PASS F6

Zaczęty przez jjacek, Wrzesień 13, 2019, 16:11

Poprzedni wątek - Następny wątek

vasa

Cytat: jjacek w Czerwiec 28, 2020, 08:56
:alc:
Ale wyPASS [emoji41]

[emoji377][emoji1634]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Kangie

#76
Cytat: vasa w Czerwiec 28, 2020, 09:20Ale wyPASS 8)
Miałem kupić to. Rozumiem, że będzie:

Ale wyPAD  8)

;)

vasa



Cytat: Kangie w Czerwiec 28, 2020, 09:27Rozumiem, że będzie:

Ale wyPAD  8)

;)

Takie hasło popieram bez zastrzeżeń [emoji4]

[emoji377][emoji1634]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

jjacek

Testuje nowe  zabawki... :-X

vasa

Cytat: jjacek w Lipiec 05, 2020, 18:39
Testuje nowe  zabawki... :-X
A co to?
Wygląda jak pre gramofonowe [emoji44]

[emoji377][emoji1634]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Kangie

Rzeczywiście...

jjacek

Aaa..to ostatni moj zakup PS Audio Stellar Phono  pre . Po tym co dzisiaj uslyszalem moge smialo powiedziec , ze mam do sprzedania lutownice  ;D

Alexander

Cytat: jjacek w Lipiec 05, 2020, 20:07mam do sprzedania lutownice 
Zostaw sobie, jeśli rynna zacznie przeciekać będzie jak znalazł  :)

jjacek

Troo..oche nie na temat ..ale szukam pomyslu na odt. CD , ktory ma wyjscie XLR i stylistyka bedzie wspolgrac z Pre X2.5.  ???

Alexander

Primare CD31 - do tego nieźle gra
Marantz SA-10

jjacek

Primare CD31- za duzo czarnego i " swieci " na zielono  :-\
Zastanawiam sie nad Cambridge Audio 851C ,Bladelius Syn,Bladelius Freja..

jjacek

"Moja" F6 i  F7..
F7 jeszcze bardziej oszczednie jezeli chodzi o ..czesci. :o

wiki

Jjacek, ładne cudeńka prezentujesz.... 😀
Aż miło popatrzeć.... 😀
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

jjacek


Nahar

jjacek.Jeśli można spytać.Jakie są różnice w brzmieniu Stellara a Passa Pearl 2  ? Pozdrawiam Adam.

jjacek

Pearl 2 gra bardzo dobrze.  Problem jest  taki , ze potrzebowalem duzego wzmocnienia sygnalu . Kiedy przekraczalem pewien prog zaczynaly sie ..szumy. W Stellarze ustawienie gain nawet na poziomie 72 dB (wkladka mc) przy braku sygnalu to nadal idealna cisza.



jjacek

https://www.akkelisaudio.com/forstarkare/first-watt-nelson-pass/
Mam F7. Zastanawiam sie nad wymiana na F8  .Wymiana jest mozliwa za doplata 30000... :-\ hmm no nie wiem...

jjacek

Kiedy ulegla uszkodzeniu koncowka mocy ,  podpiete zostaly moje "konstrukcje" DIY i to dobrze zagralo... :np: