kabel Belden 9497

Zaczęty przez pmcomp, Marzec 29, 2016, 19:02

Poprzedni wątek - Następny wątek

MAC

Cytat: miniabyr w Październik 19, 2016, 23:23W Dupach się poprzewracało ,kabli słuchać
Pablo, wybacz... nie jesteś wiarygodnym prześmiewcą wsłuchiwania się w dziwne elementy  ;D ;D ;D

miniabyr

#176
Jestem wiarygodna :P ..........zobacz jaki mam awatar .Czyż ta gęba nie jest wiarygodna. :) Mówię prawde i tylko prawdę .Tak mnie nauczył Tadeusz. Alleluja
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

ciechomir


Melepeta

Gdyby Mickiewicz żył w naszych czasach nie napisałby Pan Tadeusz. Napisałby Ojciec Tadeusz :)
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

MAC

To i ja sobie zamówiłem 9497 na podwójny przebieg.

kawosz

Cytat: masza w Październik 26, 2016, 20:33o i ja sobie zamówiłem 9497 na podwójny przebieg.
.
:o  ;D

MAC

Spróbuję połączyć na raz WE i 9497  8)

MAC

Zrobione na podwójnym przebiegu. Grają, nic nie wybuchło.

rudy-102

Co to jest podwójny przebieg? Dwa kable równolegle?

MAC


rudy-102

I słyszysz jakąś różnicę?

MAC

Między? Pojedynczym a podwójnym?

rudy-102


MAC

Nie wiem  ;D
Nie słuchałem pojedynczego. Myślę, że chyba w brzmieniu się nie różni.
Pan z alle od Beldenów powiedział, że przy mocniejszych lampach doradza podwójnie ale on nie jest obiektywny bo jakbym mu powiedział, że gram na 2W to pewnie zaleciłby poczwórny przebieg  :D W końcu jemu zależy żeby sprzedać. Jeśliby kosztował 200zł za m to... ale 20  :)

Spodobał mi się ten co miałem pożyczony od Arka (melepety) i zerżnąłem projekt  ;D

rudy-102

To ja mam podwójny, niespleciony Belden z Rattle Snake i  mi się podoba. Sam Belden nie przypadł mi do gustu.

MAC

Wszystkie fora trąbią, że najlepiej nadaje się do lampy i papierzaka ;)
Może coś w tym jest?

frywolny trucht

O widzicie. Czyli tego Beldena warto krzyżować...
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

rudy-102


Jakub

Cytat: masza w Październik 28, 2016, 20:56Wszystkie fora trąbią, że najlepiej nadaje się do lampy i papierzaka
Może coś w tym jest?

Podpisuję się pod tym, choć mam tego mniej koszernego głośnikowego Beldena :)

elem

zamrażać i rozmrażać też warto :)  Wszystkie chwalą krioterapię lampów i drutów :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

MAC

Cytat: frywolny trucht w Październik 28, 2016, 20:58
O widzicie. Czyli tego Beldena warto krzyżować...

Na razie go wygrzewam  :o
Potem skrzyżuję eksperymentalnie z WE.

Belden ma więcej plangtonu i powietrza a WE lepiej dociąża i wypełnia. Stąd mówiłem, że idealny kabel powinien mieć wszystkie cechy obu.

frywolny trucht

A jebnięcie? Przepraszam- dynamika? U mnie on grał jednak nieco zachowawczo. Super kabel w tej cenie, ale jednak można lepiej.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

MAC

Cytat: frywolny trucht w Październik 28, 2016, 21:18A jebnięcie? Przepraszam- dynamika?

GM70. Mam dynamikę i jebnięcie nawet jak połączę Tannoye z monoblokmi sztachetą  ;D

frywolny trucht

A u mnie własnie Beldeny jakby wycofały całość sceny. Wszystko pełna kulturka, tylko nieco z oddali i na zrównoważonej dynamice.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

MAC

Cytat: frywolny trucht w Październik 28, 2016, 21:37
A u mnie własnie Beldeny jakby wycofały całość sceny. Wszystko pełna kulturka, tylko nieco z oddali i na zrównoważonej dynamice.

Cytat: masza w Październik 28, 2016, 20:56Wszystkie fora trąbią, że najlepiej nadaje się do lampy i papierzaka ;)
Może coś w tym jest?