Co nosimy w kieszeni jak wychodzimy z domu żeby posłuchać muzyki

Zaczęty przez spalon, Maj 31, 2014, 19:43

Poprzedni wątek - Następny wątek

spalon

Przeważnie każdy z nas gdy wybiera się gdzieś na spacer , pobiegać czy po to by uprzyjemnić sobie podróż zabiera jakiś przenośny odtwarzacz lub jak to często bywa używa do tego celu swojego telefonu komórkowego może tu pochwalimy się co nosimy z sobą w kieszeni ;
Ja używam odtwarzacza przenośnego Hifiman HM-601 Slim z słuchawkami ATH CM700

masza


Thorogood


masza


Thorogood

W moim mieście nie ma filharmonii.
Tak sobie napisałem.
Ale zawsze mogę iść na piwo.
W knajpie coś będzie grało.

spalon

Jak się ma w pobliżu knajpę gdzie gra fajna muzyka to i owszem można posłuchać ale jak trzeba gdzieś jechać np.pociągiem lub gdy trzeba będzie gdzieś bardzo długo czekać ?
Nie chcę tu popadać w skrajności ale gdyby trafił nam się pobyt w szpitalu to nie posłuchali byście swej ulubionej muzyki ?

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.


pmcomp

Napisałem w innym wątku, powtórzę: iBasso DX100 plus SONY MDR-CD900ST.

Mam też inne mniejsze grajki i słuchawki od ktorych sie głuchnie czyli douszne ale powyzszy zestaw bije to na głowę.

Moestety DX100 ma słabą baterię i poważnie rozważam gorszego DX50 jako alternatywę na dłuższe odsłuchy.

Pozdro

siwymetal

Sony Xperia Z Ultra i słuchawki SBH 80,całkiem miło łomocze mi do uszu np.Arch Enemy,których to ostatnio dużo molestuję na przemian z Iron Maiden,Behemoth,Judas Priest................


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

spalon

Jeśli chodzi o baterie w Hifiman HM-601 to niestety nie czas działania dość skromny

miniabyr

Tak się zastanawiam ,od kiedy przestałem słuchać muzyki np. w drodze do pracy? Ano od kiedy przestał mi odpowiadać hałas ,który musiałem zagłuszyć rozkręcając głośność odtwarzacza do bólu. W tym miejskim hałasie to ja nie mam przyjemności słuchać juz niczego . Raczej stopery w uszy i .........słuchać ciszy. Jeśli ktos jest tu z Warszawy i jeździ metrem(np.stare składy z Rosji) to wie o jakim hałasie mówię.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

spalon

To chyba że do kanałówki w konstrukcji zamkniętej. Nie podłączone do niczego -świetna izolacja od hałasu i otoczenia.  ;)