John Coltrane A love Supreme to już 50 lat

Zaczęty przez gratefullde, Grudzień 07, 2015, 10:40

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

John Coltrane i epka z okazji RSD. Bardzo ładnie wydana z nagraniami zarejestrowanymi w 1960 roku. Do tego kilka krajowych dzezów i fajny wieczór się zapowiada. Oczywiście, Tomaszek mi to dostarczył.  :)




wojtek41

Moi drodzy. Jeśli ktoś nie ma, to szybciutko nadrobić brak. Znakomita epka.  :)

rudy-102

No właśnie nie mam. W sklepie, który odwiedziłem podczas RSD nie mieli tego.

wojtek41


rudy-102


wojtek41


gratefullde

Takie rzadkie zdjątko znalazłem
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Rocznica Johna, znalazłem niezłe zdjęcie, mnie się podoba, John w pełnej krasie
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

jamówię

Kocham tę płytę,to dla mnie płyta wszechczasów i wszechkosmosu,nie ma tygodnia,żebym jej nie słuchał-absolut!!!

amati74

Cytat: MarkN w Styczeń 08, 2016, 21:34
Zdradzę Wam jedną z tajemnic w kontekście jazzu na płytach - wszystko co jest firmowane znaczkiem

... jest warte uwagi.
Jakim znaczkiem? nie moge fotki otworzyc

amati74


wojtek41

Taki winyl do mnie dotarł. Ależ się ucieszyłem... :)

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41


gratefullde

Dziś mija 50 lat od śmierci Johna....
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

maciek1

A w necie bardzo cicho na ten temat... No cóż...

nosferartur

Zu Audio Druid, Zu Audio Mini Method sub, monobloki Antique Sound Lab AQ-1006(845), Hattor Audio Passive Preamplifier, Bel Canto CD 2, Sonore MicroRendu, Musical Paradise MP-D2 dac, gramofon Michell Gyro Dec + SME 309 + Benz Micro Glider SL , pre gramofonowe Gennett by Stanisław Dinter MC 100% lampy, Otari MX 5050 B2HD.

Michał

O karwasz,to jest płyta,która jest całym moim światem,ale kurnwa nie mam >:( >:( :(

nosferartur

Ciągle mam jeszcze dwie nerki, ale już po podstawowych badaniach mogą podnieść mi stawkę ubezpieczeniową. :)
Zu Audio Druid, Zu Audio Mini Method sub, monobloki Antique Sound Lab AQ-1006(845), Hattor Audio Passive Preamplifier, Bel Canto CD 2, Sonore MicroRendu, Musical Paradise MP-D2 dac, gramofon Michell Gyro Dec + SME 309 + Benz Micro Glider SL , pre gramofonowe Gennett by Stanisław Dinter MC 100% lampy, Otari MX 5050 B2HD.

Michał


amati74

Cytat: wojtek41 w Lipiec 04, 2017, 20:52
Taki winyl do mnie dotarł. Ależ się ucieszyłem... :)
Jesteś właścicielem tej płyty
Super

rudy-102

Taki cukiereczek w piątek się ukaże.


malg

Cytat: rudy-102 w Marzec 20, 2018, 21:39
Taki cukiereczek w piątek się ukaże.


CD to 4 krążki  - cena 171 zł:  https://www.gandalf.com.pl/m/the-final-tour-the-bootleg-series/?gclid=EAIaIQobChMIufbFt-b72QIVVUAbCh3JTQWUEAQYASABEgI-KvD_BwE
CD 1
Olympia Theatre, Paris - March 21, 1960
First Concert
1. All of You
2. So What
3. On Green Dolphin Street

Second Concert
4. Walkin'

CD 2
Olympia Theatre, Paris - March 21, 1960 (second concert continued)
1. Bye Bye Blackbird
2. 'Round Midnight
3. Oleo
4. The Theme

Tivoli Kosertsal, Copenhagen - March 24, 1960
5. Introduction
6. So What
7. On Green Dolphin Street
8. All Blues
9. The Theme (incomplete)

CD 3
Koncerthuset, Stockholm - March 22, 1960 (first concert)
1. Introduction by Norman Granz
2. So What
3. Fran Dance
4. Walkin-
5. The Theme

CD 4
Koncerthuset, Stockholm - March 22, 1960 (second concert)
1. So What
2. On Green Dolphin Street
3. All Blues
4. The Theme
5. John Coltrane Interview by Carl-Erik Lindgren


vinyl  1 placek - cena 104zł - https://www.gandalf.com.pl/m/the-final-tour-copenhagen-march-24/?gclid=EAIaIQobChMIufbFt-b72QIVVUAbCh3JTQWUEAQYBCABEgLtDfD_BwE
Side A
1. Introduction Live from Tivoli Konsertsal, Copenhagen
2. So What Live from Tivoli Konsertsal, Copenhagen
3. On Green Dolphin Street (Part 1) Live from Tivoli Konsertsal, Copenhagen

Side B
1. On Green Dolphin Street (Part 2) Live from Tivoli Konsertsal, Copenhagen
2. All Blues Live from Tivoli Konsertsal, Copenhagen
3. The Theme (incomplete) Live from Tivoli Konsertsal, Copenhagen


króry warto mieć ?