Ignorant kupuje szpulaka.

Zaczęty przez frywolny trucht, Grudzień 17, 2015, 20:55

Poprzedni wątek - Następny wątek

vasa

Cytat: paul_67 w Grudzień 18, 2015, 23:05Mało... Z dziesięciu chyba się nie uzbiera...
Panowie.
Jak są rysunki to co przeszkadza wydrukować NAB-y w 3D ?
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

paul_67

Cytat: vasa w Grudzień 18, 2015, 23:28Panowie.
Jak są rysunki to co przeszkadza wydrukować NAB-y w 3D ?
Dostaniesz rysunki i zrobisz :)

vasa

Cytat: paul_67 w Grudzień 18, 2015, 23:32Dostaniesz rysunki i zrobisz
Zarówno szyk zdania jak i pytajnik wskazują na to że jest to proste pytanie, ale daj rysunki to spróbuję.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

wojtek41

Czyli bitwa technologiczna nas czeka...... :o :)

paul_67

Cytat: vasa w Grudzień 18, 2015, 23:51Zarówno szyk zdania jak i pytajnik wskazują na to że jest to proste pytanie, ale daj rysunki to spróbuję.
OK, dostaniesz, ale tylko do własnego użytku bez możliwości wykorzystania komercyjnego.Chyba że ustalimy inaczej.

vasa

Cytat: paul_67 w Grudzień 19, 2015, 00:06bez możliwości wykorzystania komercyjnego
To jest oczywiste.
A ponieważ nie mam szpul to zamówię JEDNEGO naba  ;) :) :D ;D :P
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

paul_67

Cytat: vasa w Grudzień 19, 2015, 00:12To jest oczywiste.
A ponieważ nie mam szpul to zamówię JEDNEGO naba  ;) :) :D ;D :P
W takim razie jak sprawdzisz czy działa? Podpuszczasz mnie, prawda?

vasa

Cytat: paul_67 w Grudzień 19, 2015, 00:15jak sprawdzisz czy działa?
Wyślę Tobie albo Frywolnemu. Jaki problem?
Ale raczej Tobie. Być może trzeba będzie coś dopasować. Ty to zrobisz a Arek może nie wytrzymać presji :)
Teoretycznie te drukarki mają dokładność wykonania 0,1mm. A jak jest w praktyce to się zobaczy.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

paul_67


MAC

Jest mały problem z filamentami.
Mam kilka rzeczy zrobionych 3 lata temu na 3D i one się starzeją. Stają się kruche, łamią się w rękach.

paul_67

#110
Wyobrażacie sobie sytuację gdyby takie Naby uległy samozagładzie podczas przewijania? Tak więc nie wiem czy warto się pchać w nowe technologie i coś sobie udowadniać.Lepiej moim zdaniem wykorzystać sprawdzone materiały.Może uda się wykonać tylko pięć kompletów, jeśli będą chętni.Na pewno w tym roku nie będę mógł podać jakiś konkretnych sum, ale to chyba jest zrozumiałe.Proszę na razie wziąć na wstrzymanie i zastanowić się nad ewentualnym zamówieniem.

MAC

Jakby co to ja się piszę (w granicach rozsądku cenowego).

Zakup śpulaka dokonany  8)
Minus taki, że czeka mnie wycieczka po niego i to dopiero po NR... :-\

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

miniabyr

No prawie wszyscy zbroja się w szpulaki  na potęgę! W sumie fajnie. ;D
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

gratefullde

Zaczynam czuć się jak wyrzutek  :o 8)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

A teraz mam pytanie.
Jak długie mogą być kable XLR bez znacznej utraty jakości sygnału?

miniabyr

Wiesz Maciek dla audiofila to metr ,ale w świecie pro audio  kilka metrów.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

Nie jestem audiofilem :)
Pasowało mi by żeby wytrzymał 7m.

paul_67

Cytat: masza w Grudzień 19, 2015, 11:50Pasowało mi by żeby wytrzymał 7m.
7 m na XLR? No problem!

MAC


kawosz

To i ja się podpytam
Chodzi za mną 2 ślad co myślicie o śpulakach sony bo tej firmy miał bym możliwość kupienia od pasjonata . Symboli nie podam w tej chwili chodzi mi bardziej o to jakie głowice stosowali itp

pmcomp

Cytat: masza w Grudzień 19, 2015, 11:42
A teraz mam pytanie.
Jak długie mogą być kable XLR bez znacznej utraty jakości sygnału?

20-30 metrów.

Pozdro

pmcomp

Cytat: kawosz w Grudzień 19, 2015, 12:36
To i ja się podpytam
Chodzi za mną 2 ślad co myślicie o śpulakach sony bo tej firmy miał bym możliwość kupienia od pasjonata . Symboli nie podam w tej chwili chodzi mi bardziej o to jakie głowice stosowali itp

Klasa amatorska.
To juz lepiej kupić Revoxa PR99 albo Otari MX-50 ew. 5050.

To nie sztuka kupic dwuslad, sztuka kupić dobry ;).

Pozdro

MAC

To jak już wywołano marki to sie melduję z Otari :)

frywolny trucht

Takim wielkości pralki?

Cytat: gratefullde w Grudzień 19, 2015, 11:32
Zaczynam czuć się jak wyrzutek  :o 8)

Nic nie chciałem mówić  ;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93