Miniabyra ulubiony klocek

Zaczęty przez miniabyr, Luty 12, 2015, 17:35

Poprzedni wątek - Następny wątek

miniabyr

Cytat: rudy-102 w Styczeń 23, 2019, 14:49
Kupujesz w hificollective, czy masz jakies inne źródło?
Tak to hificollective . Kiedyś próbowałem z  partconnexion co było bardzo irytujące kiedy ściągali coś przez 2 miesiące a na hificollective było dostępne niemalże od ręki.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

miniabyr

Jutro muszę oddać Theriaa . :( To było dla mnie bardzo miłe i zarazem zaskakujące doświadczenia z phono rcm'u . Uważam ,że brzmieniowo to urządzenie ma postawioną wysoko poprzeczkę . Zresztą opinie innych naszych kolegów nie odbiegają zbytnio od moich .Tylko się cieszyć ,że to polski produkt i być mniej zadowolony z ceny .  ................................2 kondensatory KAISEI 50uF/500v już siedzą w końcówkach i się dogadują z koleżeństwem . Koleżeństwo pewnie mniej zadowolone ,bo czuje że jego  dni są policzone  ;D
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

LampowY

Paweł, a słuchałeś u siebie Sensora2 ?

miniabyr

Cytat: LampowY w Styczeń 24, 2019, 16:56
Paweł, a słuchałeś u siebie Sensora2 ?
Nie ,ale już z Piterskim gadałem ! Znaczy musi do mnie przyjechać -)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

rudy-102

Cytat: miniabyr w Styczeń 23, 2019, 15:58
Cytat: rudy-102 w Styczeń 23, 2019, 14:49
Kupujesz w hificollective, czy masz jakies inne źródło?
Tak to hificollective . Kiedyś próbowałem z  partconnexion co było bardzo irytujące kiedy ściągali coś przez 2 miesiące a na hificollective było dostępne niemalże od ręki.
To racja. Oni są super i często jest u nich taniej i szybciej niż u jakiejś firmy z sąsiedztwa.

miniabyr

Szkoda życia na chujowy dźwięk !

LampowY

Faktycznie muszą być rewelacyjne skoro wyrywają z butów od razu po wspawaniu  :o
Wszystkie znane mi dotąd kondensatory wymagały godzin układania...

miniabyr

Cytat: LampowY w Styczeń 24, 2019, 21:16
Faktycznie muszą być rewelacyjne skoro wyrywają z butów od razu po wspawaniu  :o
Wszystkie znane mi dotąd kondensatory wymagały godzin układania...
Miałem łatwiej bo dostałem "wygrzane " . Wyjęte ze wzmacniacza   Audio Note  Jinro  gdzie zastapily je Black Gate . I wcale te BG nie graly lepiej !Dzieki temu mam Kaisei !!
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

LampowY


miniabyr

#4259
Bardzo pięknie ułożyły się te kondensatory  i nie mogę doczekać się kiedy  w końcu wymienię  to ,co jeszcze zaplanowałem  . A to niestety trochę potrwa  >:( W przyszłym tygodniu,  mam nadzieje, jeszcze raz posłuchać Modwright ph150 - tak tego phono ,które wzbudziło tyle kontrowersji z powodu brzmienia . Teraz będzie miało za źródło Zontka . A dziś to chyba jakiś dzień do du.y bo nie chcę mi się słuchać . Tylko oglądam jakieś filmy dokumentalne w sieci .  :(
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

LampowY

Manu Katche z winyla i Darkowej 103R pomaga przetrwać ten dzień.
No i butelka porto tez ma w tym swój udział  ;D

miniabyr

Tomek ładne to to -takie smutne ;) Klimat trochę jak u Cohena . Maciek na butelkę to ja się mogę tylko popatrzeć . Od Audio Show nie miałem nic wyskokowego w pysku  :( Można  mieć deprechę ? Można ! .........Mam kurna przesyt dźwięku  ;)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

LampowY

Cytat: miniabyr w Styczeń 27, 2019, 19:06
Tomek ładne to to -takie smutne ;) Klimat trochę jak u Cohena . Maciek na butelkę to ja się mogę tylko popatrzeć . Od Audio Show nie miałem nic wyskokowego w pysku  :( Można  mieć deprechę ? Można ! .........Mam kurna przesyt dźwięku  ;)

Qfa... fakt, jest problem.
Jak mam wszystkiego dosyć to się resetuje a jak zdrowie nie pozwala to to kurfa jest problem...
Paweł, w takim razie resetuję się dzisiaj w Twoim imieniu aby jutro wróciła faza na słuchanie!  :np:

miniabyr

Szkoda życia na chujowy dźwięk !

elem

Cytat: miniabyr w Styczeń 27, 2019, 19:06takie smutne

najbardziej dołująca pieśń jaką znam :)  jak nie zapętliłeś, to znaczy, że wyjdziesz z tego  ;D
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

miniabyr

Ponownie u mnie.  :)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

LampowY

Zara wparuje AnJ i napisze jego reckę  >:D >:D >:D
Tak, wiem, że był nawalony jak szpadel  ;) ale mi tez się nie podobało to pre. Moon o wiele lepsiejszy.

gratefullde

Cytat: LampowY w Styczeń 29, 2019, 20:32Tak, wiem, że był nawalony jak szpadel

Lekko wzięty może ....
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Cytat: LampowY w Styczeń 29, 2019, 20:32Zara wparuje AnJ i napisze jego reckę 

Tak. W czech słowach: nie kupuj tego!
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

LampowY

Cytat: gratefullde w Styczeń 29, 2019, 20:33
Cytat: LampowY w Styczeń 29, 2019, 20:32Tak, wiem, że był nawalony jak szpadel

Lekko wzięty może ....

Ma się rozumieć. Licencja poetica była  ;D

gratefullde

Cytat: LampowY w Styczeń 29, 2019, 20:40
Cytat: gratefullde w Styczeń 29, 2019, 20:33
Cytat: LampowY w Styczeń 29, 2019, 20:32Tak, wiem, że był nawalony jak szpadel

Lekko wzięty może ....

Ma się rozumieć. Licencja poetica była  ;D
Cytat: LampowY w Styczeń 29, 2019, 20:40
Cytat: gratefullde w Styczeń 29, 2019, 20:33
Cytat: LampowY w Styczeń 29, 2019, 20:32Tak, wiem, że był nawalony jak szpadel

Lekko wzięty może ....

Ma się rozumieć. Licencja poetica była  ;D

Masz taśmy? No ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

LampowY

A  takie taśmy... No nie mam  ;D

miniabyr

Spoko Panowie . Modwright dostał szanse sprawdzenia z Zontkiem . Brzmi to zupełnie inaczej niż na drapaku Pioneera -pełniej i łagodniej . A Theriaa którą miałem przez kilka dni jest po prostu świetna -takie jest moje zdanie ! 8)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Piterski

 8)
Cytat: miniabyr w Styczeń 29, 2019, 20:56A Theriaa którą miałem przez kilka dni jest po prostu świetna -takie jest moje zdanie ! 8)
A ja się po nim podpisuje 8)
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.