Motoryzacja. Dlaczego debile wybierają zawsze konkretne marki?

Zaczęty przez Therion, Wrzesień 20, 2020, 10:28

Poprzedni wątek - Następny wątek

traumeel

https://www.dziennikwschodni.pl/na-sygnale/koszmarny-wypadek-bmw-jechalo-pod-prad-na-s17-zginely-dwie-osoby,n,1000277217.html

Dwie osoby, mieszkańcy województwa lubelskiego, zginęły w nocnym wypadku na S17. BMW jechało droga ekspresową pod prąd i zderzyło się z ciężarówką.

Na wiele godzin ta część trasy koło Garwolina w województwie mazowieckim była zablokowana. O godzinie 2 w nocy jadące pod prąd BMW – w stronę Warszawy - wjechało wprost w ciężarówkę Man.

Na miejscu zginęły dwie osoby jadące BMW. To mieszkańcy województwa lubelskiego.


Ilekroć czytam o podobnych wypadkach zawsze się zastanawiam:
1. Jak można wjechać od prąd na drogę ekspresową / autostradę?
2. Jak można kontynuować taką jazdę?

Choć z drugiej strony WSZYSTKO jest możliwe.
https://dziennikzachodni.pl/na-kolanach-z-krzyzem-autostrada-a4-szedl-z-krakowa-do-czestochowy-odwieziono-go-do-szpitala-psychiatrycznego/ar/c1-15242336

ziko369

Biedny człowiek pod wpływem największej sekty na świecie...

Therion

HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

masza19

Cytat: Therion w Październik 28, 2020, 10:08Ale bez kółek, gwiazdy czy śmigiełek czujesz się jak ubogi Niemiec
Adam, może i tak ale moim zdaniem dzisiaj to nie najlepszy czas na zabawy w bryki za 300k jak nie wiem gdzie się z firmą jutro obudzę a mam rodzinę i pracowników na utrzymaniu.
Poza tym to całkiem zgrabny i żwawy wózek jest.

frywolny trucht

Z ciekawości zajrzałem co tam za A6 w kiju i szmacie  można wyjąć. No wiec wszystkie są automatami, szmata tak- od 206 tys. I tak sobie jechałem po biedzie, klikając dalej, dalej, dalej, aż w opcjach pojawiły mi się systemy bezpieczeństwa. U. W takiej bryce to jest luksusowy dodatek? Te wszystkie trzymanie pasa, radary itp. 13 koła. Klikam i wyskakuje mi feeeria dodatków jakie muszę dokupić, żeby to mieć. Cena urosła o ponad 30 koła. Wśród dodatków sławetna rozkładana tylna kanapa, która mnie kiedyś w Audi tak rozp., że kupiłem Mondeo zamiast A4. Kto mi jest w stanie wyjaśnić co system kamer, radarów ma wspólnego z rozkładaną kanapą? Jest tam jakaś centralka, centrum dowodzenia, bez którego nie da się zainstalować elementów, które znajdują się w przedniej części auta? Nie cierpię takich cyrków.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

masza19

A za Jozina z Bazin prawie wszystko mającego ino w szmacie (zostałem bohaterem w swoim domu wegetarianek :D )... 170  8)

Therion

Cytat: masza w Październik 29, 2020, 18:05
Cytat: Therion w Październik 28, 2020, 10:08Ale bez kółek, gwiazdy czy śmigiełek czujesz się jak ubogi Niemiec
dzisiaj to nie najlepszy czas na zabawy w bryki za 300k

Oj wiem, wiem. Ty zaś wiesz, że to było ironiczne. Poza tym... To już nie te auta, nie to premium co kiedyś.

A ból dupy? Jezeli ktos ma predyspozycje, to zawsze będzie cierpienie. Ktoś sarpnął sie na X5 ale obok zatrzymało się X7. Tego od X7 boli dupa na widok RR Culliana. Za to ten od RR ma mniejszy jacht, tylko jeden dom i ostatnio jakieś dziwne, głuche telefony.

Chcę przeżyć miło i spokojnie to co mi zostało, czyli jak Bozia da, jakieś 30 lat. Chcę zapamietac kazdy z tych dni.

Staram sie.
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

masza19

W samym prowadzeniu nie zauważyłem większych różnic od Q5. Skrzynia mimo, że 7 biegowa chodzi jakby trochę wolniej niż 6 biegowa w Audi. Kodiaq jest za to szybszy i zrywniejszy mimo tego, że jest dużo większy. Fakt, że ma więcej KM i chyba większy moment.
Za to jeżeli chodzi o wielkość bagażnika i miejsce w środku to autobus  :o

GB

Cytat: masza w Październik 30, 2020, 15:29
W samym prowadzeniu nie zauważyłem większych różnic od Q5. Skrzynia mimo, że 7 biegowa chodzi jakby trochę wolniej niż 6 biegowa w Audi. Kodiaq jest za to szybszy i zrywniejszy mimo tego, że jest dużo większy. Fakt, że ma więcej KM i chyba większy moment.
Za to jeżeli chodzi o wielkość bagażnika i miejsce w środku to autobus  :o
Masz traktor czy benzynę?

Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz



GB

Cytat: masza w Styczeń 13, 2021, 15:10
Tym razem zabił...

https://tvn24.pl/tvnwarszawa/ulice/marki-smiertelny-wypadek-na-dw-631-kierowca-wykonywal-manewr-wyprzedzania-wielu-samochodow-4938114
Abstrahując od marki, nie rozumiem kierowców, którzy wyprzedzają niekończącą się kolumne aut. Jaki jest sens jechania 2-3 samochody wcześniej?

Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

Piterski

Cytat: GB w Styczeń 13, 2021, 15:15Jaki jest sens jechania 2-3 samochody wcześniej?
Tak kierowca nie planuje skończyć na tych 2-3 samochodach on się szykuje do kolejnego skoku.
Ta trasa jest paskudna, bo kręta z stromymi poboczami i dość ruchliwa. Na niej to naprawdę nie specjalnie jest gdziekolwiek miejsce do wyprzedzania.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

frywolny trucht

#65
No debil. Spotkasz takiego i co zrobisz? Jedyna nadzieja, że jedziesz czołgiem. Tylko skąd tu wziąć czołg?

https://www.youtube.com/watch?v=We-PigMKIZ8
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

masza19

Widział bałwan, że idzie na czołowe, mógł pikować w rów. Przeżyłby. Wszyscy by przeżyli...

il cattivo

Nie wiem, co trzeba mieć pod deklem, żeby wyczyniać takie cyrki na drodze. Przecież to morderstwo z premedytacją.

Therion

Ja pierdzielę, ale debil. Znam tę drogę, tam nie przyspieszysz, auta ciągną się sznurem. Owszem, z naprzeciwka czasami nic nie jedzie, ale o ile sie przesuniesz i co to da. Straszne.
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

Piterski

Ten film pokazuje iż kierowca tego BMW raczej musiał widzieć ten samochód (długi prosty odcinek) z naprzeciwka ale próbował się na siłę wyrobić i nawet nie próbował się zawczasu chować w ten sznur pojazdów, choćby przed tego z kamerką.

Tak jak pisze Adam na tej drodze się nie przyśpieszy, podobnie jest na odcinku z zapory z Nieporętu do Legionowa. Ten odcinek przez las do ronda.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Therion

Jeszcze myślę, że może on tak cisnął, bo chciał skręcić w tę drogę w lewo i sądził ze się wyrobi?
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

masza19

 >:D >:D >:D >:D

Na skrzyżowaniu w Bełżycach (woj. lubelskie) doszło w sobotę do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba została ranna – poinformowała miejscowa policja.
Do wypadku doszło w sobotę około godziny 9 w Bełżycach na ulicy Krakowskiej. Jako pierwszy poinformował o nim lokalny portal Lublin112.
- Według wstępnych ustaleń policji 42-latek kierujący bmw zignorował znak "stop" na skrzyżowaniu i zderzył się z fiatem seicento – poinformowała podkomisarz Anna Kamola z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Na miejscu interweniowały także straż pożarna oraz zespół ratownictwa medycznego.
58-latka, która kierowała fiatem seicento, odwieziona została do szpitala.
Według portalu Lublin112 oraz nieoficjalnych informacji Polskiej Agencji Prasowej, kierowcą bmw był europoseł PiS Dominik Tarczyński. Lublin112 zauważył, że polityk obchodzi w sobotę swoje urodziny.






vasa



Cytat: masza w Marzec 27, 2021, 16:46
>:D >:D >:D >:D
kierowcą bmw był europoseł PiS Dominik Tarczyński. Lublin112 zauważył, że polityk obchodzi w sobotę swoje urodziny.
Pasuje do czarnego bembu jak ulał.

[emoji486][emoji1660]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Therion

Cytat: masza w Marzec 27, 2021, 16:4642-latek kierujący bmw

Ta Bemka jest warta ok miliona.
Poprawka.
Rano była tyle warta.
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

audiokawosz

 Nikt z opozycji nie  wspomni ze D. Tarczyński przyznał się do winy, zadeklarował pomoc, był trzeźwy, miał prawo jazdy. W sumie nie dziwię się. Ich idole powyższe mają w dupie.
W Eurokołchozie dobrze płacą .
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny