PROMOCJE, WYPRZEDAŻE PŁYTOWE ETC. - rekomendacja użytkowników

Zaczęty przez wojtko9m, Czerwiec 30, 2014, 21:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

rudy-102

Cytat: SVART w Grudzień 15, 2016, 23:58
Myślę, że skoro płyty LP są na promocjach w Biedzie, to jest to początek upadku mody na winyl.
Ma to też czasem dobre strony. Na Wielkanoc w Lidlu będą Koetsu w jajkach niespodziankach ;).

Al Capone

Cytat: SVART w Grudzień 15, 2016, 23:58

Myślę, że skoro płyty LP są na promocjach w Biedzie, to jest to początek upadku mody na winyl.

Idąc dalej tym tokiem myślenia można śmiało postawić tezę, że pojawienie się dobrych win w ofercie Biedronki spowoduje spadek popytu na nie i w rezultacie spadek ich spożycia. :)

rudy-102

Po prostu sytuacja się normalizuje. Pojawiają się kosze z winylami w sklepach typu MM i ja się z tego cieszę. Normalna sytuacja. Z jednej strony za dużo natłoczyli niektórych tytułów, a z drugiej chcą zachęcić do zakupów klientów, którzy taką biedronkę do tej pory omijali. Pozostaje jeden minus - czar winyla pryska bo staje się normalnym towarem.

tomasz_pianista

Cytat: rudy-102 w Grudzień 16, 2016, 09:44Pozostaje jeden minus - czar winyla pryska bo staje się normalnym towarem.


A jaki to niby towar? Przecież to zwykły nośnik muzyki, nie ma w tym nic unikatowego.
Grupa ratowania poziomu.

moon

Cytat: SVART w Grudzień 15, 2016, 23:58Moon, no może tylko wezmę Tobie Pulp jak będzie

ok, ja nie znalazlem:) to jedyna, ktora bym wzial
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Al Capone

Ja tylko dodam, że winyl jest jedynym nośnikiem nad którym firmy mają faktyczną kontrolę i który trzeba kupić bo nie można go skopiować. Niestety zamiast brać pieniądze z rynku małą łyżeczką na początku postanowiono kasować za winyle jak za zboże. Pamiętam kiedy sprawdzałem ceny w MM ok. roku temu. Ceny były bardzo wysokie. Akcja w Biedronce to pierwszy przejaw rozsądnego podejścia. Przypuszczam, że nie spodziewano się takiego ssania z rynku. Jeżeli ceny nowych płyt będą rozsądne klient w większości przypadków kupi nową. Jeżeli będą zbyt wysokie, jak do tej pory, większe wzięcie będą miały płyty używane. Nie jest to specjalnie odkrywcze ale dla managerów ustalających ceny nowych płyt mam wrażenie, że to jednak zbyt trudne do zrozumienia.

kefas

U mnie w miejscowości (jedna Biedronka) dzisiaj prawie trzy komplety płyt zostały. Mam wrażenie, że tylko ja byłem ich nabywcą, To niedobrze, bo jesli będzie kiedyś coś podobnego, to następnym razem nic nie dostarczą.

kawosz

Wychodzi na to że wyjątkowym nośnikiem została taśma . A źródłem ŚPULAK   :P

krzysiek

Cytat: kefas w Grudzień 16, 2016, 10:51
U mnie w miejscowości (jedna Biedronka) dzisiaj prawie trzy komplety płyt zostały. Mam wrażenie, że tylko ja byłem ich nabywcą, To niedobrze, bo jesli będzie kiedyś coś podobnego, to następnym razem nic nie dostarczą.

napisz na grupie winylowej na FB co to za miejscowość, to zlecą się handlarze i wykupią na allegro...

żenada, ale niestety w dużych miastach tak było - jeździli od biedry do biedry i brali jak leci
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

rudy-102

Cytat: tomasz_pianista w Grudzień 16, 2016, 10:08
Cytat: rudy-102 w Grudzień 16, 2016, 09:44Pozostaje jeden minus - czar winyla pryska bo staje się normalnym towarem.


A jaki to niby towar? Przecież to zwykły nośnik muzyki, nie ma w tym nic unikatowego.
Chodziło mi o to, że stał się znów towarem dla mas, a nie dla garstki wariatów.

frywolny trucht

Cytat: SVART w Grudzień 15, 2016, 23:58Frywolny, Ty to zawsze masz szczęście, gdzie się pojawisz, tam wyciągasz ciekawe tytuły. A może po prostu masz dobrych informatorów .

W przypadku Abby dali ciała. Co za wtopa. Ile serków można było kupić za 45 zł.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

jajacek1410

Nie tylko Biedra obniża. Tutaj promocja świąteczna:
http://allegro.pl/show_item.php?item=6652154543&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62
dobre-bo-polskie. Audio_cave ambitnie działa promując dźwięki niepokorne. Mam od nich kilka płyt. Jakość bdb. Niektóre na 45 rpm - Chad Wackerman, Alternative 4. Wziąłem parę sztuk z promocji, do tego dobrałem  Hipgnosis z albumem Sętowskiego. Została jeszcze jedna sztuka. Popierajata nasze :)
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

moon

wczoraj znajomy ze spacerow z psem mowil, ze jego kumpel widzial w Biedrze winyle juz po 19,99:) bo chyba ich z cd nie pomylil;)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

tatachabera

Czy coś z oferty biedronkowej jest warte zakupu ? W nas w  sklepie jeszcze leży cały komplet.
Denon DP-59L, Kenwood KD-8030, Pre Phono MPW,  DL-103R, AT-430E, Elac ESG 796, Emotiva XPA-2, Emotiva XSP-1, Aria 926, CT-S710, Denon 3910,
STR-GX70ES, ST-SB 920 QS

frywolny trucht

Jarret gra świetnie. Parker, trochę wcześniejszy czas nagrania i jest OK, ale specyficznie. Jest klimat. Abba- kupa, Kralowej nie rozpakowałem, ale ponoć gra rewelacyjnie.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Księgowy

W empikach ( Warszawa ) -30% -40% dla KISS, The Cure, BJORK,  i płyty wydane przez Blue Note i innych. 
Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt


Księgowy

dziś księgowy kupił  VINYL  kompletny sezon pierwszy ( ostatni ) ( empik -30% -5% ) 
Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

Grzegorz

https://voiceshop.pl/  można znaleźć kilka ciekawych płyt nawet w niezłych cenach 

Księgowy

... nie żebym tam pracował w dziale..., ale znowu empik jak BIEDRONKA po 46,99 kilka LP. EMPIK w WOLA PARKU.
Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

moon

na stronie tez sa te plyty, moze nawet lepszy wybor, bo w sklepach to roznie bywa
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

merlin1973

 ;) ;) ;) znowu przed Świętami bedzie....
Pozdrawiam S.CH.

tomasz_pianista

Grupa ratowania poziomu.

kefas

Ale pełnej oferty na stronie Biedronki nie mogę znaleźć

elem

Oferta będzie taka - to tu, to tam a gdzieś tam nic. Tak było ostatnio.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe