Test słuchu.

Zaczęty przez rudy-102, Styczeń 02, 2016, 21:08

Poprzedni wątek - Następny wątek

GregWatson

Wiem, że jak się przechodzi badania okresowe w robocie co jakiś czas to tam jest badanie słuchu na profesjonalnym sprzęcie i można się dowiedzieć jak to wygląda naprawdę. Przynajmniej ja tak miałem.
Trochę tego i trochę tamtego też.

rudy-102

Cytat: Jakub w Styczeń 03, 2016, 11:10Efekt będzie nieco inny.
W stronę jestem bardziej głuchy, czy słyszę trochę więcej?

Jakub

Cytat: rudy-102 w Styczeń 03, 2016, 12:11W stronę jestem bardziej głuchy, czy słyszę trochę więcej?

Przestaniesz słyszeć dużo szybciej niż przez słuchawki. Dodatkowo będzie słychać nierównomierność pasma przenoszenia kolumn (raz będzie ciszej a raz głośniej).

rudy-102

Cytat: GregWatson w Styczeń 03, 2016, 11:01Nie wiem czy to jest prawidłowo ale słyszę jak lodówka chodzi w dalszym pomieszczeniu czy też zegar tyka w trzecim pokoju i zawsze na noc zamykam sobie drzwi bo mnie to wk...a.  :)
Mnie najbardziej wkurza, że słyszę jakiś dziwny cichy piiip z różnych monitorów komputerowych, zasilaczy, czy odstraszaczy na łasice, czy szczury. Wśród znajomych uchodzę pod tym względem za dziwaka bo nie wiedzą o co mi chodzi.

rudy-102

Cytat: Jakub w Styczeń 03, 2016, 12:15
Cytat: rudy-102 w Styczeń 03, 2016, 12:11W stronę jestem bardziej głuchy, czy słyszę trochę więcej?
Przestaniesz słyszeć dużo szybciej niż przez słuchawki. Dodatkowo będzie słychać nierównomierność pasma przenoszenia kolumn (raz będzie ciszej a raz głośniej).

Czyli ten test to takie coś na poprawienie humoru jak ustawienie prędkościomierza w samochodach osobowych.