Teraz słucham

Zaczęty przez gratefullde, Maj 30, 2014, 12:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

wojtek41


merlin1973

Czekając na wieczerze przesłuchałem właśnie sobie 2 płyty.
Pozdrawiam S.CH.

GregWatson

Teraz leci to:




a następna w kolejce już czeka:

Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht


miniabyr

Ja w przerwie od Pierończyka  ;D :P winyl który kupiłem w ciemno i nie żałuję.BAMBINO płyta Nomad z 2013 roku REWELACJA http://www.allmusic.com/album/nomad-mw0002494357
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

frywolny trucht

Dobre!
Nie pozostaje mi w tym momencie nic innego jak odpalić afgański metal ( z pozdrowieniami dla metalofczycy)


frywolny trucht

Ćwiczymy kroki przed Sylwestrem:


frywolny trucht


masza

Cytat: masza w Grudzień 20, 2014, 20:41
No to mam i ja :)
Muszę przyznać, że całkiem dobrze gra Grechuta ze wznowienia Muzy.
To teraz ze spokojnym sumieniem mogę się dobrać do Cześka N.

miniabyr

Ja czerwonego Czesława odbieram dopiero za tydzień -(. Wytrzymam. Czy koś z was męczył Ciechowskiego któreś z  reedycji? Ciekawy jestem jak je  odbieracie?
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

frywolny trucht

Będę miał dwie płyty Obywatela z epoki i ich reedycje. Ale to już w 2015 roku będzie.

miniabyr

#512
Dominik Wania Trio i jego jazzowa interpretacja Ravela. Karkołomny muzycznie projekt ze względu ma zmieniające się metrem utworów, oraz niewątpliwie dodanie rytmu do tych impresjonistycznych dzieł. Polecam z całego muzycznego serca. Warto zwrócić uwagę na lidera, bo rośnie nam kolejny wybitny muzyk.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

SVART

#513
Ray Charles ‎– Genius + Soul = Jazz LP 200g [ANALOGUE PRODUCTIONS ‎– APP-2]





A wcześniej...



Satyricon - Volcano 2LP Moonfog





& Samael - Blood Ritual LP 1992 Century Media, uczta dla uszu i nie tylko :).



frywolny trucht

Kayax: "Wyspa nonsensu" jest drugim singlem promującym album "Brzask" Skubasa. Animowany klip został zrealizowany przez grafików z argentyńskiej agencji Inlandstudio, którą tworzą Gonzalo Nogues, Javier Bernales i Julian Nunez. Bez wahania przyjęli niełatwe wyzwanie pracy na odległość dla artysty, który był dal nich zupełnie nowy."


Wireless

Pozdrawiam, Wireless

gratefullde

Od rana King Crimson z DVD-A, między innymi:



Tak mnie wzięło :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Miałem taki spicz w latach 80 tych, że byłem w Opolu. Kupiłem wtedy płytę z dziwną okładką. Wydanie Atlantic records, mam je do dziś. Pierwsze Amerykańskie, właśnie sobie odtworzyłem na AF'ie. Brzmi kapitalnie.

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

A teraz sobie leci z vinylka, tyle że nie HQ ale "zwykły" z epoki :)

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Zmiana klimatów :) Przeoiękny koncert z Londynu, 3 vinylki, polecam :)

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

miniabyr

Dziś umyłem bardzo stare płyty. Żanna Biczewska u mnie rządzi.To jest tak inne , działa oczyszczająco na zmysły .Choć to nie lewatywa, to polecam na wewnętrzne oczyszczenie .Można stosować często, w ilosciach nie powodujących skutków ubocznych.Nie trzeba wstrząsać. ;D
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Wireless

Pozdrawiam, Wireless

miniabyr

Bob Dylan "Desire" Dla mnie najlepsza jego płyta  pod każdym wzgledem....dziś tak troszkę sentymentalnie się u mnie zrobiło .Rano Żanna Biczewska a teraz Dylan 
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Wireless

#524
No właśnie u mnie też wspominkowo dzisiaj - stąd ten Klaus Schulze. A teraz...
Pozdrawiam, Wireless