Są tu jacyś motocykliści?

Zaczęty przez Therion, Sierpień 16, 2017, 21:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

GB

Ja prowadzę audi, bo motocykliści dzielą się tak samo, jak audiomaniacy, na tych, co grają na Hisarii i na tych, co będą na niej grali.

______________
Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

McGyver

Cytat: GB w Grudzień 22, 2018, 11:41Ja prowadzę audi
A ja Audi sprzedałem, kupiłem wóz ludowy na przetrwanie i zbieram szmal na Alfa Romeo.

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe


Hubertrs

Kiedys przy ponad 100km/h mialem czolowe, wyszedlem bez najmniejszego zadrapania mimo iz 5 samochodow poszlo do kasacji, prowadzilem wtedy A6, od tamtej pory jestem wierny marce i tylko audi.

McGyver

Też lubię Audi, ale żona chce Alfę. Na nową Giulię szmalu nie uzbieram a kredytów brał nie będę więc pozostaje rynek wtórny. A jak nic sensownego nie znajdę, to kupię A6 i cześć.

GB

#56
Cytat: Therion w Październik 10, 2018, 19:59
to nie tak. Do Gruzji się leci i wypożycza moto na miejscu.

Co do GS... na zachodzie na 10 motocykli 9 to GS. Już miałem ich dość. Zacząłem je nazywać - Audi. Kumpel jadący ze mną (oczywiście na GS Adventure) pokładał się ze śmiechu, gdy co 2 minuty mówiłem, gdy z naprzeciwka jechało moto - Aaaauuuudiiii....
Sorry, nie odniosłem się do wcześniejszej wypowiedzi kolegi. Chodziło mi o Audi na 2oo, o którym pisał wyżej.

______________
Pozdrawiam,
GB
______________
Pozdrawiam
Grzegorz

Hubertrs

#57
Ocgota na GSa mi przeszla, ostatnio pobrykalem takim troche i stwierdzam, ze to nie dla mnie, ja jednak wole cos lekkiego zwinnego i ma czym mozna pochasac.
Zalicze glebe wstaje i jade dalej, na gs'ie jak wykonalem potrojnego tulupa z poczwornym rindbergerem to najgorsze bylo czekanie az ktos nadjedzie i pomoze podniesc ta krowe.
Takze nie bede jezdzil ma GSie i napewno nie bede gral na husarii

GB

Cytat: Hubertrs w Grudzień 22, 2018, 14:42
Ocgota na GSa mi przeszla, ostatnio pobrykalem takim troche i stwierdzam, ze to nie dla mnie, ja jednak wole cos lekkiego zwinnego i ma czym mozna pochasac.
Zalicze glebe wstaje i jade dalej, na gs'ie jak wykonalem potrojnego tulupa z poczwornym rindbergerem to najgorsze bylo czekanie az ktos nadjedzie i pomoze podniesc ta krowe.
Starszy Pan taki jak jak daje radę dziać to kupę złomu sam. Musisz popracować trochę na siłowni.



______________
Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

Hubertrs

Jak ktos jezdzi jak starszy pan po polnych drogach to moze i da rade podniesc, ale proponuje zmierzyc sie z ta kupa zlomu jak zassala sie w blocie.
Tak wygladala moja motorynka po jednym z wyjazdow

GB

To prawda raz mnie zassało i wyciągałem cały dzień.

Wszystko kwestia preferencji. Twoim nie dojedziesz na 2oo do Gruzji, moim nie potaplasz się w błocie tak jak Twoim.
Cytat: Hubertrs w Grudzień 22, 2018, 15:31
Jak ktos jezdzi jak starszy pan po polnych drogach to moze i da rade podniesc, ale proponuje zmierzyc sie z ta kupa zlomu jak zassala sie w blocie.
Tak wygladala moja motorynka po jednym z wyjazdow

______________
Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

Hubertrs

Kompromis panie , jak to zawsze w zyciu, haski 701 powinien zadowolic i mnie i Ciebie.

GB

Cytat: Hubertrs w Grudzień 22, 2018, 16:00
Kompromis panie , jak to zawsze w zyciu, haski 701 powinien zadowolic i mnie i Ciebie.
Moje jazdy po offie to 10% i to po takim twardym do czego moja krowa się nadaje. Za to w przypadku podróżowania jest bezkonkutencyjna. Ja już przestałem szukać lepszego, bo ten co mam 100% mi odpowiada.

______________
Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

rudy-102


GB

Kolega miał coś takiego. Ja simsona i śmiało się po okolicy.
Cytat: rudy-102 w Grudzień 22, 2018, 17:10
Kiedyś miałem takie coś.



______________
Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

rudy-102

Na Simsona lepiej dziewczyny leciały. Z "pierdziawką" było gorzej ;D.


Hubertrs

Tez mialem simsonka, ale to byly fajne czasy  :np:


Hubertrs

To byla odnosnie postu nad twoim, Ty napisales w trakcie mojego wysylania.

GB

Cytat: McGyver w Grudzień 22, 2018, 17:33
Mój ojciec w latach '70 miał takiego:

Ładny.

______________
Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

Hubertrs

Moj ojciec smigal takim sprzetem, panietam jak sie to bujalo, zreszta ja swoje pierwsze jazdy tez mialem taka maszyna

McGyver

Cytat: Hubertrs w Grudzień 22, 2018, 18:24Moj ojciec smigal takim sprzetem, panietam jak sie to bujalo, zreszta ja swoje pierwsze jazdy tez mialem taka maszyna
W tej samej fabryce produkowano także takie:

rudy-102

Cytat: McGyver w Grudzień 22, 2018, 18:31
Cytat: Hubertrs w Grudzień 22, 2018, 18:24Moj ojciec smigal takim sprzetem, panietam jak sie to bujalo, zreszta ja swoje pierwsze jazdy tez mialem taka maszyna
W tej samej fabryce produkowano także takie:

Tym to moja mama jeździła ;).

rudy-102

#74
Cytat: McGyver w Grudzień 22, 2018, 17:33
Mój ojciec w latach '70 miał takiego:

Jako dzieci z siostrą jeździliśmy na wakacje do stryja który miał kilka Junaków. Taki jak wyżej był do kościoła, a do pracy w polu używał takiego:

Do lekkiej orki i bronowania był wystarczający. Dwa świniaki na targ też się mieściły.