Radiola koncept

Zaczęty przez kawosz, Luty 02, 2017, 01:32

Poprzedni wątek - Następny wątek

christo

Super! Aż mi się zachciało kupić takie coś zwłaszcza, że ceny nie są jakieś dramatyczne - można coś fajnego ustrzelić. Tylko gdzie ja to postawię! :)
Victor QL-A70 (103R, Ortofon Rondo Blue), Ear834p clone by LH + trafa, 300B SET, ART Stiletto 6, Denon DVD-3910

amati74


Jamówię

Piękne!
Darek w innym wątku,już nie wiem w jakim,pokazujesz swoje stare zdjęcia i tam jest OTO-AN,co Ci nie pasowało w tym piecyku?

MAC

#28
Zapewne PP.
Gdyby wtedy dorwał OTO SE takie jak ma miniabyr to pewnikiem grałby do dzisiaj.
Słuchałem jednego i drugiego. PP dupy nie urywa a SE a i owszem  ;D tylko jak dla moich warunków trochu za mało watów wypluwa  :(

I kurde ten pilot....  >:(

Jamówię

To ja kiedyś słuchałem pewnie PP,bo grało to przy Bonasusie jak zepsute ;D

miniabyr

Cytat: masza w Luty 21, 2017, 19:23
Zapewne PP.
Gdyby wtedy dorwał OTO SE takie jak ma miniabyr to pewnikiem grałby do dzisiaj.
Słuchałem jednego i drugiego. PP dupy nie urywa a SE a i owszem  ;D tylko jak dla moich warunków trochu za mało watów wypluwa  :(

I kurde ten pilot....  >:(
Maciek jak chcesz to kiedyś mogę wpaść do ciebie z moim wzmakiem to się przekonasz czy warto . Żaden problem -)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

O nie, nie... GMki są nietykalne  8)

cafedelmar

cudo radiola! masz lajka :) sam bym taką chciał, tylko gdzie to postawić? :)
Denon PMA720AE, Quadrale QLX, HECO Music Style 900 , Fonica GS464, Pioneer PLX500, PioneerDV420V, Technics SL-PG340A, Sony STR DE545

Jamówię

Cytat: masza w Luty 21, 2017, 19:23
Zapewne PP.
Gdyby wtedy dorwał OTO SE takie jak ma miniabyr to pewnikiem grałby do dzisiaj.
Słuchałem jednego i drugiego. PP dupy nie urywa a SE a i owszem  ;D tylko jak dla moich warunków trochu za mało watów wypluwa  :(

I kurde ten pilot....  >:(




Ale Paweł ma zdaje się,mocno upgradeowany AN?

MAC

Cytat: Jamówię w Luty 21, 2017, 19:33
Ale Paweł ma zdaje się,mocno upgradeowany AN?

On nawet ma upgreadowaną kozę do palenia  ;D
Ten facet nie usiedzi jak czegoś nie popsuje  ;D ;D ;D

Jamówię


miniabyr

Jak zwykle można na was liczyć chłopaki ! ;D ..............co by tu jeszcze zepsuć?
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Lyset

Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

kawosz

Cytat: Jamówię w Luty 21, 2017, 19:16Piękne!
Darek w innym wątku,już nie wiem w jakim,pokazujesz swoje stare zdjęcia i tam jest OTO-AN,co Ci nie pasowało w tym piecyku?
Wstyd się przyznać :( . Miałem do wyboru AN i Coplandy . Wziąłem Coplandy ale tylko ze względu na rozmiary . Były mniejsze i lepiej się do szafki spasowały . Takie moje początki . Noob byłem i tyle . Gdy dziś o tym myślę i przypominam sobie brzmienie wziął bym AN . Grał bardziej jak lampa . Copland to ostry zawodnik ale mniej ma tego czaru lampy .

Jamówię

Początki są mocno romantyczne,jak sobie przypomnę swoje ;D

MAC

Po latach amplitunerów do kina domowego zawitało do mnie kembridż audio  ;D Jaka to była radocha  ;D ;D ;D

Jamówię

A ja dwie dekady temu robiłem po majtkach z powodu Rotela i Vincenta. Masakra jakie to były czasy,ale przesiadka z ampli Yamahy, na Vincenta w kl.A,to były Himalaje haj endu ;D ;D