Technics SL-1200Mk2 i co dalej ?

Zaczęty przez muda44, Grudzień 01, 2018, 11:43

Poprzedni wątek - Następny wątek

muda44

Cytat: muda44 w Grudzień 10, 2018, 20:40
No to czekam z niecierpliwością :)

Kupię jeszcze mikroskop do igieł ...


Gdyby ktoś był zainteresowany to rezygnuję z całości .


frywolny trucht

Nie słuchałeś wujków i cioć...
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

cdt

Każdy format polegnie z plikami . Słaby preamp i słaba wkładka  . Przyznaj się że taki był cel  ;D . Miałeś jakiegoś klienta któremu udowaodniłeś wyższość zmudyfikowanego transportu nad innymi żródłami ;)
Jak się mylę w swoich przypuszczeniach to Cię przepraszam .
ps. A jak nie to też nie ma w tym nic złego tylko po co ta cała heca :D .Wesołych świąt i powodzenia w sprzedaży

muda44

Cytat: cdt w Grudzień 20, 2018, 20:32
Każdy format polegnie z plikami . Słaby preamp i słaba wkładka  . Przyznaj się że taki był cel  ;D . Miałeś jakiegoś klienta któremu udowaodniłeś wyższość zmudyfikowanego transportu nad innymi żródłami ;)
Jak się mylę w swoich przypuszczeniach to Cię przepraszam .
ps. A jak nie to też nie ma w tym nic złego tylko po co ta cała heca :D .Wesołych świąt i powodzenia w sprzedaży

Przeprosiny przyjęte ;)

Celem było kupienie czegoś na wolną półkę i próba kolejnego podejścia do czarnych krążków .

Gra ŚWIETNIE ale NIE CHCE mi się kombinować , czyścic tych płyt i wstawać co chwila .
No nie i już ;)

Z tym transportem to prawie trafiłeś .
Prawie bo nadarzyła się okazja zakupu mało używanego , wysokiej klasy transportu i muszę z czegoś zrezygnować .
Brak miejsca .
To przesądziło .

Heca ?
Przesadzasz , dziękuję za wsparcie . Kupiłem , pobawiłem się i jak to u mnie bywa . Czas na innego klamota :)

muda44

:)

Kupiłem z Wamatu igłę do Philipsa GP 401 II i Ortofona 2M Black .
Nagaoka MP-100 w moim systemie jest zbyt przygaszona .

elem

Cytat: muda44 w Grudzień 29, 2018, 09:39zbyt przygaszona

Sprawdż czy zamiast pre nie masz czasem  prr...  Chyba czas spróbować urządzenia, które reaguje na wio i galopuje z każdą wkładką :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

muda44

Z AT440mla jest przejrzyście , czysto o bardzo dobrej rozdzielczości więc na tym prrr da się coś tam wyciągnąć ;)