PROMOCJE, WYPRZEDAŻE PŁYTOWE ETC. - rekomendacja użytkowników

Zaczęty przez wojtko9m, Czerwiec 30, 2014, 21:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

GregWatson

Coś już się pojawiło wcześniej w Biedrach? ktoś coś widział jakieś winyle ?. Wszak oficjalny termin już jutro ale może już dziś się gdzieś pokazały.
Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

Cytat: GregWatson w Grudzień 17, 2017, 13:46
Coś już się pojawiło wcześniej w Biedrach? ktoś coś widział jakieś winyle ?. Wszak oficjalny termin już jutro ale może już dziś się gdzieś pokazały.

Nie wiem jak tam w biedrze ale wczoraj byłem w empiku i ze zdziwieniem oblukałem, że są tam te same vinyle co w owadowym shopie. Było sobie i Lady Pank i RHCP i Soundtrack do Pulp Fiction a także wiele wiele innych, które figurowały przedtem w menu biedronki. Ceny? 49,99 he he. Jako orthodox to oczywista nic nie kupiłem, w końcu jestem zwolennikiem jednej ale lepszej niż 10 kiepskich ;D Zboczony taki ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Flip Back

Nie wiem czy już ktoś wspominał, ale tanie L.P. maja tez w Carrefour.

Księgowy

Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

fotobia

Kupiłem Dire Straits - Making Movies,  tylko. W biedrze, w której byłem mało płyt było. Nie wszystkie tytuły z listy. A byłem 7:02. Czyli 2 min po otwarciu. Dire Straits jedna sztuka była, :) się mi udało.
Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S

moon

Heathen w Carrefourze za 40pln?

btw, na FB Grupa Winylowa rozgorzala dyskusja, ze po barcodzie i matrixie to Portishead "Dummy" to stare tloczenie 1994:)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

moon

u mnie raptem czesc z oferty, padaka jakas, musze pobiegac po Wawie
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

il cattivo

Cytat: Flip Back w Grudzień 17, 2017, 20:05Nie wiem czy już ktoś wspominał, ale tanie L.P. maja tez w Carrefour.

W Opolu ani widu, ani słychu... To chyba jakieś jednostkowe badanie rynku.

moon

mi zalezy tylko w sumie na gora dwoch, bo portfel pustawy, i nie ma, powalcze i poszukam gdzies jeszcze nim janusze na allegro wystawia
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

elem

Cytat: moon w Grudzień 18, 2017, 10:57btw, na FB Grupa Winylowa rozgorzala dyskusja, ze po barcodzie i matrixie to Portishead "Dummy" to stare tloczenie 1994:)

bzdura, miałem tę płytę, to wznowienie z tym samym barcodem
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

elem

Tak, to jest wersja z numerami z 2008, ale chyba doklepali na nowo. Możliwe , że jednak jakiś zapas zalegał w polskim magazynie, bo równolegle sprzedawana jest wersja na 20-lecie z 2014.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

moon

to one maja chyba takie same matryce, bo sie brandzlowali tym na FB, ze identyko.
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

axolotl

Na talerzu u mnie massive attack oraz Amy , gra fajnie - warto. W biedrze jest ten prpblem, ze nie wszystkie biedronki dostaja te same winyle , do jednej wysla do drugiej nie :/

christo

Victor QL-A70 (103R, Ortofon Rondo Blue), Ear834p clone by LH + trafa, 300B SET, ART Stiletto 6, Denon DVD-3910

GregWatson

Byłem w jednej biedrze to płyty były tak zbunkrowane obok jakiś ciuchów i innych 1001 drobiazgów że gdyby nie obsługa to w życiu bym tego nie znalazł. A było może ze 20 tych płytek także z różnych wcześniejszych rzutów.
Trochę tego i trochę tamtego też.

Drizzt

Tym razem zanabyłem Amy, Björk, U2, Krallową, DS - Making Movies oraz Legend Marleya. Wystarczyły wizyty w dwóch biedrach. Wziąłbym jeszcze REM i Ellę ale nie chce mi się jeździć po owadach.

GregWatson

Mam kilka podwójnych, oryginalnie zapakowanych z Biedry, chętnie odsprzedam. Po prostu nie zauważyłem tych zdublowanych jak kupowałem i dlatego odsprzedaję. Stan oczywiści sklepowy. Folie nienaruszone.

1. STING - The Last Ship
2. DEEP PURPLE - Machine Head
3. SEX PISTOLS
4. MIKE OLDFIELD - Tubular Bells

Za całość 200 zł razem z wysyłką.
Trochę tego i trochę tamtego też.

Flip Back


moon

Elem
Cytat: moon w Grudzień 18, 2017, 14:45to one maja chyba takie same matryce, bo sie brandzlowali tym na FB, ze identyko.

Elem, z tego co doczytalem na discogs, to blad w discogs, to nie jest 1994, tylko jaksi alternate press 2007, jak ktos to dopisal w discogs, kupilem tego Portishead i matryce nie sa z 2008, tylko wlasnie z tego omylkowo opisanego jako 1994, czyli 2007:)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

elem

2007, 2008 co za różnica :)  A na Discogs to jest mnóstwo błędów, to fakt.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Michał

Dostałem od żony Post Björk. Katastrofa jak brzmi ta płyta. Skompresowany syczący dźwięk,druga strona porysowana chyba obcasem...zgroza  >:(
Do zwrotu, ez możliwości wymiany,nie chcę tego gniota.

Drizzt

A ja zanabyłem jeszcze dziś Ellę z Louisem i R.E.M. Świetne płyty, każda w swoim gatunku, a Ella dodatkowo genialnie nagrana. Z tego rozdania mam już wszystko co chciałem  8)

moon

gdzies czytalem, ze Ella bardzo nierowna brzmieniowo, bo kawalki z roznych sesji...
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand