PROMOCJE, WYPRZEDAŻE PŁYTOWE ETC. - rekomendacja użytkowników

Zaczęty przez wojtko9m, Czerwiec 30, 2014, 21:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

moon

piekna akcje zrobil Vinyl Tamka, maja te same plyty co w Biedrze o 0,99 pln taniej:) blizej mam do nich z pracy niz do Biedry
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

frywolny trucht

Cytat: moon w Grudzień 15, 2016, 09:42
bylem w oznaczonej o 8.30, dupa, nie bylo nic.

Wpadaj do Bydgoszczy. Zrobiłem dogrywkę, zajrzałem pół godziny temu do drugiej Biedry i tam wyciągnąłem Diankę i Abbę :)
Swoją drogą, co za abstrakcyjny widok. Dianka na gumowej taśmie kasy w dyskoncie spożywczym.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

elem

Myśle, że gdyby te same płyty były w regularnej sprzedaży po 49,99 zł , to nikt by ich nie tknął. Biedra czyni cuda :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

moon

bo to okazja;) czesc mysle, ze kupuje 'bo sa', niektorzy moze nawet nie posluchaja ich lub na jednym razie sie skonczy. Ja akurat Pulp Fiction ogarnalbym, bo nie chce mi sie bawic w pierwsze bicie, a muzyke lubie, wiec w takiej cenie warto.
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Al Capone

Ja kupiłem 10 płyt i kilka zostawiłem. Akurat Biedra całkiem fajnie się wpasowała w to co słucham.
Najbardziej się cieszę z Tangerine Dream.

frywolny trucht

Na zdjęciu, które zapodałem nie zauważyliście jeszcze jednej rzeczy. Pod winylami czai się single malt na piąteczek  ;D Single w Biedrze i Lidlu to też nowa jakość.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

krzysiek

Byłem przed 11-tą w biedzie we wsi obok (wieś pod Gdynią) - już przebrane. Dwa kartony, ale Nevermind czy Hey brak. Potem podjechałem do Gdyni, okolica blokowa, biedra zawalona niemiłosiernie emerytami - dwa kartony nie ruszone. Wziąłem jedną Nirvanę dla siebie do porównania z ORG i dla kolegi sonik77 - bo w Rumi nie było :)

Swoją drogą ponoć to wydanie Back to Black jest całkiem niezłe, czyli osławione "320", o ktorym pisano na Steve Hoffman. Już umyłem to za chwilę porównam z ORG.
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

rudy-102

Cytat: frywolny trucht w Grudzień 15, 2016, 13:13wyciągnąłem Diankę
Akurat ta płyta strasznie kiepsko się sprzedaje. Od kilku lat ją widzę za 11,95 euro i jakoś się nie skusiłem.

frywolny trucht

Chyba się amerykanizuję, ale jakoś lepiej mi ostatnio podchodzi taka Danka, czy Tony Bennett ze świątecznymi piosenkami niż kolędy. Jak oni się cieszą świętami, a u nas klimaty jak z Dziewczynki z zapałkami.

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Eternal Seeker

Ta Dianka w "gęstym" ,obłędna jakość .Taki mały off top :-)
Wzmacniacz Dubiel Acoustics OTL 6AS7 + kolumny Klipsch RP 600M+ odtwarzacz CD Nirvana ,CA 851N,gramofon Pro-Ject 2Xperience z wkładką Dynavector

pelot

Byłem w czterech,  zero  nie mieli nic ,żadnej płyty. W  jednej stał adaptero-patefon . Lekka ściema z tą całą promocją.

frywolny trucht

Może rzeczywiście mają parę takich pudeł na zapleczu i zapuszczają kolejne pudło jak towar zejdzie?
Zapuściłem Keith'a Jarrett'a. Okładka gatefold. Gra fantastycznie. W bonusie kod do ściągnięcia MP3.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

jamówię

Cytat: frywolny trucht w Grudzień 15, 2016, 18:54
Może rzeczywiście mają parę takich pudeł na zapleczu i zapuszczają kolejne pudło jak towar zejdzie?
Zapuściłem Keith'a Jarrett'a. Okładka gatefold. Gra fantastycznie. W bonusie kod do ściągnięcia MP3.



Ja tego Jarreta kupiłem jakiś czas temu u elemka,świetna płyta i fantastyczny sound

frywolny trucht

Nawet jakby człowiek chciał jej "użyć" jako grania do kotleta- się nie da się. Ciągle jakieś przeszkadzajki i to tak blisko :)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

MAC

Dostałem info z frontu. Żona siedzi w biedrze i zeznaje, że są ino Jarrett i TG.
Pyta czy brać bo dzierży dwie ostatnie a sępy wokół niej krążą i chcą zadziobać  ;D

A ja jej na to - zostaw, nie poczebuję. Zamiast tych płyt kup se coś kobieto, ogarnij się 8)
;D ;D ;D


jamówię

Ja pindolę,kiedyś pisanie o tym,że chodzi się do Biedry,to był szczyt obciachu,Alma to rozumiem,ale Biedra? ;D

MAC

Cytat: jamówię w Grudzień 15, 2016, 20:11
Ja pindolę,kiedyś pisanie o tym,że chodzi się do Biedry,to był szczyt obciachu,Alma to rozumiem,ale Biedra? ;D
Czasy ciężkie a wina tam tanie  :D

elem

I niektóre nawet nadają się do picia :)  A Alma chyba zdycha  :-\
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

jamówię

Na mojej wsi jest tylko Biedra i ja tam jestem co dzień a wina bywają bardzo dobre. W stałej ekspozycji jest Monsul a ten ma stosunek jakość/cena 10/10  ;D ;D

frywolny trucht

Alma ogłosiła upadłość. Tak paczę, że dla Piotra i Pawła coś nie halo na półkach. Jakby rzadziej.
Tymczasem gra Abba. I gra jak z dupy słonia.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

janko_muzykant

Zamienię Diankę (z biedry, nierozpakowana) na Jaretta.

SVART

Cytat: moon w Grudzień 15, 2016, 09:51
wiesc niesie, ze w niejednej Biedrze pojawily sie juz dzien wczesniej, a oprocz tego bywa po jednej sztuce kazdego tytulu na sklep. No i juz chyba niektore sa na allegro;) trudno, chcialem ze dwie, przezyje. Nie bede calej Wawy za tym zjezdzal:)

Widocznie na tym polega cała zabawa, musisz oblecieć wszystkie Biedy w mieście, aby zakupić kilka interesujących tytułów :). Nie ma "letko" chłopaki :).

Myślę, że skoro płyty LP są na promocjach w Biedzie, to jest to początek upadku mody na winyl. Zresztą, dla mnie po wielu wpadkach i poza nielicznymi wyjątkami, liczą się niestety stare tłoczenia, względnie pozostają audiofilskie edycje, choć i te potrafią niemiło zaskoczyć.

Masza, szacun za zimną krew :).

Frywolny, Ty to zawsze masz szczęście, gdzie się pojawisz, tam wyciągasz ciekawe tytuły. A może po prostu masz dobrych informatorów :).

Z ciekawości jutro wejdę do biedy, która mam blisko miejsca zamieszkania, i sprawdzę co mają. Naturalnie niczego nie kupując :). Moon, no może tylko wezmę Tobie Pulp jak będzie ;).