Beomaster 900 k

Zaczęty przez Mikut1982, Październik 06, 2018, 10:48

Poprzedni wątek - Następny wątek

Mikut1982

Wstepnie wygląda to tak.

Mikut1982


Piterski

Robisz piękna robotę  :)
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

spalon

Rewelacja , już nie mogę się doczekać jak to będzie wyglądało w realu

Mikut1982


Mikut1982

Muimy pomyslec co z tym głosnikiem.

spalon

Nic chyba nie wymyślimy , na razie wsadzimy tego samego

gratefullde

Cytat: spalon w Październik 08, 2018, 16:14
Nic chyba nie wymyślimy , na razie wsadzimy tego samego

Radek, można zobaczyć jak wygląda ten głośnik w moim i ewentualnie podmienić. Jak widzę co Mikut wyrabia to ja się za swojego nawet nie zabieram...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Mikut1982

Ogolnie pomysl na niego mam ale to w sobote

spalon

To zobaczymy w sobotę co chodzi Tobie po głowie , różnica jest przy minimalnym wzmocnieniu jak jest trochę głośniej nie słychać tego , głośniki są blisko siebie więc o efektach super stereo nie ma tutaj mowy .


spalon

Cytat: gratefullde w Październik 08, 2018, 16:16
Cytat: spalon w Październik 08, 2018, 16:14
Nic chyba nie wymyślimy , na razie wsadzimy tego samego

Radek, można zobaczyć jak wygląda ten głośnik w moim i ewentualnie podmienić. Jak widzę co Mikut wyrabia to ja się za swojego nawet nie zabieram...

Dziękuję za propozycje , myślisz że z Twojego Beomastera nic już nie będzie ?

spalon

Ja mam nadzieję że jeszcze można coś z nim zrobić

gratefullde

Cytat: spalon w Październik 08, 2018, 16:45
Ja mam nadzieję że jeszcze można coś z nim zrobić

Nie mam czasu by coś z nim robić, jak ma się przydać jako dawca to bardzo chętnie użyczę.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

dino

Cytat: Mikut1982 w Październik 08, 2018, 12:31Wstepnie wygląda to tak.
Widzę na zdjęciu puszke Osmo - woskujesz czy lakierujesz ?

spalon

Cytat: gratefullde w Październik 08, 2018, 16:47
Cytat: spalon w Październik 08, 2018, 16:45
Ja mam nadzieję że jeszcze można coś z nim zrobić

Nie mam czasu by coś z nim robić, jak ma się przydać jako dawca to bardzo chętnie użyczę.
To zobaczymy jak to będzie czy coś , nasz kolega wymyśli z tym głośnikiem czy nie jeśli nie to może się zgłoszę

frywolny trucht

Też zwróciłem uwagę na OSMO. Można to jeszcze gdzieś dostać?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

dino

Cytat: frywolny trucht w Październik 08, 2018, 17:01
Też zwróciłem uwagę na OSMO. Można to jeszcze gdzieś dostać?
Tak jest do dostania w necie - właśnie skończyłem woskować 5 metrowa komodę. Jeszcze tylko fronty i ....

Mikut1982

Tą puszeczke osmo mam za darmo, cena no nie mała jak za tak małą puszke.  Ale jest bardzo wydajny.. Mam też jeszcze inny olej.. Też za darmo. 1litr. Olej jest fajny.  Na kolumny u siebie też dałem i jestem zadowolony. Na beblach, kolumnach, sprzętach audio.. Spokojnie moge dać olej, ale na podłodze wolę lakier. 

Mikut1982

Jak nakladasz olej na komodzie, to po skończeniu szmatki zamocz w wiaderku z woda lub wynieś na zewnątrz gdzieś na piasek.  One mogą sie same zapalić.  Nawet w ciagu godziny..

spalon

Już się nie mogę doczekać jak będzie wyglądała ta obudowa radia

Mikut1982

I skrecanie..

Mikut1982


Mikut1982


Mikut1982


Mikut1982