Na Bandcampie piszą o naszych

Zaczęty przez Alexander, Lipiec 15, 2020, 22:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

Alexander

Nie koniecznie taka muzyka mnie porywa, lecz skoro pozytywnie piszą o "naszych" wzdłuż Wisły, to dlaczego nie poczytać i nie posłuchać?
https://daily.bandcamp.com/scene-report/polish-experimental-electronic-scene-report

vasa

Cytat: Alexander w Lipiec 15, 2020, 22:51Nie koniecznie taka muzyka mnie porywa,

Hmm...

PS. Ten wpis był kilkakrotnie edytowany i zmieniany aż do momentu gdy uzyskał swój końcowy, idealny, kształt.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Alexander

Może być tak, że komuś  się podoba taka właśnie muzyka dlatego napomknąłem.
Może też czynnik narodowy kogoś podnieci, no wiesz "nasi grajo" znad Wisły.
A jeśli ani jedno, ani drugie, to zmarnowałem przestrzeń dyskową forum  :(

moon

w kontekscie muzyki improwizowanej czy elektronicznej regularnie sie pisze o polskich zespolach, czy to w bandcamp daily czy chocby the quietus o nas wspomina.
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

vasa



Cytat: Alexander w Lipiec 15, 2020, 23:56
A jeśli ani jedno, ani drugie, to zmarnowałem przestrzeń dyskową forum  :(
Po to jest przestrzeń na dysku.
A moje wrażenia szybko ewoluowały. Od "Eee...tam, poprzez amoże aż do hmm... [emoji4]

[emoji377][emoji1634]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.