Menu główne

rowerowanie

Zaczęty przez Wireless, Sierpień 11, 2014, 10:18

Poprzedni wątek - Następny wątek

goky




Dziś delikatnie po ukropie - Otwock Wielki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kangie


GB

Wakacje.

Zaprawszam na Dolny Śląsk, tych co lubią pokręcić i pojeździć po niskich górkach.

Znajdziecie tu system ścieżek rowerowych wytyczonych w lasach i górach.  Jest prawie 300 km.

http://singletrackglacensis.com/trasy/

A tu kilka fotek z dzisiejszej jazdy, po tych ścieżkach.


Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

traumeel

Cytat: GB w Sierpień 01, 2020, 16:23Zaprawszam na Dolny Śląsk, tych co lubią pokręcić i pojeździć po niskich górkach.
Z tą niskością różnie bywa.
3 lata temu w Beskidzie Niskim wypluwaliśmy płuca. A miał być niski... ;)

Choć, prawdę mówiąc mi (nie wiem jak Wam) na płaskim nudno się jeździ.

GB

Cytat: traumeel w Sierpień 01, 2020, 16:31
Cytat: GB w Sierpień 01, 2020, 16:23Zaprawszam na Dolny Śląsk, tych co lubią pokręcić i pojeździć po niskich górkach.
Z tą niskością różnie bywa.
3 lata temu w Beskidzie Niskim wypluwaliśmy płuca. A miał być niski... ;)

Choć, prawdę mówiąc mi (nie wiem jak Wam) na płaskim nudno się jeździ.
Spójrz do linku jaki podałem. Tam jest przekrój, każdej trasy. Można wybrać te o mniejszych przewyższeniach.

Można też pojechać do Srebrnej Góry, lub na Czarną Górę. W pierwszej wiozą Cię tarpanem a w drugiej kolejce linowej.

Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

traumeel

Luz.
To była raczej refleksja na temat moich wyobrażeń co do Beskidu Niskiego.

A Twój link zlądował w ulubionych.

GB

Cytat: traumeel w Sierpień 01, 2020, 19:33
Luz.
To była raczej refleksja na temat moich wyobrażeń co do Beskidu Niskiego.

A Twój link zlądował w ulubionych.
Świetnie.

Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

rudy-102

#1282
Ryzykowałem życie, żeby zrobić selfie w locie, a i tak tego nie widać.  >:(
Następnym razem stanę, a uciekający horyzont dodam na komputerze.  ;)

rudy-102


Kangie

To prawie jak ja niedawno w samochodzie ;)

GB

Cytat: rudy-102 w Sierpień 02, 2020, 14:17
Ryzykowałem życie, żeby zrobić selfie w locie, a i tak tego nie widać.  >:(
Następnym razem stanę, a uciekający horyzont dodam na komputerze.  ;)
Ja na ostatnim wyjeździe w góry prawie otb zaliczyłem. Wypadam z zakrętu a tam spadek, na dole koleiny a za nimi kamień i zakręt. Na szczęście hample wyhamowały pęd i przednie koło przywaliło lekko o kamień. Było ostro.



Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

ziko369

Dajecie czadu...ja mam jakiś spadek formy...i chęci 😲

rudy-102

Cytat: GB w Sierpień 02, 2020, 15:21na ostatnim wyjeździe w góry prawie otb zaliczyłem.
Mi przynajmniej raz udało się wykonać kompletny lot nad kierownicą z lądowaniem na asfalcie. Skóra z brody wisiała mi niczym drugi język. Skończyło się na odwiezieniu do szpitala i szyciu. Miły pan doktor powiedział mi wtedy, że wyczyszczą ranę i zszyją bez znieczulenia bo mają strajk ostrzegawczy. >:(   Bliznę mam do dzisiaj, :)

rudy-102

Cytat: ziko369 w Sierpień 02, 2020, 16:06
Dajecie czadu...ja mam jakiś spadek formy...i chęci 😲
Dla zachęty sprawiłem sobie nowy trykocik, żeby było wiadomo co się pije zejściu z roweru.  :)

ziko369


Kangie

Cytat: rudy-102 w Sierpień 02, 2020, 17:31Bliznę mam do dzisiaj,
Za diabła nie widać jej ;)

ziko369

Taki mały przerywnik w obowiązkach domowych...💪🏼
Gdańsk 🇵🇱

GB

Cytat: ziko369 w Sierpień 06, 2020, 12:45
Taki mały przerywnik w obowiązkach domowych...[emoji1377]
Gdańsk [emoji1200]
Fajnie.

Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

ahaja

  To zamontowałem nowy kierownik, sztycę i sadełko ... ten karbon chyba działa ;-). Pod zadem nie odczuwałem jakiegoś dyskomfortu a i kierownik zauważalnie tłumił. Sadełko pokryte 'czymśtam' nie pozwala na ślizganie się tyłka.
  Cała 'traska' testowa miała raptem 10km ... przy tym spalaniu - 1,5l H2O i 32* w cieniu - nie dało się więcej ...

rudy-102

Uff jak gorąco ...


rudy-102

Trzeba było sobie samemu wiatr zrobić ;)

traumeel

60,5 km/h ładnie!

U mnie niedawno Endomondo się znarowiło skutkiem czego zapisała mi się max prędkość 105 km/h.
Oczywiscie g... prawda, ale za to w statystykach wygląda kozacko. ;)

rudy-102

Cytat: traumeel w Sierpień 08, 2020, 18:55
60,5 km/h ładnie!

U mnie niedawno Endomondo się znarowiło skutkiem czego zapisała mi się max prędkość 105 km/h.
Oczywiscie g... prawda, ale za to w statystykach wygląda kozacko. ;)
Licznik ustawiony jest poprawnie. Różnica w porównaniu ze Stravą GPS to 300 metrów na odcinku 55 km. Więc raczej jest ok.

rudy-102

Takie prędkości to oczywiście tylko na zjazdach. Po równym to czasem czterdziestka się pokarze, ale ogólnie kręci się w okolicach 30 km/h. Dzisiaj miałem jeden podjazd i nie dałem rady jechać szybciej niż 6,5 km/h i na dodatek bohatersko się wyłożyłem i rozwaliłem sobie łokieć. Do końca wzniesienia pchałem rower. Moja towarzyszka podjechała bez bólu do końca, ale ta bestia od lat trenuje triatlon :(.

GB

Cytat: ahaja w Sierpień 08, 2020, 13:11
  To zamontowałem nowy kierownik, sztycę i sadełko ... ten karbon chyba działa ;-). Pod zadem nie odczuwałem jakiegoś dyskomfortu a i kierownik zauważalnie tłumił. Sadełko pokryte 'czymśtam' nie pozwala na ślizganie się tyłka.
  Cała 'traska' testowa miała raptem 10km ... przy tym spalaniu - 1,5l H2O i 32* w cieniu - nie dało się więcej ...
Tak, się borykam z zakupem tego karbonu do swojego crossa. Kierę i sztycę bym brał, ale kilka połamanych fotek chińczyków widziałem i się waham.

Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz