Elektronika

Zaczęty przez MAC, Kwiecień 01, 2016, 18:49

Poprzedni wątek - Następny wątek

MAC

Dzisiaj odkurzam winyle z elektroniką.
No bajka po prostu  8)


MAC

Jak się powiedziało A...


Piterski

Proponuje posłuchać też tego.


Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

wojtek41

Mnie dziś to za serce i ucho wzięło. Piękne... :)


vasa

Cytat: wojtek41 w Czerwiec 22, 2016, 21:24
Mnie dziś to za serce i ucho wzięło. Piękne... :)
Masz to na winylu?
Wiele razy chciałem ją kupić i zawsze się wąż w kieszeni odzywał.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

jamówię

A mnie dziś dziecko z okazji dnia ojca wręczyło kompilacje AIR na winylu,bardzo mnie to wzruszyło a dlatego dziś dziś,bo jutro jedzie poszaleć do Wawy :)

wojtek41

Cytat: vasa w Czerwiec 22, 2016, 21:31Masz to na winylu?
Wiele razy chciałem ją kupić i zawsze się wąż w kieszeni odzywał.
Teraz tylko na cd. Pojedyncze egzemplarze lp (nowe) są jeszcze w Korei. Trafiłem EXC za 137 złociszy. Wysyłka gratis. 
Czekam. :)

wojtek41

Mało mam Vangelisa. Zaraz poszperam w internetach i kupię tą piękną płytę. Moim zdaniem cudna.  :)


gratefullde

Ja zawsze od niego stronilem ale kilka rzeczy mi się podoba. Może czas sobie jego coś kupić?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Od kiedy pamiętam, zawsze mnie interesowała jego muzyka. Te dwie płyty powyżej, są moim zdaniem genialne.
Bardzo osobisty stosunek mam do "Chariots of fire". To jedna z pierwszych płyt winylowych, które kupiłem... :)

wojtek41

Dotarł Vangelis "1492" z Korei. Bardzo dobre tłoczernie. W końcu mam winyla. :)

Lyset

Dzisiejszy zakup.

Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

vasa

Cytat: wojtek41 w Lipiec 05, 2016, 22:42
Dotarł Vangelis "1492" z Korei. Bardzo dobre tłoczernie. W końcu mam winyla. :)
Zazdroszczę.
Zawsze chciałem mieć i zawsze cena była zaporowa [emoji53]

🚬🥃

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Alexander

Jak mnie znowu najdzie na posłuchanie Tangerine Dream, to widzę, że mamy stosowne miejsce żeby o tym napisać.
Pod trzyletnią warstwą kurzu, ale jest...  :)
Ktoś słucha jeszcze Stratosfery, Rubikonu, czy Siły Wyższej?

masza19

Coś okropnego...
Nie słyszałem ostatnio niczego gorszego od tej płyty  :-\