Konkurs - "Enigma"

Zaczęty przez GregWatson, Lipiec 16, 2014, 19:37

Poprzedni wątek - Następny wątek

Waluch

po tym konkursie muszę się tydzień relaksować  w sanatorium , ciężki temat

GregWatson

#26
Gratulacje dla żony. :) no i dla Ciebie za zacięcie ;)

Muszę przyznać że więcej zajęło mi szukanie odpowiedniego tytułu niż samo zaszyfrowanie. Wiedziałem że będą podejścia dopasowania wyrazów do ilości liter i musiałem coś z tym fantem zrobić. Dlatego angielski no a potem żeby jeszcze bardziej zagmatwać to zapisane odwrotnie.

Dla tych, którzy nie mieli styczności z taką zabawą to może załamka ale jak się okazało wcale nie jest to takie trudne.

Jeszcze raz gratulację.


Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

Gratulacje oczywiście  8)
Proszę wybrać płytę.

Jeśli nie jutro, to w piątek- wszystkie przesyłki z nagrodami zostaną wysłane. ( Mam na myśli też trzech zwycięzców z konkursu obok).

Waluch

Dziękujemy :)
Wybieram Cassandrę , sądzę, że żonie także się spodoba.


GregWatson, Tobie także należy się uznanie i  nagroda za świetne konkursy.

GregWatson

Dzięki. Właśnie taką nagrodę wygrałem w innym konkursie. Jest git.
Trochę tego i trochę tamtego też.

kangie

Gratulacje dla malzonki Walucha i samego Walucha! :-) Niby Greg mowi ze dosc latwe, ale to tak jak z polem kola. Niby kazdy wie jaki jest wzor, ale malo kto potrafi go wyprowadzic ;-)
Ja poddalem sie po 2h walce.

kangie

Cytat: Waluch w Lipiec 23, 2014, 19:42
GregWatson, Tobie także należy się uznanie i  nagroda za świetne konkursy.
Jak najbardziej. Greg lepszy od Pijanowskiego i Sznuka razem wzietych! :-D Chyba poprosze o autograf ;-)

merlin1973

Porażka, lenistwo, lenistwo nie szukałem w tytułach płyt które mam. Myślałem,że znam wszystko a tu taka niespodzianka. >:( Exodus uwielbiam, ten utwór też i klops....
Pozdrawiam S.CH.

elem

#33
Cytat: GregWatson w Lipiec 23, 2014, 19:25Wiedziałem że będą podejścia dopasowania wyrazów do ilości liter i musiałem coś z tym fantem zrobić. Dlatego angielski no a potem żeby jeszcze bardziej zagmatwać to zapisane odwrotnie.

The Most Beautiful Day rozpracowywałem, ale nijak mi nie pasowało. Fakt, gdybyś nie zapisał odwrotnie byłoby zbyt łatwe, bo pewnie każdy ma tę płytę ma na półce.

Gratulacje dla Walucha, dzięki za nieustającą, dobrą zabawę.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

GregWatson

Dzięki Kangie - już jestem cały czerwony. Przyznam się że ja się też bawiłem rewelacyjnie. A może ktoś ma też jakiś fajny konkursik?
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Jeśli nie padną jakieś następne propozycje od innych to zaczynam w poniedziałek następny konkurs. W niedzielę regulamin i opis. A skoro wywołano Pijanowskiego to będzie to:

KOŁO FORTUNY DLA CAŁEJ RODZINY.

Ale będzie jazda!
Trochę tego i trochę tamtego też.

jajacek1410

#36
Waluch - gratulacje!:) - dla Żony zwłaszcza:)

Ech..., a ja naiwny zasugerowałem się, ze jak polski zespół, to i tytuł po polsku. A tu masz babo placek.
Analizowałem tylko dla uproszczenia  FHK i LOA również wspak, no i nic po polskiemu nie wychodziło.

Cienias jestem.:(

ps. przed chwilą wszedłem na FaN Sklep. I co my tam mamy na pierwszy miejscu w zakładce wyprzedaże?
http://www.fan.pl/oferta/wyprzedaze.html
Ciekawy zbieg okoliczności.
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

frywolny trucht

Spokojnie. Jeszcze nie kończymy :)

GregWatson

No to robimy porządki. Skończył się konkurs, skończyły się i wpisy.

Ale zapraszam na następny konkurs.
Trochę tego i trochę tamtego też.