Paczka ze świata. Ile czasu czekaliscie?

Zaczęty przez Therion, Styczeń 17, 2018, 10:32

Poprzedni wątek - Następny wątek

christo

List polecony - priorytet na trasie Warszawa - Łódź: 15 dni. Na pieszo byłoby szybciej...
Victor QL-A70 (103R, Ortofon Rondo Blue), Ear834p clone by LH + trafa, 300B SET, ART Stiletto 6, Denon DVD-3910

elem

Dziś wyciągnąłem ze skrzynki kartkę świąteczną. Równy miesiąc od daty na stemplu. 40 km miała do pokonania :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

tatachabera

Narzekanie chyba pomogło :)  Paczka dzisiaj pokazała się w Warszawie.
Denon DP-59L, Kenwood KD-8030, Pre Phono MPW,  DL-103R, AT-430E, Elac ESG 796, Emotiva XPA-2, Emotiva XSP-1, Aria 926, CT-S710, Denon 3910,
STR-GX70ES, ST-SB 920 QS

Therion

HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

tatachabera

Ciekawe jak długo teraz zaczekamy ;D na razie status : przyjęto w Polsce WER Warszawa 
Denon DP-59L, Kenwood KD-8030, Pre Phono MPW,  DL-103R, AT-430E, Elac ESG 796, Emotiva XPA-2, Emotiva XSP-1, Aria 926, CT-S710, Denon 3910,
STR-GX70ES, ST-SB 920 QS

Therion

U mnie to samo :)

Oby nasi tego nie spie... to się upiję ze szczęścia
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

Jakub


Therion

Mam info, że paczka jest na poczcie. Jako, że i tak miałem tam jechać, to pomyślałem, że od razu odbiorę, ale na wszelki wypadek uprzedziłem recepcjonistę w moim bloku - jak przyjdzie listonosz, to proszę za mnie odebrać od niego przesyłkę. Jestem na poczcie - nie mogę odebrać przesyłki, bo listonosz ją ma. W tym czasie ochroniarz pyta listonosza, listonosz nie ma dla mnie przesyłki. Ale zostawia awizo, że w związku z tym iż nikogo nie zastał w domu, mam odebrać przesyłkę jutro na poczcie. Zamiast czekać do jutra, jadę dziś (skoro i tak listonosz nie nosił przesyłki, to musi leżeć na poczcie). Nie, nie wydadzą dzisiaj, bo listonosz jeszcze nie wrócił. Mówię, że nie miał. To nic i tak wydadzą jutro.

Poczta...
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

moon

a to duza paczka? moze to nie mial jej listonosz, tylko kurier PP
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

tatachabera

Cytat: moon w Styczeń 24, 2018, 09:45
a to duza paczka? moze to nie mial jej listonosz, tylko kurier PP

To są zazwyczaj listy polecone o gabarytach zbliżonych do małej paczki dlatego listonosz nie zabiera do doręczenia tylko avizo :) W systemie w placówce pojawiają się dopiero jak pan doręczyciel schodzi z trasy i rozlicza się z dokumentów dlatego odebranie jest możliwe dopiero dnia następnego.
Własnie przed chwilą odebrałem swoją pakę która od wczoraj już leżała na półce na poczcie ale pani nie miała jej w systemie i nie mogła wydać :)
Denon DP-59L, Kenwood KD-8030, Pre Phono MPW,  DL-103R, AT-430E, Elac ESG 796, Emotiva XPA-2, Emotiva XSP-1, Aria 926, CT-S710, Denon 3910,
STR-GX70ES, ST-SB 920 QS

moon

Cytat: tatachabera w Styczeń 24, 2018, 10:58Własnie przed chwilą odebrałem swoją pakę która od wczoraj już leżała na półce na poczcie ale pani nie miała jej w systemie i nie mogła wydać

otoz to, mi znajomosci na poczcie pomagaja i nawet jak nie ma w systemie, a juz listonosz wrocil, to dostaje;)

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

nikhil

Taka sytuacja. Paczka DHL wysłana 23-ego z Chin. Dzisiaj u mnie. Wysyłka "darmowa"...jestem lekko zdziwiony pozytywnie.
Ad Fontes, Ortofon M2 black, Lite Ga-31A, Saba acoustic monitor 140, Ultra HIFI professional ST 7140, Teac V- 3010, Teac PD-H 500c, Tascam 34

tomekkk1

Cytat: nikhil w Styczeń 26, 2018, 20:24
Taka sytuacja. Paczka DHL wysłana 23-ego z Chin. Dzisiaj u mnie. Wysyłka "darmowa"...jestem lekko zdziwiony pozytywnie.
DHL - czyli lotnicza, to i moment tylko wędruje. Ja na lampki trzy dni czekałem do UK. Jakby szło kontenerem to dopiero Indie by mijało ;)

nikhil

Niestety reszta zamówiona miesiąc temu przez Ebay pewnie nawet do Europy nie dotarła :(
Ad Fontes, Ortofon M2 black, Lite Ga-31A, Saba acoustic monitor 140, Ultra HIFI professional ST 7140, Teac V- 3010, Teac PD-H 500c, Tascam 34

Old Man Kensey

Moja wkładka z H-K szła równo 3,5 tygodnia, ale wreszcie dotarła nienaruszona. Śledzenie było, i szybko z kraju nadania wyszła, lecz potem te 3 tygodnie nie było kontaktu, aż dostałem awizo z PP.

Nie martwcie się jednak, wszystko kiedyś do nas dojdzie... jak to powiedziała pielęgniarka na izbie przyjęć, kobiecina chyba po 70-ce, ale naprawdę oaza spokoju i opanowania: "No i po co się tak nerwować? Przecież wszyscy zostaną przyjęci, tylko może troszkę dłużej trzeba poczekać" :)))
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen