Teraz słucham

Zaczęty przez gratefullde, Maj 30, 2014, 12:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

rudy-102

Cytat: tatachabera w Październik 08, 2016, 17:09
U mnie dzisiejszego popołudnia rządzi "sokół millenium"  8)
No właśnie :). Moje chłopaki zamawiają mnie żebym kupił te płyty. Jak one brzmią?

tatachabera

Cytat: rudy-102 w Październik 08, 2016, 17:36Cytat: tatachabera w Dzisiaj o 17:09
U mnie dzisiejszego popołudnia rządzi "sokół millenium"   
No właśnie . Moje chłopaki zamawiają mnie żebym kupił te płyty. Jak one brzmią?

Pełne, dynamicznie brzmienie. Czuję się jak w kinie. Fajnie oglądać ulubiony film słuchając tylko muzyki   8)
Zabawa z hologramami przednia :)
Denon DP-59L, Kenwood KD-8030, Pre Phono MPW,  DL-103R, AT-430E, Elac ESG 796, Emotiva XPA-2, Emotiva XSP-1, Aria 926, CT-S710, Denon 3910,
STR-GX70ES, ST-SB 920 QS

gratefullde

U mnie dziś gra wszystko co kot lubi :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Łotwarłem pakę od elema, zaparzyłem dobrej herbaty, zasiadłem i na początek wrzuciłem SBB




jamówię


MAC

Nie miałem dotąd styczności z SBB.

Czad jest  :D

MAC


MAC


miniabyr

Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

Ano bardzo dobra.
Ja jestem też usatysfakcjonowany tymi wznowieniami Polskich Nagrań pod względem brzmienia tych płyt. Co nie wrzucę na talerz to gęba zadowolona  :)

MAC


MAC

Ta płyta to jeden z lepiej brzmiących winyli jaki słyszałem  :o

MAC


MAC

To nie płyty, to mój zestaw tak dobrze gra  8)
;D

Niemożliwe żeby jedna w jedną z kapciochów wyrywały. Denon 3910 jest do dupy  ;D ;D ;D

MAC

WINOBRANIE, hmmm.... chyba mentalnie nie jestem jeszcze na tą płytę przygotowany  ;D
Pozostaje mi wsłuchiwać się w doskonałość brzmienia a na walory artystyczne nie zwracać uwagi  ;)
Wiem, burak jestem  ;D

jamówię

Cytat: masza w Październik 10, 2016, 19:45
WINOBRANIE, hmmm.... chyba mentalnie nie jestem jeszcze na tą płytę przygotowany  ;D


Dla mnie to jest ARCYDZIEŁO

MAC


jamówię

W żadnym wypadku tak nie uważam.

MAC

No nie jest to płyta łatwa i przyjemna. Ale jak brzmi!  :D

MAC

Zaraz rodzina mnie na słomiankę ze wszystkimi gratami wystawi  ;D

jamówię

Cytat: masza w Październik 10, 2016, 19:49
No nie jest to płyta łatwa i przyjemna. Ale jak brzmi!  :D

Tak ona brzmi nawet z pliku,ale tam jest taka muzyka,taka moc i potęga,że ja tej płyty słucham na wdechu,kocham Winobranie!

elem

Winobranie jest doskonałe. Podobało mi się już za dzieciaka, wtedy Kujaviak nie wchodził mi kompletnie.
Masza, może chociaż tytuł ci się podoba? Znajdź plusy  ;)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

elem

Cytat: masza w Październik 10, 2016, 19:17Ta płyta to jeden z lepiej brzmiących winyli jaki słyszałem

A to mnie zdziwiłeś. Nie zdążyłem posłuchać wznowienia Szalonej lokomotywy, oryginał brzmi bardzo źle.
Dojedzie druga partia to zrobię porównanie.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

WOY

Glenn Hughes z nowej płyty.

jamówię

Cytat: elem w Październik 10, 2016, 21:22
Michał, to jest tak - niby jest dużo ale zawsze ktoś zapyta o coś czego akurat nie ma :)
Gratefullde jak juz coś wymyśli, to trzeba z Gwadelupy ściągać  ;D


Bo Andy za dużo muzyki słucha :)