Szeroko pojęta fantastyka, sci-fi etc.

Zaczęty przez Keef98, Styczeń 25, 2015, 21:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

kangie

Cytat: Keef98 w Kwiecień 17, 2015, 21:19
Cytat: fioni w Kwiecień 17, 2015, 21:15
pisz pisz Keef - potem się tu nam pochwalisz  ;D
Co się pochwalę? Zrobię wszystko, abyście tego nie widzieli :P
Cytat: kangie w Kwiecień 17, 2015, 21:17
Keef, przeslij tresc w formie rownowaznikow zdania, pojedynczych slow, wrecz hasel, rownan, wzorow, tabelek, wykresow - a ubiore to w slowa. Po dwoch piwach 0,66l pije winko i pioro robi sie coraz lzejsze i bardziej bezposrednie, wrecz wyczynowe, z dobrym werblem i uderzeniem, hehehe ;D
;D ;D ;D
Zrobię dużo wartości bezwzględnej, tak zostałam z niej wymaglowana, że zapamiętam ją do us***j śmierci, na łożu śmierci będę rysować wykresy funkcji, które wyglądają jak surrealizm ;D
Przyda Ci sie to w zyciu. Mnie przemaglowali z tego dosc solidnie i dzisiaj nie daje sobie w kasze dmuchac. Czego sie dotkne - wychodzi. Nawet dzieci piekne mi wyszly, hehe.  W audio, po dwoch latach system zapier...ala u mnie jak marzenie bez wydawania fortuny. Niektorzy nie maja tak po 25 latach zabawy. Mam chyba wiecej szczescia niz rozumu ;)

fioni

Cytat: Keef98 w Kwiecień 17, 2015, 21:19Zrobię dużo wartości bezwzględnej, tak zostałam z niej wymaglowana, że zapamiętam ją do us***j śmierci, na łożu śmierci będę rysować wykresy funkcji, które wyglądają jak surrealizm

Keef mogłaś do odpowiedzi dodać to. Całkiem nieźle Ci wyszło  ;D
" każdy początek jest przyjemny, trzeba więc zatrzymać się na progu..." - Goethe

kangie

Cytat: gratefullde w Kwiecień 17, 2015, 21:19
Cytat: kangie w Kwiecień 17, 2015, 21:17
Keef, przeslij tresc w formie rownowaznikow zdania, pojedynczych slow, wrecz hasel, rownan, wzorow, tabelek, wykresow - a ubiore to w slowa. Po dwoch piwach 0,66l pije winko i pioro robi sie coraz lzejsze i bardziej bezposrednie, wrecz wyczynowe, z dobrym werblem i uderzeniem, hehehe ;D
Kangie,  byle nie za bardzo lekkie. Można czasem euforycznie zatracić się w temacie ;)
Oczywiscie, Andrzeju. Pioro jest jak ramie gramofonowe. A temat jak wkladka. Trzeba dopasowac jedno do drugiego. Inaczej wychodzi mezalians.

Keef98

Jeśli chodzi o matmę, to na 28-osobową klasę jestem tak po środku, jeśli chodzi o talent, a jeśli chodzi o pracowitość, jestem ostatnia. Tak czy siak w klasie wykresy wartości bezwzględnej wykona 5 osób w tym ja ;D
Lubisz dowody? Jak ja ich k***a nienawidzę, a mam je na każdej formie sprawdzania wiedzy... :(

kangie

Cytat: fioni w Kwiecień 17, 2015, 21:24
Cytat: Keef98 w Kwiecień 17, 2015, 21:19Zrobię dużo wartości bezwzględnej, tak zostałam z niej wymaglowana, że zapamiętam ją do us***j śmierci, na łożu śmierci będę rysować wykresy funkcji, które wyglądają jak surrealizm

Keef mogłaś do odpowiedzi dodać to. Całkiem nieźle Ci wyszło  ;D
Otoz to. Twoj facet bedzie szczesciarzem, o ile juz nie jest :)

fioni

keef dawaj tu to co napisałaś. Merytorycznym okiem na to spojrzymy, ocenimy i zapewne wygraną u nas już mieć będziesz  ;D
" każdy początek jest przyjemny, trzeba więc zatrzymać się na progu..." - Goethe

Keef98

Cytat: fioni w Kwiecień 17, 2015, 21:24
Cytat: Keef98 w Kwiecień 17, 2015, 21:19Zrobię dużo wartości bezwzględnej, tak zostałam z niej wymaglowana, że zapamiętam ją do us***j śmierci, na łożu śmierci będę rysować wykresy funkcji, które wyglądają jak surrealizm

Keef mogłaś do odpowiedzi dodać to. Całkiem nieźle Ci wyszło  ;D
Jak nieźle? Skąd to wiesz? Przecież nawet nie znam Twojego imienia. Zaczynam się Was bać ;) :P ;D O co chodzi? Ja znowu nic nie wiem :(
Cytat: kangie w Kwiecień 17, 2015, 21:25
Cytat: gratefullde w Kwiecień 17, 2015, 21:19
Cytat: kangie w Kwiecień 17, 2015, 21:17
Keef, przeslij tresc w formie rownowaznikow zdania, pojedynczych slow, wrecz hasel, rownan, wzorow, tabelek, wykresow - a ubiore to w slowa. Po dwoch piwach 0,66l pije winko i pioro robi sie coraz lzejsze i bardziej bezposrednie, wrecz wyczynowe, z dobrym werblem i uderzeniem, hehehe ;D
Kangie,  byle nie za bardzo lekkie. Można czasem euforycznie zatracić się w temacie ;)
Oczywiscie, Andrzeju. Pioro jest jak ramie gramofonowe. A temat jak wkladka. Trzeba dopasowac jedno do drugiego. Inaczej wychodzi mezalians.
;D ;D ;D Jak ja Was kurde lubię czytać ;D

kangie

Cytat: Keef98 w Kwiecień 17, 2015, 21:27
Jeśli chodzi o matmę, to na 28-osobową klasę jestem tak po środku, jeśli chodzi o talent, a jeśli chodzi o pracowitość, jestem ostatnia. Tak czy siak w klasie wykresy wartości bezwzględnej wykona 5 osób w tym ja ;D
Lubisz dowody? Jak ja ich k***a nienawidzę, a mam je na każdej formie sprawdzania wiedzy... :(
Uwielbiam dowody. Do dzisiaj kilka osob chce zebym udowadnial sens mojej egzystencji w "materii audio". Mam to w D. Robie swoje.

Keef98

Uwielbiasz? Ja mam spazmy, jak to widzę ;) Większe niż jak widzę mordę Bimbera,

kangie

Cytat: fioni w Kwiecień 17, 2015, 21:28
keef dawaj tu to co napisałaś. Merytorycznym okiem na to spojrzymy, ocenimy i zapewne wygraną u nas już mieć będziesz  ;D
Otoz to! Co trzy glowy to nie cztery, hehehe

Keef98

Wolę nie. Wstydzę się ;) W to nikt mi nie uwierzy, ale to prawda. :P

fioni

Keef - nie rób siary. Dawaj tu ten tekst - nie marudź  ;D
" każdy początek jest przyjemny, trzeba więc zatrzymać się na progu..." - Goethe

kangie

Cytat: Keef98 w Kwiecień 17, 2015, 21:30
Uwielbiasz? Ja mam spazmy, jak to widzę ;) Większe niż jak widzę mordę Bimbera,
Musialem polubic. Konczylem III LO klasa mat-fiz-info we Wro. Konczyl ja Lech Janerka i wiele osob, ktore robia wielkie kariery na swiecie. A ja? Jakimis pierdolami sie zajmuje zamiast trzepac gigantyczna kase jak Czarnecki czy Putin ;)

Keef98

Nie mów o Czarneckim, hańbi moje nazwisko. Mój wuja Rysiu ma przerąbane ;D

kangie

Piekna Sky Tower wybudowal i Bugatti Veyronem jezdzi. Pewnie ma dziesiatki niezlych lasek na zawolanie  ;D I co z tego ze pewnie nie da rady?  :D  :D  :D ;)

fioni

Rozumiem że ten Czarnecki to jakieś sci- fi, skoro rozmawiamy o nim w tym wątku hahahahah  ;D
" każdy początek jest przyjemny, trzeba więc zatrzymać się na progu..." - Goethe

Keef98

Cytat: fioni w Kwiecień 17, 2015, 21:33
Keef - nie rób siary. Dawaj tu ten tekst - nie marudź  ;D
Nie robię siary. Możesz Ty wkleić, ja tego nie zrobię, chyba, że ktoś mnie adoptuje na koncert Planta lub Deep Purple ;D

III LO Wrocek? Przejrzałam matury, nice, nie patrzę na staniny, ale wygląda zacnie. Też im. Adama Mickiewicza? I cholera wyżej niż moja Ósemka w rankingu... :(

Keef98

Cytat: kangie w Kwiecień 17, 2015, 21:38
Piekna Sky Tower wybudowal i Bugatti Veyronem jezdzi. Pewnie ma dziesiatki niezlych lasek na zawolanie  ;D I co z tego ze pewnie nie da rady?  :D  :D  :D ;)
Eee, tam, Bugatti wygląda koszmarnie ;D Choć, gdyby mi ktoś dał taki samochód, to bym nie pogardziła, ale mnie kurde Panda uszczęśliwi ;D

kangie

Cytat: fioni w Kwiecień 17, 2015, 21:39
Rozumiem że ten Czarnecki to jakieś sci- fi, skoro rozmawiamy o nim w tym wątku hahahahah  ;D
No wlasnie. Zaraz Arek, Andrzej albo Grzesiu tu wpadna i nas zaje....Pierwszy wylece na zbity pysk ja. Potem bedzie pora na Was ;)

Keef98


kangie

Cytat: Keef98 w Kwiecień 17, 2015, 21:40
Cytat: fioni w Kwiecień 17, 2015, 21:33
Keef - nie rób siary. Dawaj tu ten tekst - nie marudź  ;D
Nie robię siary. Możesz Ty wkleić, ja tego nie zrobię, chyba, że ktoś mnie adoptuje na koncert Planta lub Deep Purple ;D

III LO Wrocek? Przejrzałam matury, nice, nie patrzę na staniny, ale wygląda zacnie. Też im. Adama Mickiewicza? I cholera wyżej niż moja Ósemka w rankingu... :(
No ba. Nie skonczona szkola mowi prawde o czlowieku. Natomiast potrafi poszerzac horyzonty. Ta"mickiewiczowska" szkola nauczyla mnie myslenia i zaradnosci. Studia natomiast postawily kropke nad "i". Dzisiaj moze kapuchy wielkiej nie zarabiam, ale buduje swoj gramofon, mam swietne dzieciaki, swiatna wyrozumiala na moje audiofilskie wybryki zone, ktora znosi fest glosne granie w naszym salonie :D Wiem ze warto zyc i ze marzenia spelniaja sie. Trzeba tylko chciec :)

Keef98

I być pracowitym. Nie znacie mnie, ale Wam powiem, jestem straszliwym leserem.

kangie

Cytat: Keef98 w Kwiecień 17, 2015, 21:43
Cytat: kangie w Kwiecień 17, 2015, 21:38
Piekna Sky Tower wybudowal i Bugatti Veyronem jezdzi. Pewnie ma dziesiatki niezlych lasek na zawolanie  ;D I co z tego ze pewnie nie da rady?  :D  :D  :D ;)
Eee, tam, Bugatti wygląda koszmarnie ;D Choć, gdyby mi ktoś dał taki samochód, to bym nie pogardziła, ale mnie kurde Panda uszczęśliwi ;D
Nie zartuj. Piekna fura! 400 km/h na liczniku, cztery czy piec minut i konczy sie ogromny bak paliwa, hahaha. Dobrze ze "ekolodzy" nie czepiaja sie ;)


fioni

Cytat: kangie w Kwiecień 17, 2015, 21:43No wlasnie. Zaraz Arek, Andrzej albo Grzesiu tu wpadna i nas zaje....Pierwszy wylece na zbity pysk ja. Potem bedzie pora na Was

Co do dwóch z tych panów to nie wiem ale jednego jestem pewna nigdy nikogo z nikąd nigdzie nie wyrzucił i nie wyrzuci, po prostu to nie ten styl ;D
" każdy początek jest przyjemny, trzeba więc zatrzymać się na progu..." - Goethe