Menu główne

rowerowanie

Zaczęty przez Wireless, Sierpień 11, 2014, 10:18

Poprzedni wątek - Następny wątek

ziko369

Cytat: Kangie w Maj 29, 2020, 20:23Bez 650 zł za podstawowe modele SIDI nie podchodź.

Jak bym je obdarł jak swoje dzisiaj 😥 to bym się zapłakał... 😎

Kangie

Nie mów! Tak ostro było?!?!  :-\

ziko369

Ano zostało koło tylne na ulicy i ślizgiem na kolanie i bucie po chodniku się przejechałem lądując na płocie...to i owo poobijane 😲

Ale do pracy dotarłem na czas 💪💪💪

Kangie

Ja pierniczę, musiało to wyglądać kozacko ;)

ziko369


GB

Cytat: ziko369 w Maj 29, 2020, 10:00
Kurde...pokonał mnie krawężnik...auuu [emoji44]
Całe szczęście bez większych strat...ale jak to mówią "gdzie drwa robią, tam wióry lecą" [emoji123]
Ja ostatni tydzień przez 3 dni co dzień gleba. Pierwszą w parku przy treningu skoków, druga pod mostem spanikowałem, że wejdę w innego rowerzystę, na koniec krawężnik, ale tyci, jechałem wzdłuż i chciałem ba niego wjechać.

Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

GB

Trochę pokręciłem się po górach stołowych, aż mnie nocka naszła. Końcówka to jakieś 2km - już szaro zaczynało się robić.

Myślę, zaraz będę spowrotem przy aucie, a tu niespodzianka ostatnie 1,5 km strome podejście i rower musiał być wpychany. Skończyłem o 22:00 szwędanie po lesie.

Ale warto było. Jakiś niecałe 30km najręciłem.

Pozdrawiam,
GB
______________
Pozdrawiam
Grzegorz

ziko369

Cytat: GB w Maj 30, 2020, 08:36koniec krawężnik, ale tyci, jechałem wzdłuż i chciałem ba niego wjechać.

I właśnie ja to samo chciałem zrobić, wpadłem przednim kołem a tylne się ześlizgnęło i było bum z lądowaniem "telemarkiem" na chodniku i zderzeniem z ogrodzeniem...skończyło się obdartym kolanem, butem, stłuczonym przedramieniem ...

ziko369

Cytat: GB w Maj 30, 2020, 08:47Trochę pokręciłem się po górach

Ależ piękna wyprawa...ja muszę zacząć fotki cykać na tym naszym kaszubowie 💪🏼

Piterski

Cytat: ziko369 w Maj 30, 2020, 09:55ja muszę zacząć fotki cykać na tym naszym kaszubowie
W którym rejonie mieszkasz? Ja od trzech lat jeżdżę latem do Wierzchociny i bardzo mi się tam podoba.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

ziko369

#1035
Niedaleko... 😉

Zapraszam serdecznie jakbyś był w okolicy...😀

Kangie

Jasnowidz Jackowski blisko  :P ;)

ziko369


GB

Wczoraj odwiedziłem miejsca uczęszczane za lat dzieciństwa.

Dęby Henryk i Bliźniak Twardogóra, Cmentarz Ewanglielicki i Pałac Reichenbachów w Goszczu.

PS:
Chyba mam jaką funkcje los szczęścia włączoną, bo zdjęcia układam po kolei, a na stronę wskakują w dowolnej kolejności.



Pozdrawiam,
GB
______________
Pozdrawiam
Grzegorz

Kangie


ziko369

Działasz ma maksa 💪🏼💪🏼💪🏼

Alexander

Poranna przejażdżka po okolicach Poznania zakończona leniwym "roztrenowaniem" na Wartostradzie,
której fragment "objeżdża" Bramę Poznania(multimedilne prezentacje o początkach państwa polskiego).
Tuż za Bramą Most Jordana, czyli most z recyklingu.
Przęsło dawnego Mostu Rocha zaadaptowane na nowym miejscu.
Niektórzy sądzą, że jeśli powieszą tu kłódkę i wyrzucą kluczyk ich miłość będzie trwała wiecznie.
Na szczęście w komplecie są na ogół zapasowe klucze i wynaleziono szlifierkę kątową...
Trafił się też okaz fauny na drodze, forsował szosę przepisowo po pasach  :)

traumeel

A u mnie wczoraj i dziś deszcz non stop.  :(

ziko369

Słabo...w 3city wieje co prawda ale słoneczko piękne 😋

Kangie

Cytat: Alexander w Maj 31, 2020, 12:16Trafił się też okaz fauny na drodze, forsował szosę przepisowo po pasach 
Mały? Nie wiem jak szeroki jest biały pas - stąd brak skali porównawczej.

My z synem w kwietniu br. znaleźliśmy takiego "pieszego". Szedł środkiem ścieżki w Parku Grabiszyńskim. Gdy jeżdzę sam, rozwijam prędkość ok. 35 km/h, zatem mógłbym go nie zauważyć. Pomogliśmy przejść mu w bezpieczną miejscówkę. ;)

Alexander

Cytat: Kangie w Maj 31, 2020, 13:43Mały? Nie wiem jak szeroki jest biały pas - stąd brak skali porównawczej.
Mały, jakieś 15cm, pas ma + 10cm
Po sesji zdjęciowej przeniosłem go na pobocze  :)

Kangie

OK.

Ziko, napęd 1x10 korci.


GB

Jest dziurka zostało z niej kawał sznurka.

Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

Kangie

Konkretny bieżnik.

GB

Cytat: Kangie w Maj 31, 2020, 19:13
Konkretny bieżnik.
Daje radę, szczególnie w górach: przy każdej nawierzchni: kamienie, korzenie, szutr i błoto, choć z tym ostatnim trochę gorzej.

Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz