Sprzedam stolik audio RTV ELMOB - po modach

Zaczęty przez Kangie, Marzec 06, 2019, 13:02

Poprzedni wątek - Następny wątek

LampowY

Co fajnego można na tym ramieniu powiesić?

cdt

Rohmanna na pewno . W sieci wiszą DL-103R i DL-301MK2 .To bardzo uniwersalne ramie . Mega wygodne w kalibracji . Nosz q gdyby nie syna mieszkanie już bym sobie kupił technola .

LampowY

Jakiego syna?  :o
Wspominałeś o córce tylko  :o

Żeby nie te dorastające dzieci to bym jaką porszawą dzisiaj jeździł a nie starym karawanem  ;D

cdt

Cytat: LampowY w Marzec 24, 2019, 19:12Wspominałeś o córce tylko 
Córka sobie poszła  . Syn kupuje mieszkanie . Wpłacił ratę . Oddanie mieszkania za rok z ogonkiem . Wyprowadza się wprawdzie do wakacji do dziwczyny ale na jedną ratę mu obiecałem .

il cattivo

Cytat: cdt w Marzec 24, 2019, 18:52W sieci wiszą DL-103R i DL-301MK2 .To bardzo uniwersalne ramie

To właśnie interesujące, bo wg danych technicznych 103R nie bardzo pasuje do tego ramienia, a jednak ludziom gra.

cdt

Ramie SL-1210  jest mega uniwersalne . Parametry są ważne ale same parametry nie grają . Dl-301 mk2 która będzie pasować do technicsa i parametrami też jest QJP zajefana :) . Wg np Ondreja lepsza od 103R . Wg mnie jest inna i nie gorsza .

LampowY

Cytat: cdt w Marzec 24, 2019, 19:17
Cytat: LampowY w Marzec 24, 2019, 19:12Wspominałeś o córce tylko 
Córka sobie poszła  . Syn kupuje mieszkanie . Wpłacił ratę . Oddanie mieszkania za rok z ogonkiem . Wyprowadza się wprawdzie do wakacji do dziwczyny ale na jedną ratę mu obiecałem .

Jezu, to wszytko jeszcze przede mną. Póki co bulę za mieszkanie w Łodzi. Ceny wcale nie niższe niż u nas.
Cytat: il cattivo w Marzec 24, 2019, 19:27To właśnie interesujące, bo wg danych technicznych 103R nie bardzo pasuje do tego ramienia, a jednak ludziom gra.
Bo to jest jednak czarodziejska wkładka. Bardzo często gra czarująco tam, gdzie teoretycznie nie ma prawa dobrze zagrać  :o