Jazz, tylko jazz

Zaczęty przez gratefullde, Maj 28, 2014, 22:01

Poprzedni wątek - Następny wątek

Eternal Seeker

Teraz chciałbym kupić jedną ich płytę (nagrali 11) ale jakiś the best a nie wiem ,którą ?
Może ktoś pomoże ,czy są na sali znawcy flamenco ?  ;D
Wzmacniacz Dubiel Acoustics OTL 6AS7 + kolumny Klipsch RP 600M+ odtwarzacz CD Nirvana ,CA 851N,gramofon Pro-Ject 2Xperience z wkładką Dynavector

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

moon

cos nowego z Australii, moze komus podpasic: https://coast-aus.bandcamp.com/album/coast

co ciekawe label, ktorych ich wydaje, raczej mocniejsze, bardziej eksperymetnalne rzeczy wydaje, ale jak widac nie tylko
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Bartolo

Panowie, pytanie może się wydawać głupie, ale zapytać muszę...
Czy warto wydać 100$ za tę płytę... Lubię gościa, podoba mi się ta płyta, tylko ta cena...  :o
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

miniabyr

Bartek te ceny to norma . Jeśli chcesz mieć coś ekstra ,to trzeba za to zabulić .  >:D
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

nosferartur

Nie znam Cię osobiście, nie wiem co dla Ciebie znaczy 100 dolców. Nie wiem też jak bardzo lubisz tego gościa. Jeżeli ja kogoś bądź coś lubię i mam czym zapłacić puls mi nawet nie skoczy.
Zu Audio Druid, Zu Audio Mini Method sub, monobloki Antique Sound Lab AQ-1006(845), Hattor Audio Passive Preamplifier, Bel Canto CD 2, Sonore MicroRendu, Musical Paradise MP-D2 dac, gramofon Michell Gyro Dec + SME 309 + Benz Micro Glider SL , pre gramofonowe Gennett by Stanisław Dinter MC 100% lampy, Otari MX 5050 B2HD.

miniabyr

Ja tam jak mam ciśnienie na płytę  to mogę żreć suchary i chodzić w podartych gaciach .Jedynie czego pilnuję to  żeby moja psina miała co jeść .Reszta jest mało istotna  8)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Jakub

Ciekawe co to będzie. Może nie jakieś odrzuty, bo to jedna sesja.

gratefullde

#2085
Z tekstu, przynajmniej ja tak zrozumiałem, wynika że to będzie nieznany materiał... ale w sumie dość enigmatyczne to wszystko...



edyta, brak wyrazistości
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

miniabyr

Kuba Więcek  Trio "Another Raindrop" wyszło na winylu z serii Polish Jazz . Już mam  ;D
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

gratefullde

Cytat: miniabyr w Czerwiec 08, 2018, 18:45
Kuba Więcek  Trio "Another Raindrop" wyszło na winylu z serii Polish Jazz . Już mam  ;D

To dobra płyta. Niezłego hałasu wokół niej narobiono z okazji dnia jazzu w trójce... Ale tam chyba Obara wiwatował? Nie wiem, tak zdaje mi się bo nie śledziłem...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

moon

Cytat: gratefullde w Czerwiec 08, 2018, 17:23Z tekstu, przynajmniej ja tak zrozumiałem, wynika że to będzie nieznany materiał... ale w sumie dość enigmatyczne to wszystko...

kawalek, ktory zostal udostepniony, wrozy, ze bedzie dobrze
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Bhartez

Też mi się zdaje, że szykuje się naprawdę dobry materiał

malg


malg

Cytat: malg w Czerwiec 20, 2018, 23:23
Cytat: moon w Czerwiec 08, 2018, 16:10
Lost John Coltrane Recording From 1963 Will Be Released at Last

https://www.nytimes.com/2018/06/07/arts/music/john-coltrane-lost-album-both-directions-at-once.html

tez czekam na tego Trane'a

chyba najlepszy quartet JC:
Coltrane, Elvin Jones, Jimmy Garrison, McCoy Tyner

Michał

No i nie jest to rimejk sekłela i najnowszy mastering z super duper master tejps,tylko kompletnie nieznany materiał. Kto by pomyślał,że w 2018 roku będziemy czekać na nowe dzieło Mistrza,super!

malg

zamówiłem
Both Directions At Once. The Lost Album (Deluxe Edition) (vinyl)

moon

w Polsce chyba winyl ok 140pln, ciekawe za ile Tomek bedzie mial:)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

malg


moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

malg

najlepsza jaką znalazłem (zwłaszcza ze koszt wysyłki = 0)

moon

w Stanach kolo 100pln, wiec jak najbardziej
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand