odtwarzacz do tidala

Zaczęty przez cdt, Listopad 16, 2017, 19:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

Stefan2s

Cytat: masza w Listopad 17, 2017, 11:11A w cenie do 3 koła
Nie mam szerokiego rozeznania i nie wiem co jest w cenie 3-5 tysięcy ale myślę. że te dodatkowe 500+ nie robi wielkiej różnicy. Chyba, że chodzi o rynek wtórny... W każdym razie postanowiłem nie pójść w tym kierunku. Ciekawą propozycją byłby Olive 03HD /brak wyjść cyfrowych, ktoś tu go miał i chwalił/ albo jeszcze lepiej wyższy model. Tam pliki są na dysku, jest też możliwość pobierania muzyki z serwisów sieciowych... Moon Mind 180 - 5500 złotych za 3 000 do złowienia...
Mac Mini MOD,ToppingE30, Leben 300F, JBL Studio Monitor 4307, Sennheiser HD 600, Denon 3910, Tomanek, Bada 5600, Belden 9497, Belden 8402, Wireworld, Elecaudio

cdt

Koniec epickiej opowieści . Elem załatwił yamache w dobrej cenie . Będę miał odtwarzacz tańszy od filipka  ;D .
Jak się znudzi to go sprzedam . Propozycja Maszy z linem super ale jest jeden za 4 koła . Po prostu nie mam 4 tysi na dziś . Wypstrykałem się . Może załapie bakcyla ? to sobie jakiegoś daca zafunduje .
Kolega Elem nie tylko potrafi zdobyć płyty  :) . Dzięki Tomek


cdt

Taki naleśnik :)  Ale ma gałe  ;D


cdt

Dzięki pomoci Grzesia Malga bo ja analfabeta komputerowy jestem  mam już Tidala i słucham ECM  ;D .
Odtwarzacz z deka plastikowy . Zasilanie na sznurówce . Ale o dziwo gra fajnie .
Chyba im nowszy model tym lepiej one grają . Lub co również bardzo możliwe mam teraz dużo lepszy tor który lepiej cywilizuje to coś  :) i mozliwe że również N-30 zagrała by lepiej ???