Thorens TD 160 z TP16 mk1 i Denon DL 103

Zaczęty przez slawomir273, Czerwiec 22, 2014, 19:47

Poprzedni wątek - Następny wątek

intenser

Cytat: vasa w Marzec 26, 2016, 11:46którą Transfiguration miałeś?

Axia -czyli taką jak Twoja

jeszcze się nie zachwycam bo nie ma aż takich podstaw ale jest lepiej niż nieźle
ograniczenia póki co ewidentne i pewnych rzeczy przeskoczyć się nie da

MAC

Jeśli masz na myśli 103R to niczego oprócz wybitnej muzykalności i przyjemności słuchania możesz się nie spodziewać.
To wkładka do słuchania muzyki a nie zastanawiania się nad pasmami.
Wg mnie świetnie wypada na płytach z epoki. Najlepiej w klapkach ;)
Na nowych wydaniach jest akceptowalnie ale tyłka nie urywa.

Fakt, że ja słucham łatwych dla niej dźwięków (jazz). Na wszelkim łojeniu nie wiem jak gra.

intenser

Cytat: masza w Marzec 26, 2016, 12:55Jeśli masz na myśli 103R to niczego oprócz wybitnej muzykalności i przyjemności słuchania możesz się nie spodziewać.

miałem kiedyś co prawda w innej konfiguracji sprzętowej 103SA i mniej więcej wiedziałem czego się spodziewać
a to co jest na chwilę obecną właśnie jest dokładnie takie jak opisujesz, zobaczymy za kilkanaście h czy oczekiwany rezultat zostanie osiągnięty bo brakuje niewiele by w kategoriach $/jakość było wyśmienicie

intenser

przegoniłem ją ponad 30h i jest o niebo lepiej

nie wnoszę żadnych zastrzeżeń  ;D ;) ;D   - wybitnie świetne granie w tych $, zwłaszcza na starych plackach,  których u mnie setki

jamówię

Cytat: masza w Marzec 26, 2016, 12:55
Jeśli masz na myśli 103R to niczego oprócz wybitnej muzykalności i przyjemności słuchania możesz się nie spodziewać.
To wkładka do słuchania muzyki a nie zastanawiania się nad pasmami.






:)) :)) :))