PIONEER

Zaczęty przez GregWatson, Marzec 18, 2017, 15:41

Poprzedni wątek - Następny wątek

GregWatson

Poszukuję dojścia do manuala i serwisówki od Pioneera D-07 lub podobnego Pioneera D-9601 w wersji angielskiej. Mam tylko serwisówkę z krzaczkami po japońsku.  :)  I ni hu hu z tego nic nie rozumiem.  :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

muda44

CT-91 czyli lepsza wersja CT-939 .

merlin1973

Wypas  ;) ;) ;)
Pozdrawiam S.CH.

Melepeta

Ładny skurczybyk :)
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

Vintage-fan

Ostatnio zakupiłem topową końcówkę Pioneer m90a. Dobry dźwięk i zniewalający wygląd

dino

Może to metoda - żeby lepiej grało położyć na stertach audiofilskich gazet ?  ;)
A już na serio - widziałem "rozbierane" zdjęcia - kawał inżynierskiej roboty. Teraz tak wykonany klocek kosztował by milijony.

Vintage-fan

Cytat: dino w Marzec 30, 2019, 23:38Może to metoda - żeby lepiej grało położyć na stertach audiofilskich gazet ? 

Na razie testuje hehe. Na poważnie to musiałem zrezygnować ze stolika bo mi się końcówka nie mieściła. Więc na razie wygląda to jak wygląda.

dino

Ja bym to opatentował  ;D

elem

 Właśnie wywaliłem na smietnik kilka roczników Audio. Gdzies mam jeszcze Stereophile'a , na USmańskim papierze powinno zagrać jeszcze lepiej  :-\
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Bednaar

U mnie jako pierwszy w życiu kupiony odtwarzacz CD grał Pioneer PD-201:



Do kompletu kupiłem później tuner F-204RDS:



Grał z nimi niestety wzmacniacz Technics SU-VZ320 - najgorszy brzmieniowo wzmacniacz, jaki miałem. Już Unitra Fonica WS-7020 bardziej mi się podobała.
A teraz mam... dwie miniwieże Pioneera :) Ale to zabawki żony i syna.
Tor słuchawkowy: Marantz M-CR503, SMSL sAp-II, AKG K271 MkII, IC Melodika Purple Rain


cdt

Kolega chyba zrobil literówkę . Powninno być Fonica PW-7020  . ( WS-401S) .

Bednaar

Tak, to PW-7020, po prostu dawno to było i pamięć już nie ta :)
Tor słuchawkowy: Marantz M-CR503, SMSL sAp-II, AKG K271 MkII, IC Melodika Purple Rain