Uszkodzona pokrywa

Zaczęty przez paul_67, Wrzesień 30, 2017, 08:04

Poprzedni wątek - Następny wątek

vasa

Cytat: paul_67 w Październik 04, 2017, 16:49
Cytat: vasa w Październik 04, 2017, 16:32Ja bym się dogadał z producentem na drugą za pół ceny i sprawdził przy odbiorze.
Nie wiem czy kolega na to pójdzie bo jest już wk. na maksa i chce im odesłać ten szpecący gramofon element.
To nie jest wina producenta tylko dupków którzy to wiozą.
Oni są w stanie kulkę od łożyska popsuć.
Nie lubię firm kurierskich [emoji36]

[emoji377]🥃

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

paul_67

Miałem niedawno (paczka dostarczona przez kuriera) przypadek z uszkodzonym bokiem szafki łazienkowej.Żona nawet nie kazała mi tego reklamować, bo to była część niewidoczna, ale ja się uparłem i napisałem do producenta.Nie szukano winnych tylko na drugi dzień przysłano mi element bez konieczności odsyłania wadliwego. Można?

vasa



Cytat: paul_67 w Październik 04, 2017, 17:02Nie szukano winnych tylko na drugi dzień przysłano mi element bez konieczności odsyłania wadliwego. Można?

Popatrz na to od strony producenta.
Jeżeli 80% wysyła kurierem i 80% jest uszkodzone to jak to w kalkulacji zmieścić?
Element z szafki był jakimiś ułamkiem ceny. W przypadku pokrywy trzeba wykonać nowy element.
A poza tym nie jestem zwolennikiem postępowania gdzie kowal zawinił, cygana powiesili.

[emoji377]🥃

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

paul_67

W tym przypadku powieszonym będę ja.Firma zarobiła, kumpel stracił, a ja mam problem.Już nikomu nic nie doradzam i nie załatwiam...

vasa

Cytat: paul_67 w Październik 04, 2017, 17:12W tym przypadku powieszonym będę ja.Firma zarobiła, kumpel stracił, a ja mam problem.Już nikomu nic nie doradzam i nie załatwiam...
A mógłbyś mi doradzić jak ... :D  ;D ;D
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

amati74

Cytat: paul_67 w Październik 04, 2017, 17:12
W tym przypadku powieszonym będę ja.Firma zarobiła, kumpel stracił, a ja mam problem.Już nikomu nic nie doradzam i nie załatwiam...
Paul67 to jest czysty przypadek i pechowe zarządzenie losu.To  się zdarza każdemu. Ty musisz nam doradzać bo masz wiedzę i doświadczenie. A to się stało nie ma nic wspólnego z tym.

paul_67

Cytat: amati74 w Październik 04, 2017, 17:41Ty musisz nam doradzać bo masz wiedzę i doświadczenie.
:)

MAC

Paweł, a co to konkretnie za firma?
Nie pytam z ciekawości tylko właśnie będę zamawiał pokrywę i nie chcę się na tą "Twoją" firmę nadziać...  :-\

paul_67


vasa

Cytat: masza w Październik 04, 2017, 19:14będę zamawiał pokrywę i nie chcę się na tą "Twoją" firmę nadziać... 
Z Milanówka to osobiście trzeba by odebrać.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.


frywolny trucht

U tych ja zamawiałem i gra. Też miała kawałek do Bydgoszcza.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

MAC

Dzisiaj znowu miałem okazję przekonać sie o JAKOŚCI polskich DYSTRYBUTORÓW  ;D ;D ;D
To Panowie masakra jest  8)

vasa

Cytat: masza w Październik 04, 2017, 20:46znowu miałem okazję przekonać sie o JAKOŚCI polskich DYSTRYBUTORÓW    
To Panowie masakra jest 
To opowiadaj :)
Smaczne dykteryjki zawsze w cenie ;)
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

paul_67

Cytat: frywolny trucht w Październik 04, 2017, 20:43U tych ja zamawiałem i gra. Też miała kawałek do Bydgoszcza.
Zamawiałem u jednych i drugich i nigdy nie było żadnych problemów...do teraz.W Artcop były klejone, a Megatech gięte.

malg

Własnie próbowałem w megatech, bo chcę giętą,
ale powiedzieli że już nie robią  :o
spróbuje w artcop-ie


moon

jesli sie nie myle, to moja jest gieta, robilem w Akcesie na Muszkieterow
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

malg

Cytat: moon w Październik 18, 2017, 12:54
jesli sie nie myle, to moja jest gieta, robilem w Akcesie na Muszkieterow
a jakiś kontakt podasz ?
Dzieki

malg


il cattivo

Cytat: moon w Październik 18, 2017, 12:54jesli sie nie myle, to moja jest gieta, robilem w Akcesie na Muszkieterow

A pamiętasz może, ile Cię to szarpnęło mniej więcej? sam wreszcie musiałbym się zaopatrzyć w akwarium na mojego kredensa.

malg

dzwoniłem i pytałem o cenę,
powiedzieli ze w granicach 100 zł
jadę jutro to się okaże. Pewnie zależy od wielkości

moon

j
Cytat: il cattivo w Październik 18, 2017, 14:28A pamiętasz może, ile Cię to szarpnęło mniej więcej? sam wreszcie musiałbym się zaopatrzyć w akwarium na mojego kredensa.
ok 200 pln zaplacilem.
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

il cattivo


moon

tyle ze to bylo 4 lata temu
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

malg

Cytat: moon w Październik 18, 2017, 15:17
tyle ze to bylo 4 lata temu
no i chyba ty masz akwarium na całego AF-a więc pewnie około 2 razy wieksze