Przewód antenowy do satelity

Zaczęty przez moon, Lipiec 01, 2019, 14:02

Poprzedni wątek - Następny wątek

moon

Czesc, ma ktos jakies doswiadczenie? wzialem Nc+ i potrzebuje kabla... ktos cos?
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

gratefullde

Cytat: moon w Lipiec 01, 2019, 14:02
Czesc, ma ktos jakies doswiadczenie? wzialem Nc+ i potrzebuje kabla... ktos cos?
Sorry za jakość zdjęcia, kabel sobie leży za szafą.

Mam nc+ na takim i jest ok.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

moon

taki to w domu, nie? wyczytalem, ze biale to do wnetrza:)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

gratefullde

Cytat: moon w Lipiec 01, 2019, 14:28
taki to w domu, nie? wyczytalem, ze biale to do wnetrza:)
Taki mam po całości, nie ma łączenia nigdzie po drodze.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

moon

podobno te biale z czasem sie niszcza, bo sa do wnetrz, stad pytam, rozumeim, ze jeszcze nie ma na nim oznak wplywu pogody itp.
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

gratefullde

Cytat: moon w Lipiec 01, 2019, 14:43
podobno te biale z czasem sie niszcza, bo sa do wnetrz, stad pytam, rozumeim, ze jeszcze nie ma na nim oznak wplywu pogody itp.
Nie ma, niedawno fachowiec ustawiał raz jeszcze enkę i przyjrzał się instalacji. Jest ok.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

LampowY

A ja właśnie dzisiaj oddałem sprzęty do NC+

Jakie dziwne uczucie po tylu latach... Burza a ja mam kanały i oglądam :o  8)

moon

rownowaga musi byc, ja sie pozbylem kablowki:)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Kangie

Gdyby nie dzieci, pozbyłbym się nc+ "wkibinimatery" ;)

LampowY

Cytat: moon w Lipiec 01, 2019, 16:08
rownowaga musi byc, ja sie pozbylem kablowki:)
Poczekaj jak deszcz popada albo w zimie.
Będziesz klął...

Kablówki też nie mam. TV mam z Orange po światłowodzie. O wiele większa jakość użytkowania. I taniej.
No i w dupie mam chmury, deszcz i śnieg  :)

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand