Menu główne

Rankingi

Zaczęty przez muda44, Listopad 27, 2017, 11:02

Poprzedni wątek - Następny wątek

muda44

W załączniku ranking rejestratorów który może pomóc we wstępnej weryfikacji .
Nie należy go brać dosłownie i nie ze wszystkimi pozycjami się zgadzam dlatego że w ocenie brano nie tylko brzmienie ale i " bajery " jak przykładowo wtedy nowość Dolby S w decku Pioneera CT-900S czy zaniżona cena bdb nagrywarki PDR-04.

Poniżej mój prywatny ranking tych ciekawszych decków jakie miałem .

1. Sony TC-KA6ES
2. Sony TC-K333ESL i Sony TC-K970ES
3. Pioneer CT-S910
4. Pioneer CT-959 , Sony TC-K870ES , Pioneer CT-939
5. Pioneer CT-979 , Sony TC-K750ES , Sony TC-K770ES
6. Pioneer CT-737 , Pioneer CT-S710
4. Pioneer CT-900S , Technics RS-BX707
5. Technics RS-B765 PXS cap , Technics RS-BX606
6.
7. Technics RS-BX747.


Pomijam inne mniej warte uwagi decki jeżeli chodzi o brzmienie  jakie miałem jak Yamaha , JVC , inne modele Technicsa i coś tam jeszcze było .

Miejsce 6 celowo wolne żeby pokazać różnice 747 od wyżej pozycjonowanych modeli

muda44

#1
Kolejny ranking .
Proszę brać poprawkę na decki z Dolby S . Decki te dostawały dodatkowe punkty za ten wtedy innowacyjny system redukcji szumów który jednak nie przekłada się na jakość brzmienia decka .

GregWatson

Pozwólcie, że oczyszczę z lekka ten wątek i pozostawię dla wszystkich chętnych, którzy będą chcieli w przyszłości zamieszczać swoje wersje rankingów o różnej tematyce sprzętowej. Wiadomo, że wszystkie tego typu rankingi są raczej subiektywne przynajmniej ja nigdy nie spotkałem jakiegoś obiektywnego. Jak macie jakieś inne ciekawe sprzętowo to zachęcam do ich prezentacji.

Do godz. 12:00 wątek ten zostanie w takiej postaci. O godz. 12.00 z lekka zmodyfikuję ten wątek usuwając uszczypliwości.
Ze względu na charakter tego tematu proszę wszystkich o wyrozumiałość.
Trochę tego i trochę tamtego też.