Furutech ADL GT40 DAC/Phono - katastrofa?

Zaczęty przez Moriarty, Październik 08, 2019, 22:55

Poprzedni wątek - Następny wątek

Moriarty

Firma Furutech cieszy się wyjątkową renomą, a co za tym idzie, kredytem zaufania. Czy w każdym przypadku zasłużonym? Według pomiarów Amira z AudioScienceReview.com phono stage, DAC i przedwzmacniacz Furutech ADL GT40 DAC/Phono to jakaś gigantyczna porażka ("Both the DAC and Phono stages in the GT40 are badly broken").

Nie znam się, nie mam gramofonu, jedynie przytaczam wyniki cudzego testu. Być może warto mu się przyjrzeć uważnie:
https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/review-and-measurements-of-furutech-adl-gt40-dac-phono.9279/
YB Audio Zephyr (zwrotnica na ClarityCap), Yaqin MS-30L (modyfikacja: Sinus Audio), Marantz CD6006 (jako napęd), Topping D70, M&B Audio Cable Diamond, Neotech NEMOS-3080 UP-OCC, TAGA Harmony PF-1000, Yarbo 1100, Viborg VP1501

vasa

Cytat: Moriarty w Październik 08, 2019, 22:55Furutech ADL GT40 DAC/Phono to jakaś gigantyczna porażka
Ale na końcu napisał że z wkładką MM zagrało ładnie :)
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

brbr

Też miałem nietęgą minę po teście tego kombajnika...

Piterski

Cytat: brbr w Październik 09, 2019, 10:47
Też miałem nietęgą minę po teście tego kombajnika...
Małeś go u siebie?!
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.