Konkurs - Koło fortuny

Zaczęty przez GregWatson, Lipiec 25, 2014, 21:52

Poprzedni wątek - Następny wątek

GregWatson

Zapraszam wszystkich na niedzielę 27.07.2014 r ok godz 18.oo otwarcie nowego konkursu ph:

KOŁO FORTUNY

Konkurs nieco zmodyfikowany w stosunku do pierwowzoru bo i warunki inne ale myślę iż będziemy się fajnie bawić.
Trochę tego i trochę tamtego też.

kangie

Mam pytanie: czy bedzie Pani Madzia ze swoimi cycuszkami i posladeczkami??? ;-)

gratefullde

siem dolanczam ze pytaniem :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

GregWatson

Proszę bardzo oto i Pani Magda

Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht


Zdjęcie przedstawia pulę nagród dla tego konkursu. Płyty są nowe, zafoliowane.
Zwycięzca wybierze jedno z wydawnictw ( winyl).

Powodzenia.

GregWatson

Zapraszam do udziału w kolejnym konkursie tym razem ph Koło fortuny.

Ponieważ będą nieco zmienione zasady bo i sama forma jest zdziebko inna to pozwólcie iż w skrócie przedstawię jak to będzie wyglądało czyli jakieś tam zasady:

1. Zakryty tekst/hasło będzie przedstawione na forum w postaci dużych X-ów czyli wyglądać będzie tak:

XXXXXX XXXXX XXXXXXXXXX

Do przedstawionego tekstu/hasła dla ułatwienia będzie przedstawiony temat hasła (chodzi o to byście wiedzieli w jaki zakresie mamy się poruszać).

2. Każdy biorący udział w konkursie może tylko raz dziennie podać swoją odpowiedź czyli jego zdaniem rozwiązanie jakie może być ukryte w zapisanym tekście.

3. Wybór literki będzie wyglądał w ten sposób iż w pewnym momencie (raz dziennie) podam hasło "kręcimy kołem" i wówczas każdy z Was będzie mógł podać propozycję literki. Wybieramy tą literką, która padnie w propozycji jako pierwsza. Czyli krótko mówiąc kto pierwszy ten lepszy czyli tego literka będzie odsłaniana dla wszystkich.

4. Podaję zasady co którego dnia będziemy losować:

- niedziela godz. 20.oo - spółgłoska
- poniedziałek godz. 20.oo - samogłoska
- wtorek godz. 20.oo - spółgłoska
- środa godz. 20.oo - samogłoska
- czwartek godz. 20.oo - spółgłoska
- piątek godz. 20.oo - samogłoska
- sobota godz. 20.oo - spółgłoska
- niedziela koniec zabawy jeśli nikt nie odgadnie nagrody przechodzą na następny konkurs.

5. Po kręceniu kołem i wyborze literki będę przedstawiał w nowym poście aktualny stan odkrytego tekstu/hasła abyście mieli wszystko na bieżąco włącznie z tym jakie padły wcześniej literki poszczególnego dnia oraz co wybieramy przy następnym kręceniu kołem (samogłoskę czy spółgłoskę).

6. No i wygrywa ten który rozszyfruje cały tekst ukryty pod x-ami.

7. Dziś o godz 18.00 podam ukryty tekst oraz pozostałe dane do konkursu natomiast o godz. 20.oo po raz pierwszy padnie hasło "kręcimy kołem".

8. Jeśli będą jakieś niejasności - proszę o kontakt postaram się dopieścić zasady.



SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAM
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Temat hasła:  "Tytuł utworu oraz nazwa zespołu polskiego" kolejność może być inna acz niekoniecznie.

O godz.20.oo losujemy spółgłoskę (czyli osoba, która pierwsza po godz.20.oo poda spółgłoskę to ta spółgłoska będzie odkryta jako pierwsza).


XXXXXXXXX XXXXXX XXXXXX XXXXX

XXXXXXXX XXXXXXXXX XXXXXXXXXXXXXXX
[/size][/size]
Trochę tego i trochę tamtego też.

elem

GregWatson,

za łatwe, wysłałem PW :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Two-FacedGirl


No nie, dopiero przeczytałam zasady i co już po konkursie  :( ?
Pozdrawiam

elem

Może jednak się mylę i jest drugie, bardzo podobne rozwiązanie lub znowu jest wspak?

Po 20-tej i tak mnie nie będzie przy kompie :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Two-FacedGirl

#10
I tak cud, że udało ci się coś do tego dopasować, nazwa zespołu z 15 literowym wyrazem, no no
Pozdrawiam

frywolny trucht


GregWatson

Zaczynamy kręcenie kołem. Osoba, która pierwsza poda spółgłoskę tego literka ukaże się na tablicy.
Czekam na propozycję.
Trochę tego i trochę tamtego też.

Two-FacedGirl

Pozdrawiam

GregWatson

#14
Proszę bardzo literka Z

XXXXXXXXX XXXXXX XXXXXX XXXXX

XXXZXXXX XZXXXXXXX XXXXXXXXXXXXXXX
Trochę tego i trochę tamtego też.

Two-FacedGirl

Nie był to dobry strzał  :D
Pozdrawiam

Two-FacedGirl

Rozumiem że elem nie trafił?
Pozdrawiam

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

merlin1973

Pozdrawiam S.CH.

merlin1973

Tropicale Thaiti Granda Banda - "Marzenia Szalonego Elektroakustyka"
Pozdrawiam S.CH.

GregWatson

Normalnie oszukujecie, nie bawię się dalej z Wami. Foch.


A już myślałem, że na aż tak starych nie trafię ale ZONK. No i będę musiał podkulić ogon przed sponsorem.


Za karę przez cały tydzień będzie teraz posucha. A miało być tak pięknie.


Brawo merlin1973 to jest prawidłowa odpowiedź.
Trochę tego i trochę tamtego też.

merlin1973

Udało mi się !!! to prezent na moje dzisiejsze urodziny:)   ;D ;D ;D ps.Koło fortuny było moim ulubionym teleturniejem.
Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht

y?
Muszę coś wziąć na serce :)

GregWatson

Kiedyś przeczytałem w gazecie Świat Młodych chyba (w każdym razie dla dzieci) taką łamigłówkę dla klasy 4 szkoły podstawowej:

"Jacek i Placek mają śliwki. Mówi Jacek do Placka - słuchaj Placek jak ty mi dasz dwie śliwki to ja będę miał dwa razy więcej śliwek niż ty. Na to Placek mówi - nie a jak ty dasz mi dwie śliwki to wówczas będziemy mieli tyle samo.

Pytanie brzmi: ile śliwek miał Jacek a ile Placek?"


Katowałem się chyba z kumplem ze cztery godziny - a to takie proste się okazało. Dla dzieci.

A co Wy na to?
Trochę tego i trochę tamtego też.

elem

Cytat: merlin1973 w Lipiec 27, 2014, 22:49prezent na moje dzisiejsze urodziny:)

100 lat Merlin, gratulacje !
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe