Płyty z efektem "WOW".

Zaczęty przez Therion, Listopad 24, 2017, 13:28

Poprzedni wątek - Następny wątek

Therion

Płyta która ma inny efekt wow: nie ma imponująco szerokiej sceny, raczej normalną, studyjną, ale na moim sprzęcie brzmi genialnie. Bas, soprany, wokal p. Anny. Coś pięknego. Jest wrażenie lekko koncertowego brzmienia

HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

Michał

To jest najlepiej nagrana AMJ. Bardzo lubię tę płytę. Rubalcaba wielkich rzeczy tam nie gra,ale całość jest w punkt ;)

tomasz_pianista

I bardzo dojrzała muzyka, nigdy nie byłem jej wielkim fanem,ale to na prawdę świetny album.
Grupa ratowania poziomu.

Hubertrs

Jak przytargalem do domu to po pierwszych paru minutach mialem ochote wywalic prze okno, odlozylem i zapomnialem. Po jakims czasie dostala druga szanse i to chyba byl ten dzien. Zacna plyta chce sie zec

gratefullde

Cytat: Michał w Grudzień 15, 2017, 20:55Rubalcaba wielkich rzeczy tam nie gra

Gra Annie Marii w końcu, solistycznie pewnie by pojechał do naszego oargazmu włacznie ;) To znakomity muzyk, kosmicznie gra... Mnie zdobył jego ziomal Alfredo Rodriguez... kongenialny co by nie przechwalić ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Michał

Bez dwóch zdań Rubalcaba to jest tuz,ja tylko mówię,że tu ładnie się wpasował w melancholię tych piosenek. To duża klasa,że nie zagadał tego albumu.

rudy-102

Proszę posłuchać tej płyty.



Jest też w wersji SACD.



Niewiele jest lepszych nagrań z wewnątrz kościoła. Ta płyta powinna stać u każdego audiofila. Rzuca niemalże na kolana.

spalon