Aktualne nervosy audiofilskie

Zaczęty przez cdt, Listopad 04, 2017, 21:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

Old Man Kensey

... i monitorki Amphiona chyba. Fajne zestawienie, niespotykane i niecodzienne. Jak to zagrało?
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

cdt

Wzmacniacz jest w Naimie . To odtwarzacz pilków , cdp i wzmacniacz w jednym . To nie jest moje granie . Choć grało poprawnie .

cdt

Może stolik  ;D

tomekkk1

Szkło - nieaudiofilskie (u mnie szklany stolik się nie sprawdził), ale jakby zalać blacik innym materiałem to: chcę, żądam :D

cdt

Sceptycznym już nie wystarcza czepianie się kabli do czego przywykłem . Weszli na wyższy poziom upierdliwości . Na FB kolega zaczął fajny wątek o tym jakich kondensatorów urzywamy w naszych zabawkach  Ja nie lutuje ale co u mnie siedzi wiem . Zwaszcza w nowym projekcie Mirka jestem w temacie . A tu masz jak zawsze się ktoś znajdzie co muzyki oscyloskopem słucha  >:(

cdt

 :) Coś w tym jest .

cdt

Perfect ....... wzmacniacz  ;D

rudy-102

Cytat: cdt w Lipiec 11, 2018, 17:45
Sceptycznym już nie wystarcza czepianie się kabli do czego przywykłem . Weszli na wyższy poziom upierdliwości . Na FB kolega zaczął fajny wątek o tym jakich kondensatorów urzywamy w naszych zabawkach  Ja nie lutuje ale co u mnie siedzi wiem . Zwaszcza w nowym projekcie Mirka jestem w temacie . A tu masz jak zawsze się ktoś znajdzie co muzyki oscyloskopem słucha  >:(
Czy da się tą tabelkę tak wstawić żeby była czytelna?

Moriarty

Ej, ale ten pan w sumie tylko zaznacza, że jest sceptykiem, a przy tym uprzejmie pyta innych o opinię - nikogo nie wyzywa od głupków, wydaje się otwarty na dyskusję. Moim zdaniem to jest OK, nie widzę w tym "upierdliwości"  :-\
YB Audio Zephyr (zwrotnica na ClarityCap), Yaqin MS-30L (modyfikacja: Sinus Audio), Marantz CD6006 (jako napęd), Topping D70, M&B Audio Cable Diamond, Neotech NEMOS-3080 UP-OCC, TAGA Harmony PF-1000, Yarbo 1100, Viborg VP1501

Moriarty

...a tak a propos tego wzmacniacza ze zdjęcia powyżej - no, jest moc! Czuję się przesterowany!  :P
YB Audio Zephyr (zwrotnica na ClarityCap), Yaqin MS-30L (modyfikacja: Sinus Audio), Marantz CD6006 (jako napęd), Topping D70, M&B Audio Cable Diamond, Neotech NEMOS-3080 UP-OCC, TAGA Harmony PF-1000, Yarbo 1100, Viborg VP1501

cdt

Nie da się powiększyć tabelki . Pan ze zdjęcia zrobił g . burze w grupie wzmacniaczy lampowych . A to co wkleiłem to przeniósł do grupy elektroników szukając poklasku .

christo

Cytat: cdt w Lipiec 13, 2018, 09:31Nie da się powiększyć tabelki
Da się :)
Victor QL-A70 (103R, Ortofon Rondo Blue), Ear834p clone by LH + trafa, 300B SET, ART Stiletto 6, Denon DVD-3910

cdt


Old Man Kensey

Cytat: cdt w Lipiec 13, 2018, 00:53Perfect ....... wzmacniacz  ;D

Ależ ta pani ma straszną lordozę... i płytę źle trzyma, zaraz coś zepsuje :D
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

rudy-102

Cytat: cdt w Lipiec 11, 2018, 17:45muzyki oscyloskopem słucha  >:(
Jak tak patrzę na te dane to już wiem dla czego Audyn lepiej mi gra niż Wima :).

rudy-102

Cytat: Old Man Kensey w Lipiec 13, 2018, 09:45Ależ ta pani ma straszną lordozę...
To się nazywa ewolucyjne dopasowanie do grubszego partnera ;).


malg

Cytat: rudy-102 w Lipiec 13, 2018, 10:54
Cytat: cdt w Lipiec 11, 2018, 17:45muzyki oscyloskopem słucha  >:(
Jak tak patrzę na te dane to już wiem dla czego Audyn lepiej mi gra niż Wima :).
ciekawy jestem
dlaczego ?

Melepeta

Cytat: cdt w Lipiec 13, 2018, 00:53
Perfect ....... wzmacniacz  ;D
Gdzie? Jaki wzmacniacz? ;)
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

cdt

Cytat: Melepeta w Lipiec 13, 2018, 22:02Gdzie? Jaki wzmacniacz?
Wzmacniacz potencji ;D ;D ;D ............ muzycznej oczywiście :P

cdt

Przedwzmacniacze kolumny kable itp . Na uja jak jest to  ;D

tomekkk1

Cytat: cdt w Lipiec 14, 2018, 21:09
Przedwzmacniacze kolumny kable itp . Na uja jak jest to  ;D

Świetny sprzęt na jeziorowo-campingowo-działkowe wypady. Wyobraźcie sobie miny innych gdy zamiast "fona z blutem" wyciągasz czarny placek z koszulki i jedziesz z Miles'em Davies'em ;D

gratefullde

Ostatnio słuchałem tego typka u spalona i siem zdziwiłem mocno jak fajnie to gra... Kupuję do biura zamiast rozwrzeszczanego dzisiejszego sprzętu...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

dino

Jam w kuchni mam starego Kenwooda z 1979. Poprzednio był mały lampiak.
Dopóki nie przejdą na syfre warto takie klocki kupować - graja prześlicznie.

dino

Cytat: Old Man Kensey w Lipiec 13, 2018, 09:45Ależ ta pani ma straszną lordozę...

W sumie...mógłbym z tym jakoś żyć  8)