PROMOCJE, WYPRZEDAŻE PŁYTOWE ETC. - rekomendacja użytkowników

Zaczęty przez wojtko9m, Czerwiec 30, 2014, 21:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

Jakub

Muszą mieć błyskotliwych analityków biznesowych w tym Lidlu, skoro zdecydowali się sprzedawać takie g.  :o
Nie wiem kto to kupi. W biedrze były przynajmniej normalne wydania. Sam kupiłem the Velvet Underground.
Te składaki to jakaś totalna masakra. Towar, który w marketach zalega w koszu "płyta za 2zł", tyle że na winylu.  ;D

elem

Nagrania z public domain + najtańsze tłoczenie. Ma być tanio, to jest! 99,99% klientów będzie zadowolonych  :D
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Ale jacy wyrafinowani melomani ( nie czuję jak rymuję). Kijem tego  :D Myślę, że analitycy Lidla wydumali, że ma być, za wszelką cenę, najtańsza propozycja na rynku. Pod tym kątem akcję też uznaję za porażkę, bo dyszka między taką składanką, a normalną, cywilną ofertą Universala w Stonce- to mała różnica. Jednak sporo ludzi pokupiło sobie marketowe gramofony i pewnie za bardzo nie ma czego na nich odtwarzać. Może akurat chwyci? Najtańsze nowe winyle na rynku.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93


GregWatson

Kupiłem trochę Biedronkowych (9 szt) ale jeszcze na talerz nie pchałem. Różne są opinie o nich ale cena do przełknięcia. Znajdę teraz trochę czasu to coś tam czarnego zarzucę. Ponoć są całkiem nieźle naelektryzowane (może dlatego tak przyciągają)  :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

kazan

Kuzma Stabi SD + Stogi Ref313VTA + Dynavector DV-20X2LO , Jelco 750EB + Ortofon MC10 Supreme ,Dynavector DV-10X5 (shibata) , Husaria .
Burmester 051+052 , Kudos Super 10

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Drizzt

Biedronkowych kupiłem w sumie 15 sztuk. Normalne wydania w tej cenie są ok.

moon

na empik.com z karta empiku -15% na winyle, niektore ceny wtedy wychodza na tyle normalne, ze mozna wziac, skoro odbior gratis w okolicy domu.
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

merlin1973

Cytat: GregWatson w Kwiecień 12, 2017, 19:39Kupiłem trochę Biedronkowych (9 szt) ale jeszcze na talerz nie pchałem. Różne są opinie o nich ale cena do przełknięcia. Znajdę teraz trochę czasu to coś tam czarnego zarzucę
Posłuchał Grzegorz tych biedronkowych winyli? bo kupiłeś wszystkie chyba :)  z oferty :)
Pozdrawiam S.CH.

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

il cattivo


GregWatson

Cytat: merlin1973 w Maj 04, 2017, 22:07Posłuchał Grzegorz tych biedronkowych winyli? bo kupiłeś wszystkie chyba :)  z oferty :)

Jakoś nie miałem czasu ale w ten weekend jest szansa. :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

moon

na amazon.de promocja dla zakupow powyzej 40 ojro, -10E na kod LATO17, za 30E kupilem sobie 2 pozycje, paczka gratis:)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand


frywolny trucht

Nooo. Trzeba przyznać, że ciekawe pozycje. To dalszy ciąg współpracy z Universalem?
Sławek, na ciebie czekają darmówki. Wygrałeś. Ogarnij się ;)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

elem

Cytat: merlin1973 w Czerwiec 02, 2017, 16:21Tu dopiero bedzie się działo

eee tam, u mnie na wsi nikogo to juz nie pasjonuje :) 
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

merlin1973

Cytat: frywolny trucht w Czerwiec 02, 2017, 17:37Sławek, na ciebie czekają darmówki. Wygrałeś. Ogarnij się
To tak ze sklepu audiomaniaków kupuje-  sam nie wiem co wybrac :(
biorę w ciemno :) bedzie niespodzianka przy rozpakowaniu :):):) polegam na Tobie:)
Pozdrawiam S.CH.

moon

zaskoczyli mnie, ze bedzie Cash w nowej dostawie w Biedrze, zapoluje, bo mi tego brakuje.
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

malg


GregWatson

Od jutra. Można nawet spróbować jeszcze dziś bo niektóre biedry tak robią. Oficjalnie od 21.09.2017.
Trochę tego i trochę tamtego też.

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Amen

Panowie, ja przed chwileczką kupiłem 2 płytki i serdecznie polecam ruszać do Biedronki. Wszystkie 180g i na pewno każdy sobie coś złowi. Kupiłem: Neverminda Nirvany, bo nigdy nie było mi z nim po drodze - 424 425-1 - 2001 rok, Blue Train Coltrane'a - 0602537714100 - 2014 r. Normalne wytłoczyny, gdyby ktoś się zastanawiał czy nie made for biedra. Fajne płytki rzucili.

moon

jak czytam o tym, ze ktos mogl pomyslec, ze to plyty tloczone przez Biedronke, to rece mi opadaja.
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

GregWatson

Jak poprzednio kupiłem 10 płyt to obsługa za mną łaziła bo myślała, że chcę ukraść.  :)
Trochę tego i trochę tamtego też.