Wyśledzone na portalach aukcyjnych itp.

Zaczęty przez GregWatson, Maj 29, 2014, 14:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

paul_67

To nie jest dobry magnetofon.Przerost formy nad treścią, konstrukcyjnie bardzo przekombinowany i to niepotrzebnie.Dla snoba bardzo fajny gadżet do ustawienia w salonie i taka też cena :)


vasa

Na audio-markt.de pokazał się Thorens TD 126 MK III mit Koshin Lustre GST 801 za 780 EUR.
Gdyby ktoś potrzebował dobrego gramiaka to do Berlina niedaleko :)


A tak swoją drogą to niech mnie ktoś nauczy wklejać linki do audio-markt.de bo nie umim :(
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

frywolny trucht

Ja zrobiłem to normalnie. Wszedłem w aukcję konkretnego przedmiotu i skopiowałem adres http://www.audio-markt.de/_markt/item.php?id=0026044671&audioauktion=98d453b75fdb65e947b078a08e7ab654

Obrazek zarzuciłem na twardy dysk i zamieściłem jako załącznik. Jak się aukcja skończy będzie jakiś ślad.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

merlin1973

Cytat: miniabyr w Wrzesień 29, 2015, 18:42Ale kto wie ,może znajdzie się chętny na takiego Techniscs'a.....
Stan zajebisty, cena kosmiczna i pewnie przesadzona o 50% ale za 10tyś bym kupił.
Pozdrawiam S.CH.


vasa

Zgłupiałem  ???  :-\ :-[
U mnie pasek wygląda tak:
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

rudy-102

Najeżdżasz na ikonkę, klikasz w prawy klawisz i wybierasz - kopiuj adres linki/Link-Adresse kopieren, potem wklejasz.

merlin1973

ten własnie....
Pozdrawiam S.CH.

miniabyr

Cytat: ahaja w Wrzesień 29, 2015, 19:12
Ty Miniabyr lepiej uważaj ... to może być jakiś krewny Krzycha Jarzyny za Szczecina ... a ten to wiesz - Szef Wszystkich Szefów ... ;-)
Cholera nie pomyślałem o takiej ewentualności. Strach  się bać! Ale z drugiej strony czy taki Jarzyna czyta nasze forum?  :P
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

frywolny trucht

Merlin, akurat w Deutschland jest parę i wcale się nie zbliżają do dychy. Wam to jednak dobrze. Tu ciągle te same szroty robią pętle na alegru. Jak się trafi coś ciekawszego- od razu cena wyj... w kosmos.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

vasa

Cytat: rudy-102 w Wrzesień 29, 2015, 21:40Najeżdżasz na ikonkę
A które ikonkie???
Nic takiego mi się nie wyświetla tam gdzie klikam :(
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Keef98

Najeżdżasz na grafikę, wciskasz prawym i powinno się pojawić "Skopiuj URL grafiki" kupiujesz, wrzucasz w komendę [ img ][ /img ] (bez spacji) i gra skończona.

paul_67

Cytat: merlin1973 w Wrzesień 29, 2015, 21:37Stan zajebisty, cena kosmiczna i pewnie przesadzona o 50% ale za 10tyś bym kupił
Zapewniam Cię,że nie warto.Ze względu na tor prowadzenia taśmy dziad je wyciąga.

rudy-102

Cytat: vasa w Wrzesień 29, 2015, 21:48
Cytat: rudy-102 w Wrzesień 29, 2015, 21:40Najeżdżasz na ikonkę
A które ikonkie???


Na miniaturkę. Przepraszam za nieścisłość.

vasa

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

merlin1973

Cytat: paul_67 w Wrzesień 29, 2015, 21:54Ze względu na tor prowadzenia taśmy dziad je wyciąga.
a tego nie wiedziałem:)
Pozdrawiam S.CH.

merlin1973

Szukam w takim stanie ;)
Pozdrawiam S.CH.

wojtek41

Wczesniej chyba gdzies widzialem....Tylko gdzie.... :-\

frywolny trucht

A to dojdzie pewnie do dychy. Paul, czy aby ten z którym miałeś do czynienia nie był zwyczajnie uszkodzony. Trochę dziwne, że magnetofon, który niszczy taśmy taki kultowy. Ja się nie znam, tak tylko pytam
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

paul_67

Cytat: frywolny trucht w Wrzesień 29, 2015, 22:09A to dojdzie pewnie do dychy. Paul, czy aby ten z którym miałeś do czynienia nie był zwyczajnie uszkodzony. Trochę dziwne, że magnetofon, który niszczy taśmy taki kultowy. Ja się nie znam, tak tylko pytam
Nie, nie był uszkodzony.To jest wada konstrukcyjna, o której sprzedający potencjalnego kupującego nie poinformuje.Można używać grubszych taśmy, ale wtedy głowice i tak dość miękkie dostają w kość.Każdy posiadacz tego cudu na to narzekał.Lepiej w podobnej klasie brać coś z Akai no i głowice są wieczne.

miniabyr

Ech u Elektroboya Technics taki stoi na półce ,ale woli (serio) słuchać z Revoxa g36 ;D .................i ja go rozumiem doskonale.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

pmcomp

Cytat: merlin1973 w Wrzesień 29, 2015, 22:06
Szukam w takim stanie ;)

Aż w takim nie mam ale może się dogadamy. Mam już siedem megnetofonów ... za dużo.

Pozdro


GregWatson

Micro miało znakomitych inżynierów i projektantów, to jest prawdziwa sztuka.
Trochę tego i trochę tamtego też.