Menu główne

Tidal

Zaczęty przez MAC, Październik 21, 2016, 17:56

Poprzedni wątek - Następny wątek

ziko369

#125
A widzisz...z winyla jest fajosko 😈
Nalewasz sobie korzennej żubrówki i słuchasz😋

masza19

Cytat: ziko369 w Listopad 20, 2021, 19:25Nalewasz sobie korzennej żubrówki i słuchasz😋
No chyba, że tak  U+1F44D :np: :)

vasa



Cytat: ziko369 w Listopad 20, 2021, 19:25
Nalewasz sobie korzennej żubrówki
Czy to nie jest oksymoron?
Żubrówka to raczej z trawy a nie korzenia powinna być [emoji243]
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

ziko369


wiki

Czy oni na Tidalu podwyższyli jakość na tym pakiecie podstawowym?
Bo taki mam i właśnie płyty słucham, no i zadziwiony jestem jakością....
No chyba, że płyta tak dobrze nagrana....
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

vasa

Cytat: wiki w Listopad 27, 2021, 19:44
Czy oni na Tidalu podwyższyli jakość na tym pakiecie podstawowym?
Bo taki mam i właśnie płyty słucham, no i zadziwiony jestem jakością....
No chyba, że płyta tak dobrze nagrana....
Deklarują że podnieśli jakość wszędzie i dla wszystkich.
A czy to prawda?
Nie wiem.
Niby gra nieco lepiej, ale niewiele [emoji52]
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Pboczek

Wyskoczyło mi że artysta którego odtworzyłem w listopadzie 49 razy, dostanie 4 zł. Żona dała Black Pumas zarobić dolara. Ciekawe  :).
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

wiki

Cytat: Pboczek w Grudzień 03, 2021, 19:06
Wyskoczyło mi że artysta którego odtworzyłem w listopadzie 49 razy, dostanie 4 zł. Żona dała Black Pumas zarobić dolara. Ciekawe  :).
Jimi Hendrix też?
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

Pboczek

Spadek - ogół praw majątkowych przysługujących zmarłemu.
Dziedziczenie - sukcesja generalna.
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

Pboczek

Wiecie co, łatwo sobie zszedłem na niższy abonament, gra to bez ujmy i tak sobie myślę. Czy oni pisząc o tym że z wyższego abonamentu artysta dostaje to 4 zł, informują że z niższego artysta nic nie otrzymuje? Jak to jest?
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

PatiJ

Cześć

mam 1 wolne miejsce na Tidal HIFI. Roczny koszt 120zł. Jeśli ktoś chciałby skorzystać zapraszam na PW.

Szymon
Technics SL-1200G+KAB+JELCO HS25BR+HANA ML+RCM SENSOR 2MkII, Lector CD707+PSU7, Aqua Acoustic Quality LA Scala mkII Optologic+3R Master Time+Lumin U2 mini, LUXMAN L590AXII, QLN Prestige Three+GaiaII, kable mix: PAD, AZ, Tiglon, Harmonix, Dyrholm Audio, Furutech, Oyaide, listwa Lector Edison230

GregWatson

Aktualne to jeszcze?
Trochę tego i trochę tamtego też.

PatiJ

Niestety nieaktualne.
Technics SL-1200G+KAB+JELCO HS25BR+HANA ML+RCM SENSOR 2MkII, Lector CD707+PSU7, Aqua Acoustic Quality LA Scala mkII Optologic+3R Master Time+Lumin U2 mini, LUXMAN L590AXII, QLN Prestige Three+GaiaII, kable mix: PAD, AZ, Tiglon, Harmonix, Dyrholm Audio, Furutech, Oyaide, listwa Lector Edison230

PatiJ

W połowie stycznia 2023r będę miał 1 wolne miejsce na Tidal po dychę za miesiąc bo kolega zrezygnował. Zbieram za całe 12 miesięcy. Może jest chętny ktoś? Rodzina przyjmie sierotkę....
Technics SL-1200G+KAB+JELCO HS25BR+HANA ML+RCM SENSOR 2MkII, Lector CD707+PSU7, Aqua Acoustic Quality LA Scala mkII Optologic+3R Master Time+Lumin U2 mini, LUXMAN L590AXII, QLN Prestige Three+GaiaII, kable mix: PAD, AZ, Tiglon, Harmonix, Dyrholm Audio, Furutech, Oyaide, listwa Lector Edison230

PatiJ

Miejsce zarezerwowane już, więc temat nieaktualny...
Technics SL-1200G+KAB+JELCO HS25BR+HANA ML+RCM SENSOR 2MkII, Lector CD707+PSU7, Aqua Acoustic Quality LA Scala mkII Optologic+3R Master Time+Lumin U2 mini, LUXMAN L590AXII, QLN Prestige Three+GaiaII, kable mix: PAD, AZ, Tiglon, Harmonix, Dyrholm Audio, Furutech, Oyaide, listwa Lector Edison230

PatiJ

Witam

w naszej rodzinie jest 1 wolne miejsce dla chętnego. Proszę info na priv. Składka 120zł za rok.
Technics SL-1200G+KAB+JELCO HS25BR+HANA ML+RCM SENSOR 2MkII, Lector CD707+PSU7, Aqua Acoustic Quality LA Scala mkII Optologic+3R Master Time+Lumin U2 mini, LUXMAN L590AXII, QLN Prestige Three+GaiaII, kable mix: PAD, AZ, Tiglon, Harmonix, Dyrholm Audio, Furutech, Oyaide, listwa Lector Edison230

GregWatson

Biere.
Proszę bdaj namiar gdzie wpłacić i pozosłe dane.
Trochę tego i trochę tamtego też.