Menu główne

rowerowanie

Zaczęty przez Wireless, Sierpień 11, 2014, 10:18

Poprzedni wątek - Następny wątek

Two-FacedGirl

#200
Cytat: wireless w Lipiec 02, 2015, 20:38
Może jeszcze to:

http://www.idealo.pl/ceny/4663330/kellys-vanity-70-2015.html

Bardzo ładnie się prezentuje, aluminiowa rama czyli powinien być lekki (to priorytet dla mnie bo teraz mam stalową ciężką ramę) i bardzo przystępna cena :)
Jeśli nie uda mi się z reanimować mojego (a ciągle żywię takie nadzieje) to na pewno rozejrzę się za czymś w tym stylu.
Pozdrawiam

Wireless

Two-Faced Girl - najpierw to trzeba rozsądnie tą reanimację wycenić. Bo faktycznie, jeśli wyjdzie taniej, lub porównywalnie do nowego roweru, to sensu nie ma. Ale - może się okazać, że to wydatek rzędu np. 500pln
Wtedy w nowy bym już się nie pakował ...
Pozdrawiam, Wireless

Two-FacedGirl

Cytat: wireless w Lipiec 02, 2015, 20:53
Two-Faced Girl - najpierw to trzeba rozsądnie tą reanimację wycenić. Bo faktycznie, jeśli wyjdzie taniej, lub porównywalnie do nowego roweru, to sensu nie ma. Ale - może się okazać, że to wydatek rzędu np. 500pln
Wtedy w nowy bym już się nie pakował ...

Jasne, też wolała bym naprawić stary, trochę razem km przejechaliśmy :). Jutro odbieram z serwisu, zapłacę za to co zostało zrobione. Korby? tak to się chyba nazywa nie udało się odkręcić więc chyba od razu pojadę do innego serwisu i zobaczymy, zawsze to będę miała 2 mam nadzieje profesjonalne opinie.
Pozdrawiam

frywolny trucht

Istnieje jeszcze serwis/sklep rowerowy na Sienkiewicza na wysokości Złotej?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Wireless

OK - znalazłem coś fajnego dla Pań:

http://www.kross.pl/pl/2015/mtb-women-275/lea-r6

Widelec mógłby być lepsiejszy, ale reszta osprzętu i rama już OK
Pozdrawiam, Wireless

Wireless

Cytat: frywolny trucht w Lipiec 02, 2015, 21:02
Istnieje jeszcze serwis/sklep rowerowy na Sienkiewicza na wysokości Złotej?


A w jakim mieście ? :)
Pozdrawiam, Wireless

frywolny trucht

W Białymstoku. Jak tam funkcjonowałem- to był mój stały rowerowy check point :)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Wireless

A to nie wiem  ;D ;D ;D ;D ;D
Pozdrawiam, Wireless

Two-FacedGirl

Cytat: frywolny trucht w Lipiec 02, 2015, 21:02
Istnieje jeszcze serwis/sklep rowerowy na Sienkiewicza na wysokości Złotej?

Jeśli masz na myśli Sprint na Sienkiewicza, to tak
http://www.sprint-rowery.pl/
Niestety nie byłam, nie widziałam, myślisz że warto tam zajrzeć?
Pozdrawiam

frywolny trucht

Chyba Sprint. Może jeszcze czają Wheelery, zajrzyj.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Wireless

Widzę Spece i Gianty na ich stronie ...
Pozdrawiam, Wireless

Two-FacedGirl

Mój rower utknął tu:
http://andzik.pl/serwis/

Mam zamiar zajrzeć tu, bo mam najbliżej:
http://olympicsport.pl/

A jeśli też nic nie poradzą to pojadę do Sprinta, dzięki :)
Pozdrawiam

wojtek41

Musze reanimowac rower dla malzonki. W garazu mam Scott Aspect SQ. Numeracji nie pamietam...Dobry dla kobiety...? Podobnie jak moj, popadl troszke w zapomnienie. Ale, naprawi sie... ;)

Wireless

Myślę, że może być bardzo OK. Seria Aspect Scotta jest przeznaczona do jazd rekreacyjnych w terenie - czyli nie jest to seria wyścigowa, jak np. Scale, a więc wygodniejsza ... Najważniejszy jest rozmiar ramy - tak, aby nie była za duża albo za mała.
Pozdrawiam, Wireless

Keef98

Mój dziadek ostatnio przywiózł rower. W sumie mało rdzy, ale coś jest nieteges, hamulce też źle działają. Chcę go dziadkowi doprowadzić do stanu używalności. Na co mam zwrócić uwagę?

Two-FacedGirl

Cytat: Keef98 w Lipiec 03, 2015, 20:45
Mój dziadek ostatnio przywiózł rower. W sumie mało rdzy, ale coś jest nieteges, hamulce też źle działają. Chcę go dziadkowi doprowadzić do stanu używalności. Na co mam zwrócić uwagę?
Ja Ci niestety nie pomogę :D, a co to za rower? Ostatnio widziałam świetnie ztuningowaną Ukrainę więc wszystko da się zrobić :)
Pozdrawiam

Keef98

Stary Romet, przerzutki Shimano, to wszystko, co pamiętam, jutro dam foty, teraz jest ciemno jak w d***e.

Wireless

Rzeczonemu rowerowi może być wszystko, niestety. Jak długo nie używany to może od środka rdza daje się już we znaki. Trza by wszystko rozkręcać, czyścić i smarować. Ale podczas rozkręcania podrdzewiałe śruby mogą pójść ...
Pozdrawiam, Wireless

Wireless

Dzisiaj jeszcze muszę podłączyć akumulatorki do GPSa do podładowania, aparacik również, a jutro z rana - ładną traskę zaplanowałem - powklejam jutrzejszym wieczorem fotki :)
Pozdrawiam, Wireless

Two-FacedGirl

Cytat: wireless w Lipiec 03, 2015, 22:39
Dzisiaj jeszcze muszę podłączyć akumulatorki do GPSa do podładowania, aparacik również, a jutro z rana - ładną traskę zaplanowałem - powklejam jutrzejszym wieczorem fotki :)
super, czekamy na zdjęcia :)
Pozdrawiam

Wireless

Z dłuższej trasy dzisiaj nici - było za gorąco, nawet dla mnie, ale 37 km pękło.

A dla tych, którzy zamartwiają się swoją wagą i poszukują, w związku z tym, np. przepisu na niskokaloryczne piwo, garść danych liczbowych:

- Podczas owych 37 km spaliłem 4000 kcal, co stanowi równowartość 7 hamburgerów w Mc Donaldzie.
- Zajęło mi to jakie 3 godziny, bez specjalnego ciśnienia na tempo jazdy.
- Stanowi to również równowartość jakich 45 dkg czystego ludzkiego tłuszczu.
- Co więcej - moje dzienne zapotrzebowanie na kalorie wynosi ok. 2600 - 2700 kcal - przy założeniu, że   się specjalnie nie ruszam, no może uprawiam nordic walking na trasie kanapa-gramofon ;). Jak widać - podczas tych prawie 3 godzin spaliłem ok. 130% dziennego zapotrzebowania :)

Tak więc - cykliści - możecie jeść, a nawet żreć, mówiąc brzydko, cokolwiek Wam się podoba, a i tak będzie dobrze :)
Pozdrawiam, Wireless

intenser

#221
Cytat: wireless w Lipiec 04, 2015, 20:36- Podczas owych 37 km spaliłem 4000 kcal

raczej to niemożliwe

podczas najbardziej wymagającej gry w squasha jesteś maxymalnie spalić do 1000 kcal w 1h

3h na rowerku umiarkowanym tempem to max 1500-2000 kcal

Wireless

To nie ja liczyłem - to liczyło Endomondo na podstawie tracku z GPSa :)
Pozdrawiam, Wireless

intenser

no właśnie

a tętno endomondo też liczyło ?  ;) ;D ;)

Wireless

Tętno by liczyło, gdybym miał czujnik wpięty - jako, że czujnika nie mam, tak samo, jak czujnika kadencji, więc te wartości są "niemierzalne" w takim przypadku - szczerze powiedziawszy to nawet nie wiem, czy Endomondo je wylicza :)
Natomiast zwróciłem uwagę na wartość spalonych kalorii - to nawet by się zgadzało z moimi obserwacjami z ubiegłego roku, gdzie w ciągu 2 miesięcy zrzuciłem naprawdę bardzo dużo kilogramów.
Pozdrawiam, Wireless