Moja kolekcja - co mam na talerzu

Zaczęty przez juter22, Lipiec 26, 2017, 21:54

Poprzedni wątek - Następny wątek

cdt


GregWatson

Tak, tak. Dużo zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy.
Trochę tego i trochę tamtego też.

Flip Back

Cytat: juter22 w Lipiec 14, 2018, 17:15Dziś moje urodziny, a na przyjęcie zaprosiłem taaaaakiie GWIAZDY    
Najlepszego! Zdrowia, kasy, radochy z audiofilowania i czasu na słuchanie muzyki :-) 

tomekkk1

Przede wszystkim zdrowia - inne rzeczy przyjdą same  :alc:

Lyset

Autechre 'Amber'.
Rozgrzewka przed wieczornym koncertem   8)

Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

cdt

Podsłuchane u kolegi . Remaster . Oryginały osiągają szalone ceny

Flip Back

Cytat: cdt w Lipiec 15, 2018, 12:14chane u kolegi . Remaster . Oryginały osiągają szalone ceny
To świetne i okładka obłędna! Oryginał min 1000$. Miałem przyjemność pomacać ;-)

Flip Back

Dziś dostałem dwie świetne płyty z Grecji. Także słuchamy teraz!

juter22

Dawno mnie nie było, ale to też przez to że forum przeżywało "przebudowę".
Tu kilka pozycji z ostatnich wieczornych odsłuchów  8)

juter22

no i co najważniejsze  ;D zmieniłem perspektywę... zdjęć  8) 8) 8) 8) 8)

juter22

a tu jeszcze po staremu ;)

Old Man Kensey

Kolego Juter, ta nowa perspektywa zdjęć jest o niebo lepsza! Piękne niebieskie maluszki tam macie  ;D
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

juter22

Trochę słucham dzisiaj, z innej perspektywy ;)
2xpower-amp + active crossover wjechał i szerzą zniszczenie, trochę muszę się nauczyć obsługiwać te pokrętła, bo z każdą płytą jest inaczej i lepiej, a nie jest to takie oczywiste i łatwe od pierwszej chwili...ale SOUND jest monstrualny  8) 8) ;D ;D 

juter22

trochę kotletów odgrzeję bo lubię ;)

juter22

obiecuje ostatnie... na dziś i idę spać ;)

dino

Cytat: juter22 w Sierpień 17, 2018, 21:46Trochę słucham dzisiaj, z innej perspektywy ;)
2xpower-amp + active crossover wjechał i szerzą zniszczenie, trochę muszę się nauczyć obsługiwać te pokrętła, bo z każdą płytą jest inaczej i lepiej, a nie jest to takie oczywiste i łatwe od pierwszej chwili...ale SOUND jest monstrualny  8) 8) ;D ;D 

Paczki cud miód malina  :D
Gałkami za dużo nie kręć ...
Aktywny crossover to straszna pokusa, żeby poprawiać dźwięk dla poszczególnych płyt ale można się w tym pogubić.
Zacznij od fabrycznego podziału JBL i dłuugo słuchaj zanim coś zmienisz.
Poza częstotliwością masz jeszcze gain i już samo to wystarczy do zabawy  ;D

jimmi

#342
Dzis dostalem plyty Ac/Dc w kolorze czerwonym.. Zarzucam ale zaczyna krecic i przestaje. Czarne, szare i kazde inne kreci, jeno czerwonych nie chce. Stroboskop ma czerwony kolor i klops. Jak poloze na czarnej lp to idzie .. Wtf  :o



Moze znacie jakies rozwiazanie koledzy :) ?
Kolumny podstawkowe: ATC SCM 11 v.2. Wzmazniacz: Musical Fidelity M6si. Streamer/dac: Azur 851n. Tuner FM: Creek Destiny v.2. Gramofon (T4P) :Technics Sl-QL1 (Wkladka Technics 310MC). Pre Gramofonowe DYI z zamyslu kolegi Waldi na elementach dyskretnych. Koncowka mocy DYI na elementach dyskretnych dual-mono. Przedwzmacniacz stereofoniczny na lampkach 6111WM. Okablowanie: Harmonix CS-120 Improved.

gratefullde

Cytat: jimmi w Wrzesień 07, 2018, 19:50
Dzis dostalem plyty Ac/Dc w kolorze czerwonym.. Zarzucam ale zaczyna krecic i przestaje. Czarne, szare i kazde inne kreci, jeno czerwonych nie chce. Stroboskop ma czerwony kolor i klops. Jak poloze na czarnej lp to idzie .. Wtf  :o

[img https://i.pinimg.com/originals/b8/cc/bb/b8ccbb9a12b1aaf2f0739e9f446fa17a.jpg[/img]


A bo to widzisz może być sprawa polityczna... czerwonego nie trawi powiadasz... hmm....
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

jimmi

Plyta nie polska a i gramofon japonski :)
Kolumny podstawkowe: ATC SCM 11 v.2. Wzmazniacz: Musical Fidelity M6si. Streamer/dac: Azur 851n. Tuner FM: Creek Destiny v.2. Gramofon (T4P) :Technics Sl-QL1 (Wkladka Technics 310MC). Pre Gramofonowe DYI z zamyslu kolegi Waldi na elementach dyskretnych. Koncowka mocy DYI na elementach dyskretnych dual-mono. Przedwzmacniacz stereofoniczny na lampkach 6111WM. Okablowanie: Harmonix CS-120 Improved.

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

jimmi

Kolumny podstawkowe: ATC SCM 11 v.2. Wzmazniacz: Musical Fidelity M6si. Streamer/dac: Azur 851n. Tuner FM: Creek Destiny v.2. Gramofon (T4P) :Technics Sl-QL1 (Wkladka Technics 310MC). Pre Gramofonowe DYI z zamyslu kolegi Waldi na elementach dyskretnych. Koncowka mocy DYI na elementach dyskretnych dual-mono. Przedwzmacniacz stereofoniczny na lampkach 6111WM. Okablowanie: Harmonix CS-120 Improved.

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Alexander

W Twoim gramofonie jest czujnik optoelektroniczny, ktory do dzialania wymaga powierzchni odbijajacej swiatlo, plyty barwne sa z lekka transparentne i elektronika "nie widzi" ich.

jimmi

Zastanawiam sie wlasnie jak to rozwiazac. Skoro guma na talerzu jest ciut mniejsza od lp w oryginale, to zaczalem myslec by dac ta sama srednice co LP. Wowczas oszukam moj patefon  :D. Tak mi sie wydaje...
Kolumny podstawkowe: ATC SCM 11 v.2. Wzmazniacz: Musical Fidelity M6si. Streamer/dac: Azur 851n. Tuner FM: Creek Destiny v.2. Gramofon (T4P) :Technics Sl-QL1 (Wkladka Technics 310MC). Pre Gramofonowe DYI z zamyslu kolegi Waldi na elementach dyskretnych. Koncowka mocy DYI na elementach dyskretnych dual-mono. Przedwzmacniacz stereofoniczny na lampkach 6111WM. Okablowanie: Harmonix CS-120 Improved.