Pokrywa

Zaczęty przez paul_67, Listopad 30, 2015, 18:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

paul_67

Zlecę wykonanie lub przyjmę rysunki na tego typu pokrywę.

paul_67

Eee, znowu sam będę musiał robić...

GregWatson

Na alledrogo był gość który robił na zamówienie (gnie na gorąco ale czym tnie to nie wiem). Musisz przetrzepać "akcesoria" i "części zamienne" bo gdzieś tam był. Tego dużo nie ma.
Trochę tego i trochę tamtego też.

paul_67

Wiesz, ja bym chciał za pół darmo.Zrobię rysunki i wyślę do wyceny.Jeśli będzie za drogo będę kombinować inaczej.

frywolny trucht

#4
Zastanawiam się czy ta pokrywa jest jakoś stabilizowana. Jeśli obrót talerza może zmienić jej pozycję, to chyba słabo.
Inaczej. Gdyby ktoś obrócił talerz, lub pokrywę, ona dostaje- pewnie kwestia przyczepności maty- bezwładności talerza. Przy tym gramofonie pewnie się żyć ( no jednak nie jest higienicznie), ale przy cięższych talerzach obrót talerza może zdemolować ramię. Takie mam wrażenie. Przydałyby się jakieś wąsy uniemożliwiające obracania się pokrywy.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Two-FacedGirl

Czy tę pokrywę się podnosi, czy otwiera i odkłada na bok?
Pozdrawiam

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

GregWatson

A nie jest to trochę taki półśrodek i nie lepiej będzie taką:




Zrobisz to w każdej agencji reklamowej (neony, gadżety, długopisy itp) wytną i wygną na gorąco - to nie są duże koszty a zawsze jeszcze możesz sobie jakieś podświetlenie niebieskie strzelić.
Trochę tego i trochę tamtego też.

paul_67

Ten półśrodek bardzo mi się podoba, a akwarium musiałoby być przesadnie duże ze względu na silnik z boku i to mi nie pasuje.
Cytat: frywolny trucht w Listopad 30, 2015, 21:55Zastanawiam się czy ta pokrywa jest jakoś stabilizowana. Jeśli obrót talerza może zmienić jej pozycję, to chyba słabo.
Inaczej. Gdyby ktoś obrócił talerz, lub pokrywę, ona dostaje bezwładności talerza. Przy tym gramofonie może dać się żyć, ale przy cięższych talerzach obrót talerza zdemoluje ramię. Takie mam wrażenie. Przydałyby się jakieś wąsy uniemożliwiające obracania się pokrywy.
Po kiego kręcić talerzem przed zdjęciem pokrywy?

frywolny trucht

Przypadkiem, niechcący, podczas sprzątania.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

paul_67

Cytat: GregWatson w Listopad 30, 2015, 22:12Zrobisz to w każdej agencji reklamowej (neony, gadżety, długopisy itp) wytną i wygną na gorąco - to nie są duże koszty a zawsze jeszcze możesz sobie jakieś podświetlenie niebieskie strzelić.
Wiem.Mam namiary.Zobaczę ile zaśpiewają :)

paul_67

Cytat: frywolny trucht w Listopad 30, 2015, 22:17Przypadkiem, niechcący, podczas sprzątania.
Raczej mi to nie grozi, a kobiety nie dopuszczam do sprzętu :)

nosferartur

Cytat: frywolny trucht w Listopad 30, 2015, 21:55Jeśli obrót talerza może zmienić jej pozycję,


Obrót talerza zmienia jej pozycję. Lepiej zlecić wykonanie ,,akwarium" z podcięciami na palce. Może nie będzie tak bajerancko, ale bezpieczniej, taniej i o wiele praktyczniej.

Zu Audio Druid, Zu Audio Mini Method sub, monobloki Antique Sound Lab AQ-1006(845), Hattor Audio Passive Preamplifier, Bel Canto CD 2, Sonore MicroRendu, Musical Paradise MP-D2 dac, gramofon Michell Gyro Dec + SME 309 + Benz Micro Glider SL , pre gramofonowe Gennett by Stanisław Dinter MC 100% lampy, Otari MX 5050 B2HD.

frywolny trucht

Popatrz Paul. Jak masz typowego kwadraciaka, a on ma fest zawiasy, to albo przestawisz cały gramofon uderzając w pokrywę, albo jak przesadzisz, kładąc się na nim- zmiażdżysz wszystko :)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

nosferartur

Cytat: paul_67 w Listopad 30, 2015, 22:19Cytat: frywolny trucht w Dzisiaj o 22:17
Przypadkiem, niechcący, podczas sprzątania.
Raczej mi to nie grozi, a kobiety nie dopuszczam do sprzę

Wystarczy, że popijesz :)
Zu Audio Druid, Zu Audio Mini Method sub, monobloki Antique Sound Lab AQ-1006(845), Hattor Audio Passive Preamplifier, Bel Canto CD 2, Sonore MicroRendu, Musical Paradise MP-D2 dac, gramofon Michell Gyro Dec + SME 309 + Benz Micro Glider SL , pre gramofonowe Gennett by Stanisław Dinter MC 100% lampy, Otari MX 5050 B2HD.

paul_67

Cytat: nosferartur w Listopad 30, 2015, 22:23Wystarczy, że popijesz 
Z napojów wyskokowych piję tylko pepsi :)

frywolny trucht

Takie ładne ramię. Naprawdę szkoda.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

W to miejsce uderza rura ciężkiego, może nawet profesjonalnego, odkurzacza zamaszystej gosposi i nie ma co zbierać. Masa talerza w tym momencie nawet nie ma znaczenia. Pokrywę wystrzeli zamaszysty ruch gosposi.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

paul_67

A nie, pierdyknie się jakiś pierdolnik oporowy i będzie git :)

paul_67

Cytat: frywolny trucht w Listopad 30, 2015, 22:35W to miejsce uderza rura ciężkiego, może nawet profesjonalnego, odkurzacza zamaszystej gosposi i nie ma co zbierać. Masa talerza w tym momencie nawet nie ma znaczenia. Pokrywę wystrzeli zamaszysty ruch gosposi.
W takim przypadku bez tej pokrywy także byłaby masakra...

paul_67

Robię rysunki dodając trochę mojej myśli technicznej.Talerz będzie mógł się kręcić do woli i ta pokrywa nawet nie drgnie."Akwarium" nie chcę.Miałem i sprzedałem.Nie komponuje mi się ta kanciasta bryła.Ważny jest dizajn!

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Keef98


paul_67

#23
Cytat: frywolny trucht w Grudzień 01, 2015, 20:26Wężykiem, wężykiem!
Żebyś wiedział! Gdybym miał kłaść na to gablotę z pleksy wolałbym nie mieć nic!

paul_67