Progresywnie

Zaczęty przez gratefullde, Październik 18, 2015, 12:55

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

Przyznam, że nie znałem a znakomite granie. Zresztą nie tylko ta płyta bo wszystkie są znakomite.

https://www.youtube.com/watch?v=Njt9gFeuOqs
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

dyletant


gratefullde

A coś u Państwa progresywnie od czasu do czasu pogrywa? Postanowiłem sobie zmienić klimat i słucham IQ "The Road Of Bones". Płyta nie jest nowa bo z 2014 r., słucha się jej z przyjemnością.

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Po dość eklektycznym IQ coś bardziej orzeźwiającego :) Primus zawsze kojarzy mi się z własnym niepowtarzalnym stylem i wariactwem... Elementy psychodelii i marszowych rytmów ;D

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Alexander

Cytat: gratefullde w Sierpień 15, 2019, 11:19A coś u Państwa progresywnie od czasu do czasu pogrywa? Postanowiłem sobie zmienić klimat i słucham IQ "The Road Of Bones". Płyta nie jest nowa bo z 2014 r., słucha się jej z przyjemnością.
IQ? No cóż jeśli 2014 nie jest nową płytą, to to co wywlekłem sobie (przez Ciebie, a jakże) z półki to będzie prehistoria  :o
1985 i 1987 - na talerz i konsumujemy  :)


gratefullde

Cytat: Alexander w Sierpień 15, 2019, 13:43
Cytat: gratefullde w Sierpień 15, 2019, 11:19A coś u Państwa progresywnie od czasu do czasu pogrywa? Postanowiłem sobie zmienić klimat i słucham IQ "The Road Of Bones". Płyta nie jest nowa bo z 2014 r., słucha się jej z przyjemnością.
IQ? No cóż jeśli 2014 nie jest nową płytą, to to co wywlekłem sobie (przez Ciebie, a jakże) z półki to będzie prehistoria  :o
1985 i 1987 - na talerz i konsumujemy  :)
O, przeca to klasyk gatunku. Muszę kiedyś się zdobyć na odwagę i jej posłuchac ponownie [emoji6]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Alexander

Cytat: gratefullde w Sierpień 15, 2019, 14:00Muszę kiedyś się zdobyć na odwagę i jej posłuchac ponownie
Wiesz...brzmi to nieco archaicznie, ale da się słuchać. Pewnie sentyment sprawia, że da się słuchać ;)
Ale zerknąłem na stronę kapeli, a tam zapowiedź nowego wydawnictwa

gratefullde

O, to dobrze bo ta z 2014 podoba mi się [emoji1]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Alexander

Żeby zostać w klimacie "postępowym" wysunąłem też kilka albumów Anathemy.
Judgement, Alternative4 i A fine day to exit - chociaż po kawałku spróbuję tego dania

Lyset

Cytat: gratefullde w Sierpień 15, 2019, 12:22
Primus zawsze kojarzy mi się z własnym niepowtarzalnym stylem i wariactwem... Elementy psychodelii i marszowych rytmów ;D



https://www.youtube.com/watch?v=xovHK5mmPM0
Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425