Heco P 4302

Zaczęty przez Mikut1982, Maj 03, 2020, 13:34

Poprzedni wątek - Następny wątek

Mikut1982

Plakietka wróciła na swoje miejsce.

Mikut1982

.....Finito.

Mikut1982

.....

Mikut1982

....

Mikut1982

....

Mikut1982

....

Mikut1982

....

Mikut1982

....

Mikut1982

Wstawka z bliska.   Przepraszam za widoczny kurz. Wstawka na samum narozniku.

vasa

Cytat: Mikut1982 w Maj 30, 2020, 16:54Wstawka na samum narozniku.
Jaka wstawka ? :o
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Mikut1982

 No wiecej kurzu widac ale wstawka też tam jest.

Melepeta

No Panie szaaaa-cun. Niemal niewidoczny trójkącik.
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

Mikut1982

Posłuchałem ich tydzien temu pare godzin...byłem zaskoczony jak grają.  Nigdy nie miałem stycznosci z heco.  Ale kolumny naprawdę godne uwagi.  Nic im nie brakowało.. nie umiem wam tego opisać słowami.   Co ważne zawiozłem je przed chwilką do znajomego.  Powiedziałem mu najpierw że nie wyszły idealnie i że są małe mankamenty..  ale widać było że jest zadowolony z efektu..   no i z ceny też😉 
szkoda że nie policzyłem ile roboczo godzin mi to zajęło.
Jak znajde czas to biore sie za moje seas type 72k..


wiki

Mikut1982..... jak zawsze jestem pod wielkim wrażeniem, co Ty robisz z tymi sprzętami.....
Zza ziko369......... 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

Mikut1982

Chciałbym mieć większe pomieszczenie i tak sobie grzebać. Wiecej bym widział.  No i pistolet do malowania.... Lubie to robic.. tylko czasu na wszystko mało, uwielbiam vintage.

nikhil

Pamiętaj od czego zaczynałeś, wyszło idealnie. Gratulacje i jak zwykle podziw. :np:
Ad Fontes, Ortofon M2 black, Lite Ga-31A, Saba acoustic monitor 140, Ultra HIFI professional ST 7140, Teac V- 3010, Teac PD-H 500c, Tascam 34

frywolny trucht

To prawda. Wystarczy wrócić na pierwszą stronę tego wątku  :o :o
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Mikut1982

Dzięki wam za miłe słowa.   

Kangie

Mikut, wymiatasz, że nawet tego nie dostrzegasz! ;)

Mikut1982

#119
Oj bez przesady..  nie jestem do konca zadowolony bo nie udało mi sie wszystkiego zrobić,  pod swiatło widać drobne ubytki.. czasem taka drobnica mnie martwi. Teraz mam heco sk 125..  te już tak nie graja.. pod saba 9250 tak sobie, słaby dół a pod beomaster wszystko na odwrót.   Sprawdzę jeszcze pod innym wzmakiem.  Tam jest tylko jeden kondensator na wysoki 10uf może było by warto zmienić. No i kupilem ampli siemens rs 150.  Sprawdze też jak to gra.  Kupiony za śmieszne 10e. Znajomy przywiezie mi za tydzień, no i nie dlugo tak jak pisałem pełna  renowacja wzraz z wymianą okablowania i kondensatorów kolumn seas..  te mi przypasowały i je sobie zostawię.

paul_67

Mam tak samo.Nigdy nie jestem do końca zadowolony ze swojej pracy.Zawsze dostrzegam jakieś mankamenty.Dobrze jednak,że inni tego nie widzą :)

Kangie

Tak mają perfekcjoniści. Wiem coś o tym ;)

ahaja

Mikut1982
A czy w tych Twoich maskownicach też od wewnątrz jest taka cieniutka tkanina? Pytam bo mam takowe coś w swoich Grundigach ...

Mikut1982

Nie,  tutaj jest tylko ta metalowa kratka. 

Mikut1982

  W Heco p650 jest taka jakby cienka fliselina pod maskownicą z metalowej kratki.