Magnetofony szpulowe

Zaczęty przez Yacek, Maj 27, 2014, 22:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

MAC


kawosz

Ciekawe jak będzie wyglądać finalnie bo zakładam że to koncempt co pokazali . Tak samo było z technicsem 1210 .
Do mnie lecą części z 4 stron świata  :o . Kondy łożyska i smary z Australii . Taśmy hamulcowe z Hiszpanii . Silniczek z Niemiec . Napinacze z Kanady .  :o ::) . Mirek będzie miał co robić  :)

MAC

Cytat: kawosz w Maj 07, 2016, 19:16Ciekawe jak będzie wyglądać finalnie bo zakładam że to koncempt co pokazali

W tej postaci to bardziej wygląda jak B&O z najlepszych czasów niż Revox  :)
Byłbym spokojny o nasze graty. Nie będzie lepszy ponieważ będzie zaprojektowany przez księgowych i wykonany w chinach. To będzie tylko droga wydmuszka dla saloonikowych audiofilów  ;D
Tak myślę.

kawosz

#1053
Cytat: masza w Maj 07, 2016, 19:20To będzie tylko droga wydmuszka dla saloonikowych audiofilów 
Zakładasz że 1szy Audiofil RP w końcu się przekona do śpulaków ;D . Stare sprzedał nowe kupi ;D
O jakość naszych się nie martwię :) . Mało nowoczesnych gramofonów dorównuje tym starym :) . Chyba że to będzie naprawdę wyjątek .

Jaro71

Witam ponownie mam pytanie kto z kolegów  na tym Forum posiada częsci  do TEAC X 7

frywolny trucht

Chyba wątpię. Co się stało?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93


MAC

Teaca ma chyba tylko frywolny ale innego.
A co stoi na przeszkodzie żeby kupic to co pokazałeś z tej aukcji?

Jaro71

nigdy nie  robiłem Aukci za Granicom to jest we Włochy  i tam nie będzie chyba przelewu Bankowego a nie mam Karty Płatniczej

MAC

Transakcja zagraniczna realizowane przez eBay jest o wiele bezpieczniejsza niz krajowa z allegro.
Do założenia konta PayPal nie potrzebujesz karty kredytowej, wystarczy zwykła bankomatowa.

Jaro71

Myślałem że z Banku można przelać kase ;D

MAC

Można z banku przelać kasę na konto PayPal ale potrzebna jest tez jakaś karta.

vasa

Cytat: Jaro71 w Maj 15, 2016, 21:16nie mam Karty Płatniczej
Cza sie złamać, zasady porzucić, do ponowoczesności dołączyć, dać się inwigilować i identyfikować, płacić i kupować nie słysząc słodkiego szelestu waluty.
Takie czasy :(
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Jaro71

No raczej tak bo to będzie w Euro nie złotych

frywolny trucht

Aukcja trwa 21 dni. Zdążysz. Ogólnie warto mieć jakieś konto w internetach i PayPal, ale czasem za łatwo się kupuje.  ;)

Zwracaj uwagę na koszt wysyłki. Tutaj nie jest jakiś szalenie atrakcyjny, ale pewnie i tak wyboru nie ma.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Jaro71

No raczej nigdzie tego się nie kupi

kawosz

Poproś kogoś znajomego co ma konto lub załóż . Ja do PR99 komplet kondów ciągnę z Australi  :o Napinacze z Kanady  ::) Opaski hamulcowe z Hiszpani  ::) a silniczek z Niemiec  ;D . po#@$@  mnie  ;D

vasa

Cytat: kawosz w Maj 15, 2016, 23:52po#@$@  mnie 
Nie, skądże. Ależ co Ty mówisz? Jak możesz w ogóle tak myśleć? No co Ty?

A zresztą :P
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

tatachabera

Cytat: kawosz w Maj 15, 2016, 23:52Ja do PR99 komplet kondów ciągnę z Australi   Napinacze z Kanady   Opaski hamulcowe z Hiszpani   a silniczek z Niemiec   . po#@$@  mnie 

To do kompletu jeszcze tylko jakaś obudowa i masz drugiego śpulaka ;)
Denon DP-59L, Kenwood KD-8030, Pre Phono MPW,  DL-103R, AT-430E, Elac ESG 796, Emotiva XPA-2, Emotiva XSP-1, Aria 926, CT-S710, Denon 3910,
STR-GX70ES, ST-SB 920 QS

kawosz

Cytat: tatachabera w Maj 16, 2016, 08:16To do kompletu jeszcze tylko jakaś obudowa i masz drugiego śpulaka

No prawie ;D
A tak poważnie to do PR to nie są jakieś straszne koszta jak na nasze hobby . Lubie mieć perfekcyjnie działające urządzenia ;)

paul_67

#1070
Wypróbowałem  dzisiaj działanie demagnetyzera kupionego na znanym portalu aukcyjnym.Zanim przyłożyłem go do głowic sprawdziłem go na lekko namagnesowanym kołku i okazało się,że urządzenie nie działa zgodnie z tym do czego zostało stworzone.Wyczuwałem drgania, ale nic się nie rozmagnesowało, a wprost przeciwnie! Uważajcie na dziadostwo!

MAC

Dziesiątki lat ludzie używali magnetofonów nawet nie wiedząc o istnieniu takich gadżetów i byli zadowoleni.
Dołączam więc do nich :)

frywolny trucht

Taki?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

paul_67

Nie chodzi o to, ale tym to można sobie z...... magnetofon!

paul_67