PROMOCJE, WYPRZEDAŻE PŁYTOWE ETC. - rekomendacja użytkowników

Zaczęty przez wojtko9m, Czerwiec 30, 2014, 21:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

frywolny trucht

Brygada Kryzys bardzo garażowo, spoko. Wokale są zaskakująco czytelne  :)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

dino

Cytat: frywolny trucht w Grudzień 17, 2018, 16:05Brygada Kryzys bardzo garażowo, spoko. Wokale są zaskakująco czytelne  :)
No własnie  >:D

cdt

Cytat: dino w Grudzień 17, 2018, 21:26
Cytat: frywolny trucht w Grudzień 17, 2018, 16:05Brygada Kryzys bardzo garażowo, spoko. Wokale są zaskakująco czytelne  :)
No własnie  >:D

To dobrze że poprawili  :P

dino

Dlatego jak widzę "zremasterowano" to mnie ciary przechodzą.
Kobranocka też jakaś "inna".

Jakub

Cytat: moon w Grudzień 17, 2018, 13:42
ciekawe, czy dorwe gdzies NIN...

Nie wiem czy warto jakoś szczególnie się napalać. Słabo brzmi ta płyta, wąska scena jak studnia, bez basu i dynamiki. Do tego bardzo cichy master.

Tzn. brzmi równie gównianie jak oryginał.  :P

moon

uff, NIN zdobyty, moze jeszcze Mezzanine dorzuce, ale to jak kupie prezenty:)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

moon

wedle info Voiceshop rezygnuje ze sprzedazy plyt, chyba nie mieli super cen na ogol, ale po obnizce wyglada to znosnie
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand


McGyver

W Biedronce fajne płyty CD, m.in.

Camel - Stationary Traveller, *
Black Sabbath 13, *
The Cure Kiss me  Kiss me Kiss me, *
Miles Davis Birth of the cool, *
Evanescence Fallen, *
Marcus Miller Laid Back, *
Gary Moore Still Got The Blues, *
Rush Moving Pictures, *
Ella Fitzgerald, Louis Armstrong Porgy & Bess *
Generalnie wartościowe płyty. Jeżeli ktoś jeszcze nie ma, to warto uzupełnić po 19.99PLN

















*info dla Frywolnego: to nie są składanki.

jajacek1410

Promocja w Audio_Cave, z okazji Record Store Day. Dużo polskiego jazzu, klimatów okołojazzowych i nie tylko. Winyle po 20-30 zł, komptaki od paru zł.  Ostatnia taka promocja była na Boże Narodzenie, następna pewnie też będzie na kolejne BN.
Mam od nich sporo winyli, realizacja i tłoczenie - bez zastrzeżeń.
Tenebris na winylu za 25zł! Alternative 4 na dwóch płytach, na 45rpm za 50 zł ! - warto.
http://audiocave.pl/
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

drizzt

Wszyscy piją i nawet nie zauważyli ostatniego rozdania winyli w Biedrze, które też i mi umknęło. Coś tam bym wybrał jakbym wiedział  :o

https://www.biedronka.pl/pl/plyty-winylowe-15-04
Graty się zmieniają, Harbeth zostaje!

GregWatson

Nie wiem czy Biedra puszcza jeszcze coś nowego bo widzę dużo powtórzeń które już były. Nie wiem czy pakują jeszcze raz w folie i zgrzewają te które poszły jako reklamacja w każdym razie aż za dużo tych powtórzeń jak na moje odczucie.
Trochę tego i trochę tamtego też.

drizzt

Są powtórzenia i te słyszałem, że często są przepakowywane z poprzednich rzutów, czyli mogą być wymiętoszone lub krzywe po zwrotach od ludzi. Ale tym razem było całkiem sporo nowych rzeczy: choćby kilku Sinatrów, Oscar Peterson, dwóch Marvinów Gaye, kolejny Marley, Cream Live w dwóch częściach, nowa Nina Simone itd. Na pewno nie było wcześniej tych rzeczy bo za każdym razem sprawdzam co mnie interesuje :o
Graty się zmieniają, Harbeth zostaje!

GregWatson

W każdym razie trza chodzić z wykazem już kupionych żeby wiedzieć co się brało. Mnie się zdarzyły dwa trafienia, które już kupiłem wcześniej w Biedrze. Lata, oj lata lecą a pamięć słabnie.  :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

paul_67

Mogę nie pamiętać co jadłem na obiad, ale czy mam jakąś płytę nie zdarzyło mi się jeszcze zapomnieć :)

GregWatson

Ja też długo pamiętałem ale zbiory się sporo powiększyły no i procesor się zawiesił.  :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

drizzt

Aplikacja Discogs mnie ratuje, tylko trzeba na bierząco wprowadzać wszystko co się kupuje  ;D
Graty się zmieniają, Harbeth zostaje!

gratefullde

Cytat: GregWatson w Maj 01, 2019, 12:29
Ja też długo pamiętałem ale zbiory się sporo powiększyły no i procesor się zawiesił.  :)
Apka, Discogs. I po sprawie.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

drizzt

Graty się zmieniają, Harbeth zostaje!

McGyver

Cytat: drizzt w Maj 01, 2019, 11:03
Wszyscy piją i nawet nie zauważyli ostatniego rozdania winyli w Biedrze, które też i mi umknęło. Coś tam bym wybrał jakbym wiedział  :o

https://www.biedronka.pl/pl/plyty-winylowe-15-04
Ja zauważyłem, ale olałem. Mój błąd, powinienem przynajmniej alarmować na forum, ale po prostu już się przyzwyczaiłem do winyli poniewierających się (dosłownie) w biedronkach.

GregWatson

Ktoś coś fajnego kupił i może polecić?:

https://www.biedronka.pl/pl/plyty-winylowe-03-06

i drugie pytanko czy faktycznie jest promocja 3 za 2 bo jakoś nigdzie nie widziałem tego ale na innych forach tak piszą?.
Trochę tego i trochę tamtego też.

drizzt

No i po co pisałeś? Znów kupiłem 12 sztuk a nie miałem wcale takiego zamiaru  :o

Promocji 3 za 2 nie było.

Co mi wpadło do koszyka: Sinatra x2, Nina Simone, The Cure, Marley, Scorpions, ABBA, Amy Winehouse, Barry White, Blondie, Florence, Lynyrd Skynyrd.
Graty się zmieniają, Harbeth zostaje!

GregWatson

Okazuje się , że jest ileś tam sklepów z promocją natomiast reszta jedzie normalnie. Dzwoniłem do nich do centrali i powiedzieli mi że to w poszczególnych Biedrach trzeba sprawdzać czy mają promocję czy nie. U mnie na wsi niestety te najbliższe sprzedają bez promocji. Szkoda bo tanio to nie jest. Miałem ochotę na zakup 8 płyt ale w promocji - no i rypło się. 50 zł to deczko za drogo. Ale może coś się jeszcze uda zakupić w promocji.
Trochę tego i trochę tamtego też.

kefas

Ktoś coś kupił u robala bo ja tak