Metal to nie rurki z kremem

Zaczęty przez SVART, Maj 30, 2014, 23:20

Poprzedni wątek - Następny wątek

WOY

#125

Dzisiaj obieram taki kierunek słuchania.

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

WOY

W miesięczniku Gitarzysta przeczytałem:
"W jednym z ostatnich wywiadów Glenn Danzig, zdradził kilka szczegółów na temat planowanej w najbliższej przyszłości płyty z coverami.
Ujawnił, że gotowych jest już siedem lub osiem cudzesów. Na albumie znajdą się m.in jego wersje utworów Black Sabbath, Elvisa Presleya oraz działającego w latach '60 The Rascals. Ponadto Glenn wziął na warsztat jeden z kawałków ze składanki "Nuggets", zbierającej kompozycje kapel z późnych lat '60, grających garażowego rocka."
Lubię Glenna i przyznam że to trochę lipa. Po pięciu latach covery???
LENIUSZEK.
Set lista:
1. Devil's Angels
2. Satan (From Satan's Sadists)
3. Let Yourself Go
4. N.I.B.
5. Lord of the Thighs
6. Action Woman
7. Rough Boy
8. With a Girl Like You
9. Find Somebody
10. Crying in the Rain

gratefullde

Lipa. Ale posłuchamy obaczymy. Może aranże nas zaskoczą.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

WOY

Być może, na to liczę.
Ostatnio wiele radochy miałem z Jeffa Lynna. Odcisnął na coverach takie piętno swojego artyzmu że kupiłem winyl:)

WOY

13 listopada premiera Sentenced "Drowned by Blood"

WOY

27 listopada trafią do sprzedaży kolejne reedycje płyt TSA.
"Heavy Metal World", " Rock'n'Roll", "TSA"(czerwona). Cena 44 pln.

gratefullde

I to są dobre ceny, czerwoną kupię bo mam zjechaną jak diabli...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

WOY

No niestety tak. Ale gdzieś czytałem że prawdopodobnie przyjdzie czas i na winyle:)

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

WOY

Precz ? to wywal wszystkie jakie masz:)

Księgowy

Teraz trochę klasyki. :o . W 1984 miałem, ale sprzedałem  :'(. Przepiłem. Teraz mam z 2008 BACK ON BLACK, na kolorowym, jeszcze w folii  :o.

Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

WOY

Chyba wszyscy zrobili sobie kiedyś podobną krzywdę.
Do dzisiaj nie mogę odkupić pewnych tytułów.

Księgowy

Jeszcze bardzo żałuje,  Znowhite, ... i pierwszy Black Sabbarth ( pierwsze ?  :o).    ...ale najbardziej mi żal taśm. Miałem szpulaka, ARIE, i co ja tam nie miałem. K wa, już nie pamiętam.  :'( :'(
Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

WOY

Tak...... piękne czasy M 2405 S, Dama Pik, Aria. Zamiast wsadzić to do pudła i do pawlacza, jak robię to dzisiaj. To [wulgaryzm],[wulgaryzm] poszło w [wulgaryzm].

WOY

Na 26 luty 2016 roku zapowiedziano premierę nowego albumu Anthrax, który będzie nosić tytuł "For All Kings".
http://www.youtube.com/watch?v=xPmLkF3e6Fc

il cattivo

Witching Hour leci po całości :)
Zamówiłem, za miesiąc się okaże, czy warto było. Sądząc po zajawkach, powinno być ciekawie:

http://soundcloud.com/witchinghour-2/batushka-yekteniya-4

Poniżej info od wydawcy:

BATUSHKA  –"LITOURGIYA" WOODEN ICON BOX 12" LP
wydawca: WITCHING HOUR PRODUCTIONS
format: WOODEN ICON BOX LP
rok: 2015
kraj:INTERNATIONAL
gatunek: BLACK DOOM METAL

Debiutancki materiał,ogromny powiew świeżości na scenie Black metalowej.
Ponad 40 minut muzyki która zaskakuje w każdym elemencie. 

Limitowane wydanie w formie drewnianego pudełka stylizowanego na ikonę.
Ręcznie wykonane na zamówienie z drewna olchowego,specjalny nadruk na drewnie.
Mocowanie na ścianę w formie obrazu.
W środku 12" czarny vinyl w kartonowej kopercie,drukowany insert oraz plakat A2.
Limit 300 sztuk, wszystkie ręcznie numerowane.

WOY

No bez kozery powiem przepiękne wydanie.
Bleck też najwyższej próby.
Aż boję się spytać ile to kosztuje.

il cattivo

Cena jest moim zdaniem bardzo przystępna.
70 zł plus 10 lub 12 za przesyłkę (w zależności od sposobu dostawy) to niewiele, jak za tak wydaną płytę.
Dodatkowo, teraz w sklepie WH jest 25% zniżki dla zalogowanych użytkowników, więc za samo wydawnictwo zapłaciłem "aż" 52,50 zł...

WOY

Nie...  to chyba jakiś żart, poważnie ?
Jak widzę w dzisiejszych czasach takie wydawnictwa na których musi zarobić setka ludzi, to od razu upatruję sumy 200 pln. i więcej.
Po prostu szok!


il cattivo

Może powolutku ceny płyt winylowych wracają do normalnego poziomu.
W zeszłym tygodniu nabyłem w Mysticu trzy albumy My Dying Bride w cenie 65 zł za sztukę.
Wszystkie wydane są na dwóch grubych (180g), równych jak stół plackach, wytłoczonych idealnie centrycznie.

WOY

'Ok, też kupuję sporo płyt i zauważam ten trend ale to wydawnictwo jest wybitnie eleganckie.
Pomijam już fakt że po upływie premiery płyty są nagminnie przeceniane.

il cattivo

Cytat: WOY w Listopad 06, 2015, 18:32Pomijam już fakt że po upływie premiery płyty są nagminnie przeceniane.

No to w przypadku płyty BATUSHKA załapałem się na promocję już na etapie przedsprzedaży :) Czyżby dupa wyprzedziła łeb?  ???

Księgowy

 

...znowu klasyka z lat młodości księgowego, ::) ::) ::)
Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt