Na leniucha.

Zaczęty przez audiokawosz, Październik 23, 2020, 20:59

Poprzedni wątek - Następny wątek

Piterski

Cytat: audiokawosz w Maj 23, 2021, 17:46
O 19.00 przyjedzie syn i pomoże mi postawić kolumny na standy . Będzie dziś słuchane  ;D
Ładnie to u ciebie Darku wygląda, wstaw fotkę całości jak już wszystko będzie na miejscu.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

audiokawosz

Ale mi tego brakowało
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

tomasz_pianista

Quintet mono? Jak się sprawuje? :)

Piękne ramionka.
Grupa ratowania poziomu.

audiokawosz

Płyty mono te z epoki i te nowe grają u mnie zdecydowanie lepiej na Q Mono niż na DV XX2 MK2 . Ale noszę się z zamiarem przesiadki na SPU Mono lub Miyadzjima mono . Na razie jednak brak floty na zmianę .
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

tomasz_pianista

Ja kupiłem Denona 102. Ta wkładka jest mistrzem maskowania słabych stanów płyt, ostatnio kupiłem Adderley'a - Nippon Soul, w stanie VG-, (w skali gdzie jest EX po drodze do NM). Gra właściwie bez skazy, może kilka razy pyknie.

W charakterze podobnie do 103, bez R.
Grupa ratowania poziomu.

audiokawosz

Myślałem o Denonie dość poważnie ale niecierpliwość wygrała i kupiłem Q . Nie chciało mi się czekać na przesyłkę od Jukiego .
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

tomasz_pianista

Moja przyszła dość szybko. Natomiast słucham na dwóch kolumnach (Technics sb-m2), na jednej nie ma u mnie takiej masy dźwiękowej. Scena jest oczywiście inna, dźwięk jakby bardziej spójny niż z wkładki stereo. No i bardzo czysto gra ten Denon.

W przyszłości może zbuduje osobny tor, póki co daje sobie kilka lat na zebranie kilkuset LP w mono:)

Raczej widziałbym coś z hornem, albo fullrange do tego celu...
Grupa ratowania poziomu.