cyckach... eeh... Gdzie ja jestem? ;)
Ludzie to widzą. Za kogo Was wezmą? :P

gratefullde

Cytat: Keef98 w Marzec 17, 2015, 18:19Nie ma odpowiedzi dla mnie  Wszędzie coś o cyckach... eeh... Gdzie ja jestem? 
Ludzie to widzą. Za kogo Was wezmą?


Ankieta jest może z lekka (sic!) szowinistyczna ale... czy nie sądzisz, że dotykająca w prost tej zwykłej, męskiej, jakże wyrazistej a jednocześnie eterycznej wrażliwości na piękno tego świata? My mężczyźni tak mamy :) Ludzie to widzą, ludzie też są wrażliwi, ludzie to docenią, ludzie przyjdą i podejmą wraz z nami trud rozpowszechniania naszego pięknego hobby... no może naszych pięknych hobby :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Keef98

Z lekka szowinistyczna. Niezwykle trafne. :P
Wasza eteryczność, jasne ;) Kitu ludziom nie wciskaj ;)

gratefullde

Cytat: Keef98 w Marzec 17, 2015, 18:26Wasza eteryczność, jasne 

Wasza żeńska wrażliwość to przy naszej grubo ciosana marchewa :/
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Drizzt

Wasza Eteryczność - czy to jakiś nowy tytuł książęcy?

gratefullde

Cytat: drizzt w Marzec 17, 2015, 18:29Wasza Eteryczność

W sumie ładnie to Kruszyna wymysliła ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

robiz

Cytat: gratefullde w Marzec 17, 2015, 18:24Ludzie to widzą, ludzie też są wrażliwi, ludzie to docenią, ludzie przyjdą i podejmą wraz z nami trud rozpowszechniania naszego pięknego hobby... no może naszych pięknych hobby

Kruca fuks, zabrzmiało jak przemowa towarzysza Gierka skierowane do towarzyszy na zebraniu PZPR ;)
Pozosataje tylko pytanie: Pomożecie.. ? , a my odpowiadamy jak... ?

robiz
Yamaha CD-N301 + WD My BookLive 1TB, Audiolab 6000A
Rega P3 ( Planar 3) + Ortofon 2M Silver, Audiokultura Iskra 1, NEO PSU-Rega, Audio Academy Phoebe III plus/v.2 , KaCsa KCS-200 SPC,  RealCable BM 150 T,  PGD4000 Profigold OxyPure

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Brakuje nadal tych co woleliby poczochrać winyl w takich okolicznościach przyrody...
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

gratefullde

Jak na razie to stanowimy grupę całkiem rozsądnych ludków :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

spalon

Tak właśnie masz rację  :)

elem

#43
Cytat: frywolny trucht w Marzec 17, 2015, 21:06Brakuje nadal tych co woleliby poczochrać winyl w takich okolicznościach przyrody...

Gdyby ta ankieta była 30 lat temu, to bez wahania. No, trochę mogłaby się wahać ;)



ort!






Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

jamówię

Cytat: frywolny trucht w Marzec 17, 2015, 21:06
Brakuje nadal tych co woleliby poczochrać winyl w takich okolicznościach przyrody...


O a w szafce chyba Lux?

Keef98

Cytat: frywolny trucht w Marzec 17, 2015, 21:06
Brakuje nadal tych co woleliby poczochrać winyl w takich okolicznościach przyrody...
Ja bardzo lubię pieścić moje płyty ;) Wybieram płyty :P

wojtek41

Poszli raz, w Doorsch glosowac. Tylko wam wojny i cycki w glowach  ;D ;D ;D

jamówię

Cytat: wojtek41 w Marzec 17, 2015, 21:58
Poszli raz w Doorsch glosowac. Tylko wam wojny i cycki w glowach  ;D ;D ;D



Ja żem głosował,już dawno.

wojtek41

Nie wiedziaslem i nie widzialem.... ;D  Kwit jakis masz ?  ;D

Keef98

Ja też głosowała pse Pana ;) Specjalnie sobie Doorsów przypomniałam, jakoś specjalnie ich nie słucham. Nie bij ;)