Keishō - walczymy z "chorobami wieku dziecięcego"

Zaczęty przez tomekkk1, Styczeń 17, 2019, 00:52

Poprzedni wątek - Następny wątek

LampowY

#725
Ja to mam generalnie jedną jedyną zagwozdkę...
Czy moje pre to bardziej forumowy projekt kondo (koisho) czy produkt oferowany komercyjnie przez Adama? Każdy egzemplarz jest inny  więc trudno to ogarnąć :o
Bo tego nigdy się nie dowiedziałem. Z niektórym wiadomych przyczyn nie doszło w listopadzie ubiegłego roku do porównania preampa złożonego przez malga (od którego zaczęły się moje kłopoty - grał u mnie tak dobrze, że postanowiłem go mieć) z komercyjną wersją oferowaną przez firmę Adama. Właściciel pokoju nie zezwolił na takie porównanie.
Ale czy preamp prezentowany i grający chyba jako główny na Audio Show 2018 mógł mieć te wszystkie dolegliwości? Nie wiem bo nie dane mi było usłyszeć. Ale zakładam, że nie bo gdyby szumiał, brumiał, wzbudzał się i pierdział przy zmianie głośności to domniemywam, że właściciel S16Hz (właściciel pokoju na As) nie dopuściłby do takiej prezentacji  :o
No a jeśli ten pre na AS nie miał tych przypadłości to dlaczego trzy kolejne preampy otrzymywane od Adama są po prostu skopane i nie nadające się do użytku?
To co ja w końcu u siebie mam za cztery tysiące?  :o

Bedford

Cytat: LampowY w Czerwiec 18, 2019, 17:46To co ja w końcu u siebie mam...

Radio kuchenne i serce do Muzyki , zasadniczo...

LampowY

Taaa... Na to zasadniczo wygląda...
Wyjątkowo dzisiaj się nawalę ze wzruszenia  ;D

nikhil

Smutno się to wszystko czyta.Wyrazy współczucia! Tym bardziej że, "konstruktor" nie śmie się nawet ustosunkować w tym temacie. :-\
Ad Fontes, Ortofon M2 black, Lite Ga-31A, Saba acoustic monitor 140, Ultra HIFI professional ST 7140, Teac V- 3010, Teac PD-H 500c, Tascam 34

LampowY

Przypuszczam, że dlatego, iż nie zna rozwiązania problemu.

Jak wcześniej pisałem, miałem wcześniej preampy podobnych manufaktur. Grały różnie ale nigdy nie miały defektów konstrukcyjnych. Skąd mogłem wiedzieć, że to problem nie do przeskoczenia dla Adama  :o
Może jakbym wtedy, na AS mógł go posłuchać... Może...

tomekkk1

Cytat: nikhil w Czerwiec 18, 2019, 18:30
Smutno się to wszystko czyta.Wyrazy współczucia! Tym bardziej że, "konstruktor" nie śmie się nawet ustosunkować w tym temacie. :-\

Wiesz, saga w przypadku Maćka wciąż trwa bo "konstruktor" już trzykrotnie się ustosunkowywał. Z tego co czytamy za każdym razem było tylko gorzej i to jest smutne...

LampowY

Nie ma tego złego...
Nauczyłem się lutować przynajmniej  ;D

gratefullde

To wszystko ścieżka przeznaczenia ino guru nawalił  ;D a teraz to chyba nawet w portki. Brak postawy obywatelskiej nie mówiąc już o elementarnej przyzwoitości.... Co ja qrfa piszę... odezwę? Maciek weź wejdź na dach i pierdolnij tym o podjazd (kondy wylutowując uprzednio).
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

LampowY

Tak zrobię ale najsampierw muszę się zaopatrzyć w alternatywne pre bo nie będę miał na czym słuchać muzyki.
A jak nie będzie muzyki to się zachlam na trupa... :o

miniabyr

Cytat: gratefullde w Czerwiec 18, 2019, 19:02Maciek weź wejdź na dach i pierdolnij tym o podjazd (kondy wylutowując uprzednio).
Wianki na Wisle już niedługo.....może puścimy ? ..............tylko kondy wyjmiemy oczywiście  :P
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

tomekkk1

Maciek, tyle kasy psu w dupę... To może chociaż jakiś spektakularny finał? Petarda "Achtung", odwirowanie w starej pralce, albo przejażdżka (pod) walcem?  >:D

LampowY

Dostałem info ze sprawdzonego źródła, że pre jest gotowe.
Czekamy 1,5 miesiąca jedynie na obudowę.
I nastanie spokój i nuda :np:

gratefullde

Cytat: AudioAddicted w Czerwiec 18, 2019, 19:37przejażdżka (pod) walcem?

A co zostanie zareklamuj... 4K to chyba było z AC no nie?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

LampowY

Cytat: AudioAddicted w Czerwiec 18, 2019, 19:37
Maciek, tyle kasy psu w dupę... To może chociaż jakiś spektakularny finał? Petarda "Achtung", odwirowanie w starej pralce, albo przejażdżka (pod) walcem?  >:D

Postawię w ogródku pomnik na cześć swojej gupocie i naiwności  ;D

Pod wezwaniem - stary człowiek i morz(ż)e.
Dać się wydymać  >:(

tomekkk1

Cytat: LampowY w Czerwiec 18, 2019, 19:37
Dostałem info ze sprawdzonego źródła, że pre jest gotowe.
Czekamy 1,5 miesiąca jedynie na obudowę.
I nastanie spokój i nuda :np:

A nie da się obecnej budy wykorzystać? Choć częściowo mniej byś był stratny...

tomekkk1


LampowY


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

LampowY


LampowY

A miałem fantastycznego ARC...
K[wulgaryzm]a  :o

tomekkk1

#746
Cytat: LampowY w Czerwiec 18, 2019, 19:53
A miałem fantastycznego ARC...
K[wulgaryzm]a  :o

Nudy... Na pewno nie zapewniał takich emocji jakie teraz masz ;D

Melepeta

Nie śledziłem tego wątku, ale QJP!!! Tylko w pejoratywnym znaczeniu.
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

LampowY

Jak mawiał klasyk - Jak ktoś ma pecha to i palec w dupie złamie  ;D

Melepeta

Dziwi mnie zachowanie producenta. A widzę tam wyraźnie napis Valvencore (kiedyś było Audiosurgery). Czyżby kolejny pan Herzyk, czy inny producent Helionów?
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.